ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών PLC Splitter

(23)
Κίνα 1U το ράφι τοποθετεί 1 θραύστη PLC οπτικών ινών × 32 SM 19 ίντσες συνδετήρας LC/APC εργοστάσιο

1U το ράφι τοποθετεί 1 θραύστη PLC οπτικών ινών × 32 SM 19 ίντσες συνδετήρας LC/APC

LC/APC 1U το ράφι τοποθετεί 1 θραύστη PLC οπτικών ινών × 32 19 ίντσες (2×32) Το πλαίσιο είναι ένας θραύστης, ο οποίος είναι μια ενσωματωμένη συσκευή διανομής δύναμης κυματοδηγού οπτική βασισμένη σε ένα υπόστρωμ... Read More
2020-02-18 21:03:14
Κίνα ABS 1x8 οπτική αξιοπιστία σταθερότητας θραυστών 10.3dB μικροσκοπική υψηλή εργοστάσιο

ABS 1x8 οπτική αξιοπιστία σταθερότητας θραυστών 10.3dB μικροσκοπική υψηλή

Μίνι ενότητα 0,9 οπτικός θραύστης 1*8 0,9 μικροσκοπικός οπτικός θραύστης G657A1 Hytrel PLC ινών SC/APC 1×8 KEXINT παρέχει διάφορο 1×N και θραύστες PLC 2×N, είναι όλοι με την ανώτερη οπτική απόδοση, την υψηλή στ... Read More
2019-04-04 11:33:18
Κίνα 1U το ράφι τοποθετεί 1 κιβώτιο θραυστών SC/APC PLC οπτικών ινών × 64 SM 19 ίντσες λευκού εργοστάσιο

1U το ράφι τοποθετεί 1 κιβώτιο θραυστών SC/APC PLC οπτικών ινών × 64 SM 19 ίντσες λευκού

1U το οπτικό ράφι θραυστών 1*64 SC/APC 1×64 PLC ινών τοποθετεί 19 ίντσες Οι θραύστες PLC (επίπεδο κύκλωμα Lightwave) είναι ενιαίοι θραύστες τρόπου με μια ομαλή διασπασμένη αναλογία από μια εισαγμένη ίνα στις πο... Read More
2020-02-10 14:25:25
Κίνα το οπτικό ράφι ενότητας θραυστών PLC ινών 1U 1x32 τοποθετεί την ψηφιακή χαμηλή απώλεια εισαγωγής εργοστάσιο

το οπτικό ράφι ενότητας θραυστών PLC ινών 1U 1x32 τοποθετεί την ψηφιακή χαμηλή απώλεια εισαγωγής

1U το οπτικό ράφι θραυστών 1*32 SC/APC 1×32 PLC ινών τοποθετεί 19 ίντσες Οι θραύστες PLC (επίπεδο κύκλωμα Lightwave) είναι ενιαίοι θραύστες τρόπου με μια ομαλή διασπασμένη αναλογία από μια εισαγμένη ίνα στις πο... Read More
2019-04-02 13:44:13
Κίνα Οπτικός θραύστης 3,0 εισαγωγή Loss13.7dB ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC G657A1 εργοστάσιο

Οπτικός θραύστης 3,0 εισαγωγή Loss13.7dB ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC G657A1

Οπτικός θραύστης G657A1 ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC 13,7 DB 1. Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/APC ινών τρόπου PLC 1×16 οπτικός ουδέτερος ή τρόπος συσκευασίας Customzied. κ... Read More
2019-04-23 17:02:49
Κίνα 1*8 ενιαίος συνδετήρας τρόπου LGX SC/APC χωρισμού ινών θραυστών PLC οπτικών ινών του /1 *32 εργοστάσιο

1*8 ενιαίος συνδετήρας τρόπου LGX SC/APC χωρισμού ινών θραυστών PLC οπτικών ινών του /1 *32

Οπτικός χωρισμός ινών θραυστών SC/APC LGX 1260 ~ 1650 1*8 ινών τρόπου PLC 1*8 το /1 *32Single Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/APC ινών τρόπου PLC Spliter 1x8 οπτικών ινών οπτικός ουδέτερο... Read More
2020-02-18 21:03:20
Κίνα Γρήγορος χωρισμός ινών θραυστών PLC 1x8, ενιαίος θραύστης LGX ινών τρόπου εργοστάσιο

Γρήγορος χωρισμός ινών θραυστών PLC 1x8, ενιαίος θραύστης LGX ινών τρόπου

PLC 1×8 ενιαίος τρόπου χωρισμός ινών θραυστών SC/APC LGX 1260 ~ 1650 1*8 ινών οπτικός Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/APC ινών τρόπου PLC Spliter 1x8 οπτικών ινών οπτικός ουδέτερος ή τρόπ... Read More
2019-04-04 14:20:07
Κίνα Μίνι ενότητα 1650 μήκος κύματος Max θραυστών PLC οπτικών ινών UPC Operting εργοστάσιο

Μίνι ενότητα 1650 μήκος κύματος Max θραυστών PLC οπτικών ινών UPC Operting

1×8 οπτικός θραύστης 1*8 0,9 μίνι ενότητα 0,9 PLC ινών SC/UPC χρώμα G657A1 Hytrel του καλωδίου Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/UPC ινών τρόπου PLC 1×8 οπτικός ουδέτερος ή τρόπος συσκευασί... Read More
2019-04-02 13:44:12
Κίνα APC Sc ινών οπτικό χαμηλό PDL θραυστών 1×32 ενιαίο συμπαγές σχέδιο τρόπου εργοστάσιο

APC Sc ινών οπτικό χαμηλό PDL θραυστών 1×32 ενιαίο συμπαγές σχέδιο τρόπου

Οπτικός χωρισμός ινών χρώματος θραυστών SC/APC LGX 1260 ~ 1650 1*32 ινών PLC 1×32 Ο ενιαίος θραύστης PLC τρόπου είναι βασισμένος σε έναν ενσωματωμένο υπόστρωμα κυματοδηγό χαλαζία η οπτική συσκευή διανομής δύναμ... Read More
2020-02-18 21:03:01
Κίνα Χρωματισμένη παθητική οπτική θραυστών ινών απώλεια εισαγωγής χωρισμού χαμηλή εργοστάσιο

Χρωματισμένη παθητική οπτική θραυστών ινών απώλεια εισαγωγής χωρισμού χαμηλή

Οπτικός χωρισμός ινών χρώματος θραυστών SC/APC LGX 1260 ~ 1650 1*16 ινών PLC 1×16 Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος σε έναν ενσωματωμένο υπόστρωμα κυματοδηγό χαλαζία η οπτική συσκευή διανομής δύναμης, έχει τα πλε... Read More
2020-04-01 12:46:59
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER