ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

GEPON ONU

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

GEPON ONU

(9)
Κίνα Διπλός εξοπλισμός HGU 4GE 2 δοχεία WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT Ftth ONU ζωνών εργοστάσιο

Διπλός εξοπλισμός HGU 4GE 2 δοχεία WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT Ftth ONU ζωνών

Διπλή ζώνη HGU 4GE+2POTS+WIFI 2.4G&5G+1USB EPON XPON ONU προς τα κάτω 2,488 GBP προς τα πάνω 1.244Gbps GPON ONT KXTG6X σχεδιάζεται και κατασκευάζεται από Shenzhen KEXINT τη Co. τεχνολογίας, ΕΠΕ, ένα παθητικό οπ... Read More
2020-02-18 21:25:31
Κίνα Δίκτυο ONT Gigabit GEPON ONU 1Ge XPON 3???????? 1 δοχεία WIFI προς τα κάτω 2,488 GBP εργοστάσιο

Δίκτυο ONT Gigabit GEPON ONU 1Ge XPON 3???????? 1 δοχεία WIFI προς τα κάτω 2,488 GBP

Δίκτυο ONT Gigabit GEPON ONU 1Ge XPON ONU 1 Γερμανία 3???????? 1 ΔΟΧΕΊΑ WIFI προς τα κάτω 2.488Gbps KXTP6337 σχεδιάζεται και κατασκευάζεται από Shenzhen KEXINT τη Co. τεχνολογίας, ΕΠΕ, που σχεδιάζεται για την π... Read More
2020-02-18 21:25:45
Κίνα Ethernet 4 Gigabit GEPON ONU 1 υποστήριξη IPv4 USB 4GE 2POTS WIFI CATV και διπλός σωρός IPv6 εργοστάσιο

Ethernet 4 Gigabit GEPON ONU 1 υποστήριξη IPv4 USB 4GE 2POTS WIFI CATV και διπλός σωρός IPv6

Ethernet 4 Gigabit GEPON ONU 1 υποστήριξη IPv4 USB 4GE 2POTS WIFI CATV και διπλός σωρός IPv6 Επισκόπηση προϊόντων. KXTGP6438 οι συσκευές σχεδιάζονται για την πραγματοποίηση FTTH και το αίτημα υπηρεσιών παροχής ... Read More
2020-02-18 21:26:04
Κίνα Συσκευή GEPON 1Ge 1???????? 1 δοχεία WIFI 802.11b/G/N XPON δικτύων ONT Gigabit ONU ινών εργοστάσιο

Συσκευή GEPON 1Ge 1???????? 1 δοχεία WIFI 802.11b/G/N XPON δικτύων ONT Gigabit ONU ινών

Δίκτυο ONT Gigabit GEPON ONU ινών 1Ge + 1???????? 1 δοχεία WIFI 802.11b/g/n XPON KXTP6214 σχεδιάζεται και κατασκευάζεται από Shenzhen KEXINT τη Co. τεχνολογίας, ΕΠΕ, που σχεδιάζεται για την πραγματοποίηση FTTH ... Read More
2020-02-21 18:12:26
Κίνα ο Μαύρος WiFi συσκευών 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 λιμένας KEXINT Sc UPC PON εργοστάσιο

ο Μαύρος WiFi συσκευών 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 λιμένας KEXINT Sc UPC PON

Δίκτυο KXT GPON ONU, ο Μαύρος FTTH Pon 4GE+2POTS+1USB+WIFI (2.4G&5G) WiFi Επισκόπηση προϊόντων: KXTG4B σχεδιάζεται και κατασκευάζεται από Shenzhen kexint τη Co. τεχνολογίας, ΕΠΕ, ένα παθητικό οπτικό τερματικό τ... Read More
2020-02-18 21:26:09
Κίνα 1GE 3FE προς τα πάνω ποσοστό 1.25Gbps ποσοστού 2.5Gbps Sc GEPON ONU SFU προς τα κάτω εργοστάσιο

1GE 3FE προς τα πάνω ποσοστό 1.25Gbps ποσοστού 2.5Gbps Sc GEPON ONU SFU προς τα κάτω

Εισαγωγή Kxt-GPON ONT/SFU (1GE+3FE) σχεδιάζεται για την πραγματοποίηση FTTH (ίνα στο σπίτι) και το αίτημα υπηρεσιών παροχής καινοτόμων πολυμεσικών υπηρεσιών των σταθερών φορέων εκμετάλλευσης δικτύου. Το κιβώτιο ... Read More
2020-02-18 21:26:14
Κίνα Δίκτυο ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON και EPON ONU 1 λιμένας 20KM λιμένων 1GE PON εργοστάσιο

Δίκτυο ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON και EPON ONU 1 λιμένας 20KM λιμένων 1GE PON

Δίκτυο ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON και EPON ONU 1 λιμένας 20KM λιμένων 1GE PON KXTG/E02 είναι μια απίστευτα γερή συσκευή επιτρέποντας στους χρήστες για να έχει πρόσβαση στις μεγάλες συνδέσεις στο Διαδίκτυο ... Read More
2020-02-18 21:26:28
Κίνα Αντιστοιχία OLT Huawei Fiberhome ZTE άσπρο Chipset 1.25Gbps δύναμης 4GE GEPON ONU εργοστάσιο

Αντιστοιχία OLT Huawei Fiberhome ZTE άσπρο Chipset 1.25Gbps δύναμης 4GE GEPON ONU

Αντιστοιχία OLT Huawei Fiberhome ZTE άσπρο ZTE Chipset kxt-E8031U ONU 4GE TypeONU τα προϊόντα kxt-e8031u-DN συμμορφώνονται πλήρως με IEEE 802.3-2005 και το technicalspecification συσκευών της China Telecom EPON ... Read More
2019-04-02 13:44:21
Κίνα Σχέδιο δικτύων υψηλής ταχύτητας ΔΟΧΕΊΩΝ 1U WIFI 2.4G 5G FTTH Pon GPON ONU 1GE εργοστάσιο

Σχέδιο δικτύων υψηλής ταχύτητας ΔΟΧΕΊΩΝ 1U WIFI 2.4G 5G FTTH Pon GPON ONU 1GE

Δίκτυο KXT GPON ONU, ο Μαύρος FTTH Pon 4GE+2POTS+1USB+WIFI (2.4G&5G) WiFi Επισκόπηση προϊόντων: KXTG6X σχεδιάζεται και κατασκευάζεται από Shenzhen kexint τη Co. τεχνολογίας, ΕΠΕ, ένα παθητικό οπτικό τερματικό τ... Read More
2019-04-02 13:44:21
Page 1 of 1
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.