Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

Κίνα SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό προμηθευτής
SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό προμηθευτής SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό προμηθευτής SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό προμηθευτής SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό προμηθευτής SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό προμηθευτής SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: Ce Ross IS0 9001
Αριθμό μοντέλου: KXT-PC-στεγανοποιήστε

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 τσάντα PC ένα, ένα μικρό κιβώτιο, χαρτοκιβώτιο 10pcs ένα
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 300 PC 1 ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: Οπτικό αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων ινών Μήκος του καλωδίου: 1m 1.5m 2m 3m 10m 15m
τύπος ίνας: 657A1 657A2 G657B3 G652D Τρόπος ίνας: SM OM1 OM2 OM3 OM4
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB Απώλεια Reture: 55
wenlenth: 1310 1550 Επιδόσεις: Αδιάβροχο
Τύπος σύνδεσης: Corning

SM LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό σε LC για το εξωτερικό νερό ανθεκτικό IP68 Corning

 

1. Περιγραφή προϊόντων:
        Το καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι σημαντικό του οπτικού δικτύου. Έχουν τους ίδιους ή διαφορετικούς συνδετήρες που εγκαθίστανται στο τέλος του καλωδίου οπτικών ινών. Τα καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών χρησιμοποιούνται σε δύο σημαντικούς τομείς εφαρμογής: ο σταθμός εργασίας υπολογιστών στις επιτροπές εξόδου και μπαλωμάτων ή ο οπτικός σταυρός συνδέει το κέντρο διανομής. Η σειρά σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών έρχεται με μια περιεκτική συλλογή των μηκών και των συνδετήρων να εκπληρώσει την απαίτησή σας για την επέκταση.

 

2. Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

1). Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

2). Υψηλή επιστροφής απώλεια

3). Καλή επανάληψη

4). Καλή ανταλλαγή

5). Άριστη περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα

 

3. Εφαρμογή:

1). Δωμάτια επικοινωνίας

2). FTTH (ίνα στο σπίτι)

3). Τοπικό LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)

4). FOS (αισθητήρας οπτικών ινών)

5). Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών

6). Η οπτική ίνα σύνδεσε και διεβίβασε τον εξοπλισμό

7). Ετοιμότητα αμυντικού αγώνα

 

4. Χαρακτηριστικά σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας

4.1 τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

4.2 Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC

4.3 τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um): G652D, G657A

Πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um, 62.5/125um, OM3 ή OM4)

4.4 ποσότητα καλωδίων: Simplex, ντούμπλεξ, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores…

4.5 διάμετρος καλωδίων: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm

4.6 μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος

4.7 τύπος θηκών: PVC, LSZH, OFNR, OFNP, ολομέλεια, θωρακισμένη…

 

5. Προδιαγραφή:

Τύπος Πρότυπα, κύριος
Ύφος LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/ΤΟ APC.MU/APC
Ίνα Singlemode/πολλαπλού τρόπου
50/125, 62.5/125 (πολλαπλού τρόπου) OM2&OM1
50/125, 10G (πολλαπλού τρόπου) OM3
Καλώδιο Simplex, διπλό
Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm
PVC ή LSZH
Τρόπος στίλβωσης UPC, SPC, APC (8°& 6°)
Απώλεια εισαγωγής ≤ 0.1dB (για το Singlemode κύριο)
≤ 0.25dB (για τα Singlemode πρότυπα)
≤ 0.25dB (για πολλαπλού τρόπου)
Δοκιμασμένος από JDS 
Επιστροφής απώλεια
(Singlemode)
UPC ≥ 50dB
SPC ≥ 55dB
APC ≥ 60dB (typ.65dB)
Δοκιμασμένος από JDS RM3750
Επανάληψη ±0.1dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -400C σε 850C
Απαίτηση γεωμετρίας
(Singlemode)
Ferrule ακτίνα Endface
7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)
10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)
Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)
Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)
U ≤ ≤ 50nm χτυπημάτων -50nm
Δοκιμασμένος από DORC 
Απαίτηση γεωμετρίας
(Singlemode)
Ferrule ακτίνα Endface
7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)
10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)
Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)
Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)
U ≤ ≤ 50nm χτυπημάτων -50nm
Δοκιμασμένος από DORC 

 

6. Χρώμα οπτικών καλωδίων

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

 

7. Κατάλογος προϊόντων:

Μπότα Συνδετήρας Τύπος ινών Αριθμός καλωδίων Ferrule Συνδετήρας
0.9mm LC 9/125um SM Simplex PC 1M
2.0mm FC 50/125um ΚΚ Διπλός APC 2M
3.0mm Sc 62.5/125um ΚΚ Πολυ-ίνα UPC 3M4M
  ST OM3 Κορδέλλα   5M
  MU OM4     .........
  D4       Προσαρμοσμένος
  MTRJ        
  MPO        
  DIN        
           

 

 

8. Προδιαγραφή παραγωγής:

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

 

8. Σχέδια σχεδίου των προϊόντων:

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικόSM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικόSM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικόSM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικόSM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικόSM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικόSM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

 

 

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικόSM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικόSM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικόSM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: jenny

Τηλ.:: +8613418748956

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα