Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Εργαλεία οπτικών ινών

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Εργαλεία οπτικών ινών

(12)
Κίνα FC οπτικός καθαριστής ινών Sc LC ST για το συνδετήρα περισσότεροι 800 χρησιμοποιώντας χρόνοι μακροχρόνιοι εργοστάσιο

FC οπτικός καθαριστής ινών Sc LC ST για το συνδετήρα περισσότεροι 800 χρησιμοποιώντας χρόνοι μακροχρόνιοι

Οπτική καθαρότερη σαφής μάνδρα ινών για το Sc LC ST συνδετήρων FC με περισσότερους 800 χρησιμοποιώντας χρόνους Περιγραφή προϊόντων Ο καθαριστής ένας-κρότου είναι μια εύχρηστη επιλογή για τους συνδετήρες στους π... Read More
2019-04-02 13:44:29
Κίνα Φορητή Splicer εργαλείων οπτικών ινών μίνι ηλεκτρική μηχανή kl-500 1.3Kg τήξης εργοστάσιο

Φορητή Splicer εργαλείων οπτικών ινών μίνι ηλεκτρική μηχανή kl-500 1.3Kg τήξης

Φορητή Splicer kl-520E τήξης μίνι μηχανή τήξης με 8 τα αγγλογαλλικά πορτογαλικά ρωσικά ισπανικά 1: Πυρήνας-πυρήνας ή ντυμένος-ντυμένη ευθυγράμμιση 2: Τεχνολογία ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΎ ΒΉΜΑΤΟΣ 3: X&Y επίδειξη απόψεων ή ενια... Read More
2019-08-12 16:49:07
Κίνα Οπτικό οπτικό λέιζερ 650nm 20mw τύπων VFL μανδρών δοκιμής καλωδίων πηγής φωτός εντοπιστών ελαττωμάτων κόκκινο εργοστάσιο

Οπτικό οπτικό λέιζερ 650nm 20mw τύπων VFL μανδρών δοκιμής καλωδίων πηγής φωτός εντοπιστών ελαττωμάτων κόκκινο

Μίνι καλώδιο πηγής φωτός οπτικής ίνας που εξετάζει Pentype VFL τον κόκκινο εντοπιστή ελαττωμάτων λέιζερ 650nm 20mw οπτικό Περιγραφή Ο οπτικός εντοπιστής ελαττωμάτων τύπων μανδρών σχεδιάζεται ειδικά για το προσω... Read More
2019-04-02 13:44:29
Κίνα Μίνι εργαλεία οπτικών ινών έναρξης OTDR που εξετάζουν το Sc LC FC θέση ελαττωμάτων 500 μέτρων E2000 κιβωτίων εργοστάσιο

Μίνι εργαλεία οπτικών ινών έναρξης OTDR που εξετάζουν το Sc LC FC θέση ελαττωμάτων 500 μέτρων E2000 κιβωτίων

Μίνι εργαλεία οπτικών ινών έναρξης OTDR που εξετάζουν το Sc LC FC θέση ελαττωμάτων 500 μέτρων E2000 κιβωτίων Το κιβώτιο ινών έναρξης OTDR χρησιμοποιείται με οπτικά reflectometers χρονικών περιοχών για να βοηθήσ... Read More
2019-11-20 18:04:45
Κίνα Υπαίθριος συνδετήρας κιβωτίων SC/APC LC/APC καλωδίων έναρξης εξαρτήσεων OTDR εργαλείων οπτικών ινών εργοστάσιο

Υπαίθριος συνδετήρας κιβωτίων SC/APC LC/APC καλωδίων έναρξης εξαρτήσεων OTDR εργαλείων οπτικών ινών

Υπαίθριο κιβώτιο SC/APC LC/APC δοκιμής καλωδίων εργαλείων OTDR οπτικών ινών κιβωτίων καλωδίων έναρξης OTDR Το κιβώτιο ινών έναρξης OTDR χρησιμοποιείται με οπτικά reflectometers χρονικών περιοχών για να βοηθήσει ... Read More
2019-11-20 18:04:45
Κίνα Εργαλεία KXT 502 δικτύων ινών ελεγκτών απώλειας εισαγωγής/επιστροφής ενιαίος/πολυ τρόπος 1310 1550 850nm εργοστάσιο

