• 12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων
  • 12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων
  • 12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων
  • 12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων
  • 12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων
12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: kexint
Πιστοποίηση: ISO9001-2008
Αριθμό μοντέλου: KXT- πλεξίδα-Sc

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικό κουτί
Χρόνος παράδοσης: 8
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000+PCS+1day
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Τύπος συνδετήρων: SC/UPC Τύπος ινών: ενιαίος τρόπος
Υλικό απομονωτών: PVC ή LSZH Τύπος οπτικής ίνας: G652D, G657A1 Ή G657A2
Μήκος: 1.2m ή 1.5m Χρώμα: 12 χρώματα
Συσκευασία: 12Color ανά μεγάλη πολυ τσάντα Μέγεθος καλωδίων: 0.9mm
Υψηλό φως:

διπλό σκοινί μπαλωμάτων ινών

,

διπλό σκοινί μπαλωμάτων ινών

Περιγραφή προϊόντων

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

12 χρώματα sc/upc-SM (9/125) G652D, G657A1, G657A2 0.9mm πλεξίδα οπτικής ίνας καλώδιο-1m ή 1.5m

 

 

1 περιγραφή

Το σκοινί και η πλεξίδα μπαλωμάτων οπτικών ινών μπορούν να συνδέσουν με τους διαφορετικούς τύπους συνδετήρων όπως το ST, FC, το Sc, LC ή η MU. Με υψηλής ποιότητας κεραμικό ferrule, έχει την καλή συμμόρφωση και τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής. Και χρησιμοποιείται ευρέως στα δίκτυα τηλεπικοινωνιών, τη μετάδοση στοιχείων, τον εξοπλισμό δοκιμής και το τοπικό LAN CATV κ.λπ.

 

 

2 χαρακτηριστικό γνώρισμα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης

Καλή ανταλλαξιμότητα

Καλή διάρκεια

Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα.

Στίλβωση προτύπων ανώτερης ποιότητας PC/UPC/APC

Πρότυπα: Βαθμός Β IEC

 

3 προδιαγραφές

Στοιχεία Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
PC UPC APC 62.5/125 50/125 50/125 10G
Απώλεια εισαγωγής <0><0>
Επιστροφής απώλεια ≥45dB ≥50dB ≥60dB ≥35dB
Διάρκεια <0> 500 matings
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 έως +75 -40 έως +75
Ferrule μεγέθη τρυπών 125.0+1/-0um, Conentricity: ≤1um 125um, Conectricity: 1≤3um
125.3+1/-0um, Conentricity: ≤1um 127um, Conectricity: 1≤3um
125.5+1/-0um, Conentricity: ≤1um

128um, Conectricity: 1≤3um

 

 

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων 0

      G652D και οι προδιαγραφές G657A2 αναφέρονται στην κατασκευή γυαλιού και καλωδίων της οπτικής ίνας και είναι γενικά οι ίνες της επιλογής στους μολύβδους μπαλωμάτων οπτικής ίνας για τα singlemode συστήματα.

    1.G652D η διάμετρος τομέων τρόπου ινών είναι 10.4µm @1550nm.

    2.G652D οι ίνες παρέχουν περιθωριακά τη χαμηλότερη μετάδοση απώλειας, η οποία είναι καλύτερη στη διευκόλυνση των μεγάλης απόστασης συνδέσεων επικοινωνίας (μέχρι και μεγαλύτερος από 100km).

     3.Shortcoming, ίνες G652D έχει περιορίσει την αντίσταση κάμψεων.

G657A2 οι ίνες χρησιμοποιούνται στην προηγμένη εγκατάσταση καλωδιακών δικτύων πρόσβασης, όπου η υψηλότερη αντίσταση κάμψεων απαιτείται για το μικρότερο καλώδιο που ενώνει τα κοιλώματα και επιτρέπει επίσης τη μικρογράφηση καλωδίων και υλικού.

    1.G657A2 οι ίνες είναι πλήρως - συμβατό σύστημα με τις ίνες G652D. Η διάμετρος τομέων τρόπου ινών G657A2 είναι 9.8µ το m@1550nm. Οι απώλειες συναρμογών είναι ελαφρώς υψηλότερες κατά συνδετικός τις δύο διαφορετικές ίνες από κοινού.

    2.G657A2 η ίνα έχει τη μεγαλύτερη αντίσταση στην κάμψη (macrobend) των απωλειών (δείτε τον αριθμό κατωτέρω), και τη διευκόλυνση των τεχνικών επέκτασης χαμηλότερου κόστους.

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων 1

       Αριθμός: Σχετικές κάμπτοντας ακτίνες για τις ίνες G652 και G657. Κάμπτοντας ακτίνες ινών εναντίον της αύξησης μείωσης σε 1310nm.

      Επομένως, η οπτική ίνα G657A2 στα σκοινιά μπαλωμάτων, παρέχει μια βελτιωμένες ακτίνα κάμψεων και μια ευελιξία, οι οποίες μπορούν να επιτρέψουν την καλύτερη διαχείριση καλωδίων και δρομολόγηση στις κορεσμένες περιοχές. Η βελτιωμένη ακτίνα κάμψεων, μπορεί επίσης να επιτρέψει την αυξανόμενη πυκνότητα στην υψηλή πυκνότητα επιδιορθώνοντας τους τομείς. G657A2 η οπτική ίνα γίνεται πολύ δημοφιλής στις επεκτάσεις κέντρου και δικτύων επιχειρήσεων στοιχείων.

 

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων 212 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων 312 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων 4

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων 5

 

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd 12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.