ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

Τροφοδοτημένος θραύστης οπτικών ινών FTTH παθητικός επιστροφής απώλεια 55 DB UPC 0.9mm

Τροφοδοτημένος θραύστης οπτικών ινών FTTH παθητικός επιστροφής απώλεια 55 DB UPC 0.9mm

    • Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss
    • Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss
    • Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss
    • Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss
  • Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9000
    Αριθμό μοντέλου: PLC-1*16-SC/UPC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικό κιβώτιο το /carton φουσκαλών
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 800+pcs+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Υλικό σωλήνων: Hytrel τύπος ίνας: G657A1
    Τύπος συνδετήρα: sc/upc Απώλεια εισαγωγής: 13.8
    Χαρακτηριστικός PDL: 0.15dB επιστροφή απώλεια: 55 DB
    Θερμοκρασία λειτουργίας: -40+80 Μήκος Fiber: 1,5 m

    1×16 μίνι ενότητα 0.9mm οπτικός θραύστης 1*16 0,9 μικροσκοπικός οπτικός θραύστης G657A1 Hytrel PLC ινών καλωδίων SC/UPC
     
    Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/APC ινών τρόπου PLC 1×16 οπτικός ουδέτερος ή τρόπος συσκευασίας Customzied. κατόπιν τεθειμένος σε ένα χαρτοκιβώτιο.
    Ο γυμνός θραύστης PLC βάζει το τσιπ θραυστών PLC και την εισαγωγή, σειρά οπτικής ίνας παραγωγής σε έναν τετραγωνικό σωλήνα μετάλλων, έξω με τη διάμετρο 0.9mm ή 250um που η γυμνή ίνα, ίνα μπορεί να ενωθεί στενά, μπορεί επίσης τους διάφορους τύπους συνδετήρων οπτικής ίνας.
     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 
     
    ·  Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
    ·  Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης
    ·  Άριστη περιβαλλοντική σταθερότητα
    ·  Άριστη μηχανική σταθερότητα
    ·  Telcordia GR-1221 και GR-1209
    ·  Προαιρετική λήξη συνδετήρων κατόπιν αιτήματος
    ·  Διαθέσιμος στην ίνα 250um & 900um, 2mm ή 3mm

     
    Εφαρμογή:
     
    Ίνα στο σπίτι το (FTTH)
    Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON)
    Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)
    Καλωδιακή τηλεόραση το (CATV)

     
    Προδιαγραφές 

    1XN προδιαγραφές PLC
    Διαμόρφωση λιμένων 1x21x41x81x161x321x64
    Τύπος ινώνG652D/G657
    Λειτουργούν μήκος κύματος (NM)1260-1650
    Απώλεια εισαγωγής (DB)Χαρακτηριστικός3.97.210.313.616.720.2
    Max4.17.410.513.816.920.4
    Ομοιομορφία απώλειας (DB)Max0,60,80,81.01.51.8
    Επιστροφής απώλεια (DB)Λ.555555555555
    Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB)Max0,30,30,30,30,30,4
    Κατευθυντικότητα (DB)Λ.555555555555
    Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB)Max0,30,30,30,50,80,8
    Εξαρτώμενη απώλεια θερμοκρασίας (- 40~+85℃) (DB)Max0,50,50,50,50,81.0
    Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃)-40~+85
    Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃)-40~+85
    Διάσταση συσκευασίας (χιλ.)Fan-out60x7x460x7x460x7x460x7x480x20x6100x40x6
    Γυμνός40x4x440x4x440x4x450x7x450x7x460x12x4
    Ενότητα100x80x10100x80x10100x80x10120x80x18120x80x18141x115x18
    Πλαίσια40x4x440x4x440x4x450x7x450x7x460x12x4

     
    Τροφοδοτημένος θραύστης οπτικών ινών FTTH παθητικός επιστροφής απώλεια 55 DB UPC 0.9mm
     

    Το πλεονέκτημά μας:
     
    1: Είμαστε ένα εργοστάσιο με περισσότερους από 200 υπαλλήλους και τους σύντομους χρόνους παράδοσης.
     2: Το προϊόν έχει περάσει την ακριβή δοκιμή και η ποιότητα είναι εξασφαλισμένη.
     3: Τα τσιπ εισαγωγών της Νότιας Κορέας, εργασία είναι σταθερότερα
     4: υπηρεσία μεταπωλήσεων υποστήριξης 100%, εάν υπάρχει ένα πρόβλημα στη διαδικασία χρήσης προϊόντων, μπορούμε να το αντικαταστήσουμε για σας δωρεάν.
                             
    Γιατί επιλέξτε Kexint;
     
    1. Ποιοτικό σύστημα ISO900, CE, FCC, εγγραφή ROHS
    2. Σύστημα κατασκευής
    3. Σύστημα Ε&Α
    4. Αγοράζοντας σύστημα
    5. Γρήγορη παράδοση και αξιοπρόσεκτες υπηρεσίες
    6. Λογικές τιμές
    7. Δεχτείτε τις διαταγές σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
    8. Πλούσια εμπειρία του cOem & της συνεργασίας ODM
    9. Αποστολή, πληρωμή και παράδοση
    Τροφοδοτημένος θραύστης οπτικών ινών FTTH παθητικός επιστροφής απώλεια 55 DB UPC 0.9mm

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER