Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

Οπτικός θραύστης 3,0 εισαγωγή Loss13.7dB ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC G657A1

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Οπτικός θραύστης 3,0 εισαγωγή Loss13.7dB ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC G657A1

Κίνα Οπτικός θραύστης 3,0 εισαγωγή Loss13.7dB ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC G657A1 προμηθευτής
Οπτικός θραύστης 3,0 εισαγωγή Loss13.7dB ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC G657A1 προμηθευτής Οπτικός θραύστης 3,0 εισαγωγή Loss13.7dB ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC G657A1 προμηθευτής Οπτικός θραύστης 3,0 εισαγωγή Loss13.7dB ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC G657A1 προμηθευτής Οπτικός θραύστης 3,0 εισαγωγή Loss13.7dB ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC G657A1 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτικός θραύστης 3,0 εισαγωγή Loss13.7dB ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC G657A1

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: ISO-9000
Αριθμό μοντέλου: PLC-1*16-SC/APC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικό κιβώτιο το /carton φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000+PCS+1day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Wavelenth: 12601650nm τύπος ίνας: G657A1
Τύπος συνδετήρα: SC/APC Συσκευασία: Μίνι τύπος 80*20*6
Απώλεια εισαγωγής: 13.7dB Τρόπος ινών: SM
Θερμοκρασία λειτουργίας: -40+80 Μήκος Fiber: 1M/1.5M

Οπτικός θραύστης G657A1 ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC 13,7 DB

  1. Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/APC ινών τρόπου PLC 1×16 οπτικός ουδέτερος ή τρόπος συσκευασίας Customzied. κατόπιν τεθειμένος σε ένα χαρτοκιβώτιο.

   2 οι θραύστες .PLC (επίπεδο κύκλωμα Lightwave) είναι ενιαίοι θραύστες τρόπου με μια ομαλή διασπασμένη αναλογία από μια εισαγμένη ίνα στις πολλαπλάσιες ίνες παραγωγής. Είναι βασισμένο στην επίπεδη τεχνολογία κυκλωμάτων lightwave και παρέχει σε μια ελαφριά λύση διανομής χαμηλότερου κόστους το μικρό τύπο και την υψηλή αξιοπιστία.

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 

 

·  Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

·  Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

·  Άριστη περιβαλλοντική σταθερότητα

·  Άριστη μηχανική σταθερότητα

·  Telcordia GR-1221 και GR-1209

·  Προαιρετική λήξη συνδετήρων κατόπιν αιτήματος

·  Διαθέσιμος στην ίνα 250um & 900um, 2mm ή 3mm

 
Εφαρμογή:
 
Ίνα στο σπίτι το (FTTH)
Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON)
Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)
Καλωδιακή τηλεόραση το (CATV)
 

Προδιαγραφές

1×16 ενιαίο φύλλο στοιχείων θραυστών PLC τρόπου
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260-1650 Επιθεωρημένη ημερομηνία 2018/12/14
P/N: PLC-BL-1X16 S/N: 20180308013
Τύπος ινών G657A1 Μήκος ινών (μ) ≥1.0
Τύπος συνδετήρων   SC/APC Διάσταση συσκευασίας (χιλ.) 120x80x18
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+85℃ Λειτουργούσα θερμοκρασία   -40~+85℃
Στοιχείο IL (DB) PDL (DB) RL (DB)
Μήκος κύματος (NM) 1310 1550 1310 1550 1310 1550
Προδιαγραφή. MAX 13,8 MAX 0,3 ≥55
Port1 12.62 13.25 0,02 0,07 Πέρασμα Πέρασμα
Port2 12.63 12.62 0,07 0,17 Πέρασμα Πέρασμα
Port3 12.63 12.62 0,18 0,13 Πέρασμα Πέρασμα
Port4 13.24 12.69 0,05 0,19 Πέρασμα Πέρασμα
Port5 12.73 13.00 0,02 0,17 Πέρασμα Πέρασμα
Port6 12.74 12.62 0,02 0,06 Πέρασμα Πέρασμα
Port7 13.00 12.74 0,15 0,10 Πέρασμα Πέρασμα
Port8 13.00 12.65 0,17 0,05 Πέρασμα Πέρασμα
Port9 12.75 12.87 0,08 0,01 Πέρασμα Πέρασμα
Port10 13.00 12.73 0,14 0,18 Πέρασμα Πέρασμα
Port11 12.91 12.80 0,14 0,11 Πέρασμα Πέρασμα
Port12 13.06 12.82 0,04 0,18 Πέρασμα Πέρασμα
Port13 12.86 12.96 0,07 0,18 Πέρασμα Πέρασμα
Port14 12.98 13.23 0,01 0,04 Πέρασμα Πέρασμα
Port15 13.11 12.76 0,09 0,16 Πέρασμα Πέρασμα
Port16 13.01 13.06 0,03 0,04 Πέρασμα Πέρασμα
Εισαγωγή ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ Πέρασμα Πέρασμα
MAX. 13.24 13.25 0,18 0,19 ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ. 12.62 12.62 0,01 0,01 ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Μέσος όρος 12.89 12.84 0,08 0,11 ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Ομοιομορφία (≤1.0dB) 0,62 0,63 Κατευθυντικότητα (DB) ≥55

 

Οπτικός θραύστης 3,0 εισαγωγή Loss13.7dB ΚΙΒΩΤΊΩΝ ABS θραυστών SC/APC 1×16 ινών PLC G657A1

FAQ

 

Q1: Πώς μπορώ να πάρω τον κατάλογο και σας τον τιμοκατάλογο;

Α1: Παρακαλώ μας αφήστε να ξέρουμε το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο σας ή να μας έρθουμε σε επαφή με από τον ιστοχώρο άμεσα για τον κατάλογο και μας τον τιμοκατάλογο

Q2: Μπορώ να διαπραγματευτώ τις τιμές;

A2: Ναι, μπορούμε να εξετάσουμε τις εκπτώσεις για το πολλαπλάσιο φορτίο εμπορευματοκιβωτίων των μικτών αγαθών.

Q3: Πόσο οι στέλνοντας δαπάνες θα είναι;

A3: Εξαρτάται από το μέγεθος της αποστολής σας και τη μέθοδο. Θα σας προσφέρουμε τη δαπάνη σε όπως ζητήσατε.

Q4: Μπορώ να σας επισκεφτώ;

A4: Βέβαιο, το εργοστάσιό μας είναι σε Zhuhai, China.Please μας έρχονται σε επαφή με για να κάνουν έναν διορισμό.

Q5: Τι εάν υπάρχει ποιοτικό πρόβλημα όταν παίρνουμε τα αγαθά;

A5: Εάν υπάρχει πρόβλημα quanlity όταν εσείς Η.Ε-συσκευασία που τα αγαθά, εσείς μπορούν να πάρουν τις εικόνες για την αναφορά μας, QC μας το τμήμα θα ελέγξει το πρόβλημα και θα σας δώσει τις καλύτερες λύσεις σε, επιπλέον θα λάβουμε επίσης μέτρα να βελτιώσουμε την ποιότητα στο μέλλον.

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)