ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Νέα

εταιρικά νέα

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now
επιχείρηση Νέα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με Netcom2019

Netcom2019

[2019-05-06 20:25:44]
NETCOM είναι ένα από τα μεγαλύτερα γεγονότα για τον τομέα στη Λατινική Αμερική, που επιδεικνύει τα πιό πρόσφατα δίκτυα επικοινωνίας καινοτομιών ιδιωτικά για μια εκτενή ποικιλία των ακρών, από την ασφάλεια στην εκπαίδευση και την ψυχαγωγία. NETCOM είναι ένα τεχνικό και επιχειρησιακό γεγονός που συγκ... Διαβάστε περισσότερα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με 2018 Οι δαπάνες ανάπτυξης του FTTH στην περιοχή Ασίας-Ειρηνικού αυξήθηκαν κατά 10%

2018 Οι δαπάνες ανάπτυξης του FTTH στην περιοχή Ασίας-Ειρηνικού αυξήθηκαν κατά 10%

[2019-05-13 10:14:28]
Σύμφωνα με την τελευταία μελέτη "FTTH Market Panorama" του Συμβουλίου FTTH στην Ασία-Ειρηνικό, το κόστος ανάπτυξης δικτύων οπτικών ινών στην περιοχή της Ασίας-Ειρηνικού αυξήθηκε κατά 10,1% το προηγούμενο έτος. Η μελέτη ανέφερε ότι ο ρυθμός αύξησης του περασμένου έτους ήταν μεγαλύτερος από εκείνον τω... Διαβάστε περισσότερα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με AFRICACOM 2019

AFRICACOM 2019

[2019-10-18 16:55:01]
Το AfricaCom είναι η παναφρικανική εμπορική έκθεση επικοινωνιών πρεμιέρας. Συλλέγει τους ηγέτες και τους αγοράζοντας ιθύνοντες από πέρα από την Αφρική και την ευρύτερη διεθνή κοινότητα για να μάθει, δίκτυο και να κάνει επιχειρήσεις. Η εμπορική έκθεση προσελκύει το υψηλό ακροατήριο caliber μεταξύ του ... Διαβάστε περισσότερα
Page 1 of 1
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER