ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

Μίνι ενότητα 1650 μήκος κύματος Max θραυστών PLC οπτικών ινών UPC Operting

Μίνι ενότητα 1650 μήκος κύματος Max θραυστών PLC οπτικών ινών UPC Operting

    • UPC Fiber Optic PLC Splitter Mini Module 1650 Operting Wavelength Max
    • UPC Fiber Optic PLC Splitter Mini Module 1650 Operting Wavelength Max
    • UPC Fiber Optic PLC Splitter Mini Module 1650 Operting Wavelength Max
    • UPC Fiber Optic PLC Splitter Mini Module 1650 Operting Wavelength Max
  • UPC Fiber Optic PLC Splitter Mini Module 1650 Operting Wavelength Max

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9000
    Αριθμό μοντέλου: PLC-1*8-SC/UPC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικό κιβώτιο το /carton φουσκαλών
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 2000+PCS+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Υλικό σωλήνων: Hytrel Χαρακτηριστικά: μίνι
    Τύπος: 1X8 Συνδετήρας τύπων: SC/UPV
    Σειρά μήκους κύματος Operting: 1260-1650 Τύπος Fiber: G657A1
    Χρώμα του καλωδίου: 8 χρώματα IL (DB): 10.3dB

    1×8 οπτικός θραύστης 1*8 0,9 μίνι ενότητα 0,9 PLC ινών SC/UPC χρώμα G657A1 Hytrel του καλωδίου
         Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/UPC ινών τρόπου PLC 1×8 οπτικός ουδέτερος ή τρόπος συσκευασίας Customzied. κατόπιν τεθειμένος σε ένα carton.KEXINT παρέχει διάφορο 1×N και θραύστες PLC 2×N, είναι όλοι με την ανώτερη οπτική απόδοση, την υψηλή σταθερότητα και την υψηλή αξιοπιστία για να καλύψουν τις διάφορες απαιτήσεις εφαρμογής. Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/APC ινών τρόπου PLC 1×8 οπτικός ουδέτερος ή τρόπος συσκευασίας Customzied. κατόπιν τεθειμένος σε ένα χαρτοκιβώτιο. Ο γυμνός θραύστης PLC βάζει το τσιπ θραυστών PLC και την εισαγωγή, σειρά οπτικής ίνας παραγωγής σε έναν τετραγωνικό σωλήνα μετάλλων, έξω με τη διάμετρο 0.9mm ή 250um που η γυμνή ίνα, ίνα μπορεί να ενωθεί στενά, μπορεί επίσης τους διάφορους τύπους συνδετήρων οπτικής ίνας.
     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
    Δίκτυα FTTX
    χαμηλό PDL
    Περιβαλλοντικός σταύλος
    1*N ο θραύστης PLC μαύρων κουτιών είναι βασισμένος στην επίπεδη τεχνολογία κυματοδηγού. Παρέχουν μια οικονομικώς αποδοτική και διαστημική λύση δικτύωσης αποταμίευσης, συστατικά κλειδιά στα δίκτυα FTTX
     
    Εφαρμογή:
    Ίνα στο σπίτι το (FTTH)
    Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON)
    Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)
    Καλωδιακή τηλεόραση το (CATV)

     
    Δείκτης απόδοσης
     

    1×8 ενιαίο φύλλο στοιχείων θραυστών PLC τρόπου
    Λειτουργούν μήκος κύματος (NM)1260-1620Επιθεωρημένη ημερομηνία2018/3/8
    P/N:PLC-BL-1X8S/N:20180308001
    Τύπος ινώνG657A1Μήκος ινών (μ)≥1.0
    Τύπος συνδετήρων SC/APCΔιάσταση συσκευασίας (χιλ.)60*7*4
    Θερμοκρασία αποθήκευσης-45~+85℃Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+85℃
    ΣτοιχείοIL (DB)PDL (DB)RL (DB)
    Μήκος κύματος (NM)131015501310155013101550
    Προδιαγραφή.MAX 10,5MAX 0,3≥55
    Port19.979.690,110,07ΠέρασμαΠέρασμα
    Port210.039.720,020,05ΠέρασμαΠέρασμα
    Port39.769.730,150,17ΠέρασμαΠέρασμα
    Port49.669.620,150,09ΠέρασμαΠέρασμα
    Port59.619.710,040,02ΠέρασμαΠέρασμα
    Port69.9110.030,020,08ΠέρασμαΠέρασμα
    Port79.6210.000,120,09ΠέρασμαΠέρασμα
    Port89.969.970,070,02ΠέρασμαΠέρασμα
    Εισαγωγή   
    MAX.10.0310.030,150,17ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ.9.619.620,020,02ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Μέσος όρος9.829.810,080,08ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Ομοιομορφία (≤0.8dB)0,420,40Κατευθυντικότητα (DB)≥55
     
     
     
     
    Μίνι ενότητα 1650 μήκος κύματος Max θραυστών PLC οπτικών ινών UPC Operting
     
    Το πλεονέκτημά μας: 1: Είμαστε ένα εργοστάσιο με περισσότερους από 200 υπαλλήλους και τους σύντομους χρόνους παράδοσης.
                              2: Το προϊόν έχει περάσει την ακριβή δοκιμή και η ποιότητα είναι εξασφαλισμένη.
                              3: Τα τσιπ εισαγωγών της Νότιας Κορέας, εργασία είναι σταθερότερα
                              
     
     
     
     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER