ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικό wdm

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

οπτικό wdm

(24)
Κίνα WDM FBT 10/90 1×2 δικτύων CATV ο οπτικός συζευκτήρας ελίωσε τις εκλεπτυμένες δέσμες θραυστών εργοστάσιο

WDM FBT 10/90 1×2 δικτύων CATV ο οπτικός συζευκτήρας ελίωσε τις εκλεπτυμένες δέσμες θραυστών

FBT 1×2 10/90 WDM μίνι 0,9 SC/UPC ινών συζευκτήρων οπτική ανομοιόμορφη οπτική δύναμη Η επιχείρησή μας μπορεί μόνο να τραβήξει 1 × 4 ή λιγότερων σε έναν χρόνο χρησιμοποιώντας την παράλληλη μυτερή διαδικασία. Για ... Read More
2020-04-16 11:52:06
Κίνα 30dB μηχανικό WDM 1x16 1x32 OM4 διακοπτών FSW 1x24 οπτικών ινών επιστροφής απώλειας εργοστάσιο

30dB μηχανικό WDM 1x16 1x32 OM4 διακοπτών FSW 1x24 οπτικών ινών επιστροφής απώλειας

WDM συσκευών 1x2 διακοπτών FSW οπτικών ινών μηχανική οπτική υψηλή ταχύτητα για τη διαδρομή συστημάτων μετάδοσης ινών Ο οπτικός διακόπτης είναι ένα είδος λειτουργικού συστατικού, με τη δυνατότητα της αλλαγής της ... Read More
2020-04-15 18:14:57
Κίνα Μη ομοιόμορφη οπτική δύναμη FBT 20/80 συζευκτήρας μίνι 0,9 SC/UPC ινών Dwdm 1×2 εργοστάσιο

Μη ομοιόμορφη οπτική δύναμη FBT 20/80 συζευκτήρας μίνι 0,9 SC/UPC ινών Dwdm 1×2

Διπλή έκθεση δοκιμής συζευκτήρων παραθύρων   S/N: 1507220001 ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ: Θερμοκρασία: 23℃±2℃. Σχετική υγρασία: 60%±10% ΤΥΠΟΣ FBT-1x2-SM-20/80-1310/1490/1550-1m-0,9-NC/NC Μήκος κύματος δοκιμής NM 1270... Read More
2020-04-16 11:52:06
Κίνα 18dB οπτικό WDM FBT 15/85 ινών συζευκτήρων κατευθυντικότητας μίνι 0,9 SC/UPC συνδετήρας 1×2 εργοστάσιο

18dB οπτικό WDM FBT 15/85 ινών συζευκτήρων κατευθυντικότητας μίνι 0,9 SC/UPC συνδετήρας 1×2

FBT 1×2 15/85 WDM μίνι 0,9 SC/UPC ινών συζευκτήρων οπτική ανομοιόμορφη οπτική δύναμη Ο λιωμένος εκλεπτυμένος οπτικός θραύστης συσσωρεύει δύο ή περισσότερες οπτικές ίνες μαζί, κατόπιν τις λειώνει και τεντώνει σε ... Read More
2020-04-16 11:52:06
Κίνα 1310 1490 1550 οπτικός συζευκτήρας δικτύων διανομής μήκους κύματος FBT 5/95 1×2 εργοστάσιο

1310 1490 1550 οπτικός συζευκτήρας δικτύων διανομής μήκους κύματος FBT 5/95 1×2

5/95 WDM μίνι 0,9 SC/UPC ινών συζευκτήρων FBT 1×2 οπτική ανομοιόμορφη οπτική δύναμη Η επιχείρησή μας μπορεί μόνο να τραβήξει 1 × 4 ή λιγότερων σε έναν χρόνο χρησιμοποιώντας την παράλληλη μυτερή διαδικασία. Για ... Read More
2020-04-16 11:52:06
Κίνα FWDM 1*2 1M, 3,0, ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm εργοστάσιο

FWDM 1*2 1M, 3,0, ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm

FWDM 1*2 1M, 3,0, T1550 Ρ (1310,1490NM), ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm 1 ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ WDM είναι βασισμένο στην αποδεδειγμένη λεπτή τεχνολογία folter. Αυτό το WDM χρησιμοποιε... Read More
2020-04-06 11:54:09
Κίνα APC T1550 πολυδιαυλωτών FC τμήματος μήκους κύματος FWDM απομόνωση TV 1*2 45dB εργοστάσιο

APC T1550 πολυδιαυλωτών FC τμήματος μήκους κύματος FWDM απομόνωση TV 1*2 45dB

FWDM T1550 Ρ (1310,1490NM), ΣΤΟΙΧΕΊΑ FC/APC: 1310nm, 1490nm, COM FC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm 1 ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ WDM φίλτρων ενότητα που χρησιμοποιείται εκτενώς στους οπτικούς ενισχυτές, WDM δίκτυα. Η συσκευή συνδ... Read More
2019-04-04 11:42:57
Κίνα WDM ινών συζευκτήρων FBT 1×2 οπτικός μίνι 0,9 50/50 APC Sc συνδετήρας 1310 1490 1550 εργοστάσιο

WDM ινών συζευκτήρων FBT 1×2 οπτικός μίνι 0,9 50/50 APC Sc συνδετήρας 1310 1490 1550

WDM ινών συζευκτήρων FBT 1×2 οπτικός μίνι 0,9 APC Sc συνδετήρας 1310 1490 1550 Μας παρέχει ολόκληρη τη σειρά προϊόντων θραυστών 1xN και 2xN που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα προϊόντα συ... Read More
2020-04-06 12:07:19
Κίνα οπτικά ABS 1260 ~ ενότητας Mux Demux ινών 8CH 16CH 32CH CWDM DWDM 1620 DB εργοστάσιο

οπτικά ABS 1260 ~ ενότητας Mux Demux ινών 8CH 16CH 32CH CWDM DWDM 1620 DB

WDM εξοπλισμού ενότητας Mux Demux ινών 8CH CWDM οπτικό πλαίσιο 1260 ~ ABS 1620 DB 1. Περιγραφή: CWDM χρησιμοποιεί τον οπτικό πολυδιαυλωτή στα διαφορετικά μήκη κύματος του φωτός για να επαναχρησιμοποιήσει τα σήμ... Read More
2019-04-04 11:43:42
Κίνα Οπτικών ινών WDM ABS, WDM CWDM DWDM τμήμα μήκους κύματος οπτικών ινών εργοστάσιο

Οπτικών ινών WDM ABS, WDM CWDM DWDM τμήμα μήκους κύματος οπτικών ινών

8CH μίνι WDM εξοπλισμού οπτικών ινών CCWDM ενότητα 1260 ~ Mux Demux κιβωτίων ABS 1620 DB Ο συμπαγής χονδροειδής πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος KEXINT (CCWDM Mux/Demux) χρησιμοποιεί την τεχνολογία επιστρώ... Read More
2020-02-18 21:32:07
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.