Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

οπτικό wdm

(15)
Κίνα 1×2 οπτικό WDM, μίνι APC Sc θραυστών οπτικών ινών συνδετήρας 0,9 1310 1490 1550 εργοστάσιο

1×2 οπτικό WDM, μίνι APC Sc θραυστών οπτικών ινών συνδετήρας 0,9 1310 1490 1550

WDM ινών FBT μίνι οπτικός συνδετήρας 1*2 0,9 θραυστών SC/APC θραύστης 1310 1490 1550 KEXINT παρέχει ολόκληρη τη σειρά προϊόντων θραυστών 1xN και 2xN που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα πρ... Read More
2019-04-04 11:41:56
Κίνα Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών εργοστάσιο

Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών

FWDM 1*2 1M, 0,9, T1550 Ρ (1310,1490NM), ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm 1 ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ WDM είναι βασισμένο στην αποδεδειγμένη λεπτή τεχνολογία folter. Αυτό το WDM χρησιμοποιε... Read More
2019-04-04 11:42:33
Κίνα Οπτικών ινών WDM ABS, WDM CWDM DWDM τμήμα μήκους κύματος οπτικών ινών εργοστάσιο

Οπτικών ινών WDM ABS, WDM CWDM DWDM τμήμα μήκους κύματος οπτικών ινών

8CH μίνι WDM εξοπλισμού οπτικών ινών CCWDM ενότητα 1260 ~ Mux Demux κιβωτίων ABS 1620 DB Ο συμπαγής χονδροειδής πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος KEXINT (CCWDM Mux/Demux) χρησιμοποιεί την τεχνολογία επιστρώ... Read More
2019-04-04 11:42:10
Κίνα WDM LGX CWDM οπτικό να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος ραφιών στη οπτική ίνα εργοστάσιο

WDM LGX CWDM οπτικό να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος ραφιών στη οπτική ίνα

ίνα LGX 4CH CWDM/WDM εξοπλισμού ραφιών οπτικό πλαίσιο 1550 ABS 1570 1590 1610 1. Περιγραφή: η ενότητα 4CH CWDM LGX είναι βασισμένη στην τεχνολογία φίλτρων λεπτών ταινιών. Η τεχνολογία CWDM παρέχει την ευελιξία ... Read More
2019-04-04 11:42:07
Κίνα APC T1550 πολυδιαυλωτών FC τμήματος μήκους κύματος FWDM απομόνωση TV 1*2 45dB εργοστάσιο

APC T1550 πολυδιαυλωτών FC τμήματος μήκους κύματος FWDM απομόνωση TV 1*2 45dB

FWDM T1550 Ρ (1310,1490NM), ΣΤΟΙΧΕΊΑ FC/APC: 1310nm, 1490nm, COM FC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm 1 ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ WDM φίλτρων ενότητα που χρησιμοποιείται εκτενώς στους οπτικούς ενισχυτές, WDM δίκτυα. Η συσκευή συνδ... Read More
2019-04-04 11:42:57
Κίνα οπτικά ABS 1260 ~ ενότητας Mux Demux ινών 8CH 16CH 32CH CWDM DWDM 1620 DB εργοστάσιο

οπτικά ABS 1260 ~ ενότητας Mux Demux ινών 8CH 16CH 32CH CWDM DWDM 1620 DB

WDM εξοπλισμού ενότητας Mux Demux ινών 8CH CWDM οπτικό πλαίσιο 1260 ~ ABS 1620 DB 1. Περιγραφή: CWDM χρησιμοποιεί τον οπτικό πολυδιαυλωτή στα διαφορετικά μήκη κύματος του φωτός για να επαναχρησιμοποιήσει τα σήμ... Read More
2019-04-04 11:43:42
Κίνα WDM ενότητας Mux Demux ινών οπτικός εξοπλισμός 1270 υψηλή απομόνωση καναλιών ~ 1610nm εργοστάσιο

WDM ενότητας Mux Demux ινών οπτικός εξοπλισμός 1270 υψηλή απομόνωση καναλιών ~ 1610nm

KEXINT Company ο πυκνός πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος (DWDM) είναι βασισμένος στην τεχνική φίλτρων μεμβρανών και το ιδιόκτητο σχέδιο συσκευασίας μικροϋπολογιστής-οπτικής μετάλλων μη-ροής συνδέοντας, μέ... Read More
2019-04-04 11:43:47
Κίνα Μικρή WDM 1×3 δικτύων οπτική APC Sc ινών υψηλή αξιοπιστία ABS συνδετήρων εργοστάσιο

Μικρή WDM 1×3 δικτύων οπτική APC Sc ινών υψηλή αξιοπιστία ABS συνδετήρων

WDM συζευκτήρων ινών FBT 1×3 οπτικός ΜΊΝΙ 1310 1550 θραύστης ABS συνδετήρων θραυστών SC/APC 50/50 Ο συζευκτήρας οπτικών ινών FBT είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοπ... Read More
2019-04-02 13:44:24
Κίνα 3 να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος λιμένων πόλωση αναίσθητο Circulat 5,0 1585 DB εργοστάσιο

3 να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος λιμένων πόλωση αναίσθητο Circulat 5,0 1585 DB

3 WDM Circulat ινών πόλωσης λιμένων μίνι αναίσθητο οπτικό πλαίσιο 1310 ABS 1550 1558 DB Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής Υψηλή επιστροφής απώλεια Υψηλή απομόνωση Υψηλή αναλογία εξάλειψης Υψηλ... Read More
2019-04-02 13:44:24
Κίνα APC Sc πολλαπλασιάζοντας εξοπλισμού τμήματος μήκους κύματος FTTB FTTX συνδετήρας εργοστάσιο

APC Sc πολλαπλασιάζοντας εξοπλισμού τμήματος μήκους κύματος FTTB FTTX συνδετήρας

WDM 1*2 συζευκτήρων ινών FBT οπτικός συνδετήρας 0,9 1310 1550 θραύστης 50/50 θραυστών SC/APC Ο συζευκτήρας οπτικών ινών FBT είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντ... Read More
2019-04-02 13:44:24
Page 1 of 2|< 1 2 >|