• Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc
  • Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc
  • Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc
  • Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc
  • Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc
Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: IS0-9001
Αριθμό μοντέλου: KXT-PC-αδιάβροχος-τεθωρακισμένο

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 τσάντα PC ένα, ένα μικρό κιβώτιο, χαρτοκιβώτιο 10pcs ένα
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 300 PC 1 ημέρα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

όνομα: Οπτικό αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων τεθωρακισμένων ινών Μήκος του καλωδίου: 3m 10m 15m
τύπος ίνας: 657A1 657A2 G657B3 G652D Τρόπος ίνας: SM OM1 OM2 OM3 OM4
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB Χρώμα: μαύρος
wenlenth: 1310 1550 Επιδόσεις: Αδιάβροχο
Τύπος σύνδεσης: Huawei
Υψηλό φως:

διπλό σκοινί μπαλωμάτων ινών

,

Καλώδια οπτικών ενημερωμένη έκδοση κώδικα

Περιγραφή προϊόντων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

Αδιάβροχο SC/APC τεθωρακισμένο οπτικό καλώδιο 5,0 ή 3,0 IP68 σκοινιού LSZH G657A2 HUAWEI μπαλωμάτων ινών οπτικό

 

1. Περιγραφή προϊόντων:
        Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι σημαντικό του οπτικού δικτύου. Το ειδικό να ανόητος-ενισχύσει σχέδιο ίσο με το μίνι συνδετήρα Sc HUAWEI έχει τη λειτουργία τυφλός-ζευγαρώματος Ένας μηχανικός σύρτης ξιφολόγχη-ύφους χεριών. Οι συνελεύσεις εγγυώνται ένα εύκολο, one-step σύστημα σύνδεσης με τη συνδυασμένη αντιφατική εισαγωγή και το μηχανικό σύρτη ξιφολόγχη-ύφους. Παρέχει τις γρήγορες λύσεις εγκαταστάσεων και έχει τη καλή απόδοση στο ζευγάρωμα του δοχείου/του προσαρμοστή. Το καλώδιο μπορεί να είναι θωρακισμένο ή μη-. Το βιομηχανικό επιτροπή-υποστήριγμα, πλαστικοί προσαρμοστές χρησιμεύει ως σφραγισμένο feed-through για τη σύνδεση ινών. Οι νέοι βιομηχανικοί ενσωματωμένοι προσαρμοστές φλάντζα-υποστηριγμάτων σχεδιάζονται για σφιχτό, δίπλα-δίπλα εφαρμογές.

 

2. Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

1). Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

2). Υψηλή επιστροφής απώλεια

3). Καλή επανάληψη

4). Καλή ανταλλαγή

5). Άριστη περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα

 

3. Εφαρμογή:

1). Δωμάτια επικοινωνίας

2).FTTH (ίνα στο σπίτι)

3).LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)

4).FOS (αισθητήρας οπτικών ινών)

5). Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών

6). Η οπτική ίνα σύνδεσε και διεβίβασε τον εξοπλισμό

7). Ετοιμότητα αμυντικού αγώνα

 

4. Χαρακτηριστικά σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας

4.1 τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

4.2 Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC

4.3 τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um): G652D, G657A

Πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um, 62.5/125um, OM3 ή OM4)

4.4 ποσότητα καλωδίων: Simplex, ντούμπλεξ, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores…

4.5 διάμετρος καλωδίων: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm

4.6 μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος

4.7 τύπος θηκών: PVC, LSZH, OFNR, OFNP, ολομέλεια, θωρακισμένη…

 

5.Specification:

Τύπος Πρότυπα, κύριος
Ύφος LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/ΤΟ APC.MU/APC
Ίνα Singlemode/πολλαπλού τρόπου
50/125, 62.5/125 (πολλαπλού τρόπου) OM2&OM1
50/125, 10G (πολλαπλού τρόπου) OM3
Καλώδιο Simplex, διπλό
Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm
PVC ή LSZH
Τρόπος στίλβωσης UPC, SPC, APC (8°& 6°)
Απώλεια εισαγωγής ≤ 0.1dB (για το Singlemode κύριο)
≤ 0.25dB (για τα Singlemode πρότυπα)
≤ 0.25dB (για πολλαπλού τρόπου)
Δοκιμασμένος από JDS 
Επιστροφής απώλεια
(Singlemode)
UPC ≥ 50dB
SPC ≥ 55dB
APC ≥ 60dB (typ.65dB)
Δοκιμασμένος από JDS RM3750
Επανάληψη ±0.1dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -400C σε 850C
Απαίτηση γεωμετρίας
(Singlemode)
Ferrule ακτίνα Endface
7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)
10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)
Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)
Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)
U ≤ ≤ 50nm χτυπημάτων -50nm
Δοκιμασμένος από DORC 
Απαίτηση γεωμετρίας
(Singlemode)
Ferrule ακτίνα Endface
7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)
10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)
Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)
Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)
U ≤ ≤ 50nm χτυπημάτων -50nm
Δοκιμασμένος από DORC 

 

6. Χρώμα οπτικών καλωδίων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 0

 

7.Product κατάλογος:

Μπότα Συνδετήρας Τύπος ινών Αριθμός καλωδίων Ferrule Συνδετήρας
0.9mm LC 9/125um SM Simplex PC 1M
2.0mm FC 50/125um ΚΚ Διπλός APC 2M
3.0mm Sc 62.5/125um ΚΚ Πολυ-ίνα UPC 3M4M
  ST OM3 Κορδέλλα   5M
  MU OM4     .........
  D4       Προσαρμοσμένος
  MTRJ        
  MPO        
  DIN        
           

 

 

8.Production προδιαγραφή:

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 1

 

8. Σχέδια σχεδίου των προϊόντων:

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 2Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 3Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 4Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 5Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 6Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 7Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 8

 

 

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 9Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 10Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 11Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 12

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc 13

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.