Εργαλεία KXT 502 δικτύων ινών ελεγκτών απώλειας εισαγωγής/επιστροφής ενιαίος/πολυ τρόπος 1310 1550 850nm

Ελεγκτής KXT 502 απώλειας εισαγωγής & επιστροφής ενιαίος τρόπος 1310 1550 850 NM ή πολλαπλού τρόπου Kxt-502 ο ελεγκτής απώλειας εισαγωγής & επιστροφής είναι α οπτικός ινών δοκιμασμένος σχεδιασμένος από Rongbang ... Read More
2019-09-05 15:27:23
Κίνα Σειρά τέσσερα δοκιμής εργαλεία οπτικών ινών σπειρών 80RPM που γυαλίζουν τη στίλβωση μηχανών που πηδά 0.005mm εργοστάσιο

Σειρά τέσσερα δοκιμής εργαλεία οπτικών ινών σπειρών 80RPM που γυαλίζουν τη στίλβωση μηχανών που πηδά 0.005mm

Γυαλίζοντας σειρά τέσσερα άλμα ±0.005mm δοκιμής εργαλείων οπτικών ινών μηχανών οπτικής ίνας στίλβωσης σπειρών 80RPM Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 1. Η διαδικασία στίλβωσης υιοθετεί τα μηχανικά κουμπιά ενότητας και ... Read More
2019-04-29 15:57:33
Κίνα Διευθετήσιμο εναλλασσόμενο ρεύμα 90-260V σειράς 0~200KG δοκιμής εργαλείων δικτύων ινών μηχανών πτύχωσης εργοστάσιο

Διευθετήσιμο εναλλασσόμενο ρεύμα 90-260V σειράς 0~200KG δοκιμής εργαλείων δικτύων ινών μηχανών πτύχωσης

Αποκήρυξη: Αυτό το προϊόν είναι μια συσκευή σφράγισης. Είναι επικίνδυνο στον πτυχώνοντας κύβο. Παρακαλώ το λειτουργήστε για τους ενηλίκους άνω των 18 χρονών. Δώστε προσοχή στην ασφάλεια. Οι συνέπειες οποιασδήπ... Read More
2019-04-29 15:57:33
Κίνα Οπτική ίνα που θεραπεύει την πτυχώνοντας μηχανή 220V 50Hz δύναμης 750W εργαλείων καλωδίων ινών φούρνων εργοστάσιο

Οπτική ίνα που θεραπεύει την πτυχώνοντας μηχανή 220V 50Hz δύναμης 750W εργαλείων καλωδίων ινών φούρνων

Οπτική ίνα που θεραπεύει τα εργαλεία φ3.0, φ2.0, φ0.9 θέρμανσης δύναμης 750W εργαλείων οπτικών ινών φούρνων Αυτός ο εξοπλισμός χρησιμοποιεί δύο σύνολα ανεξάρτητων ακριβών συστημάτων ελέγχου θέρμανσης για να ελέ... Read More
2019-04-29 15:57:32
Κίνα Το οινόπνευμα εγγράφου σκουπίζει τον καθαρισμό συνδετήρων αλτών οπτικών ινών εργαλείων οπτικών ινών εργοστάσιο

Το οινόπνευμα εγγράφου σκουπίζει τον καθαρισμό συνδετήρων αλτών οπτικών ινών εργαλείων οπτικών ινών

Το οινόπνευμα ινών σκουπίζει το έγγραφο/το καθαρίζοντας έγγραφο οπτικής ίνας για/το συνδετήρα αλτών οπτικών ινών/ Ίνα IPA που καθαρίζει το υγρό ύφασμα 1, αυτό αποτελείται από το ειδικό χωρίς σκόνη έγγραφο και π... Read More
2019-04-02 13:44:28
Page 1 of 2|< 1 2 >|