SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Verified προμηθευτές
  • εμπιστοσύνη
    σφραγίδα
  • επαλήθευση
    προμηθευτή
  • πίστωσης
    ελέγχου
  • ικανότητα του προμηθευτή
    αξιολόγηση
από: Απαιτούμενες πληροφορίες
Να:

    (SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD)

Θέμα:
Το θέμα σας πρέπει να είναι μεταξύ 10-255 χαρακτήρων!
Μήνυμα:
Το μήνυμα σας πρέπει να είναι μεταξύ 20-3.000 χαρακτήρες!
Τιμή και Όροι   Πληρωμή 
π.χ. 10.000 / τεμ
Προδιαγραφές   Περιγραφή Εταιρείας   Παράδοση Χρόνος  
Απαντήστε μου μέσα σε 24 ώρες.
Στείλτε μου μέσω email δύο φορές την εβδομάδα ενημερώσεις σχετικά με τις τελευταίες πληροφορίες προϊόντος και προμηθευτή.
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Χάρτης ιστοτόπου

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.