ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

(35)
Κίνα Θωρακισμένος διπλός ινών οπτικός μπαλωμάτων συνδετήρας 3,0 SOS DX LC/UPC σκοινιού εσωτερικός εργοστάσιο

Θωρακισμένος διπλός ινών οπτικός μπαλωμάτων συνδετήρας 3,0 SOS DX LC/UPC σκοινιού εσωτερικός

Θωρακισμένα διπλά ινών οπτικά μπαλωμάτων μπλε SOS DX LC/UPC αντι-αρουραίων σκοινιού εσωτερικά 3,0 Εφαρμογή: 1 Δίκτυα τηλεπικοινωνιών 2 Δίκτυα τοπικής περιοχής CATV 3 Ενεργός λήξη συσκευών 4 Δίκτυα συστημάτων κέ... Read More
2020-02-06 13:52:28
Κίνα Μαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικό εργοστάσιο

Μαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικό

Αδιάβροχο τεθωρακισμένο IP68 οπτικό καλώδιο 5,0 ή 3,0 SC/APC σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικό 1. Περιγραφή προϊόντων: Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι σημαντικό του οπτικού δικτύου. Το ... Read More
2019-05-27 17:41:05
Κίνα Θωρακισμένο συνήθειας υπαίθριο καλώδιο 1m σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό huawei αλτών FC/UPC 3m εργοστάσιο

Θωρακισμένο συνήθειας υπαίθριο καλώδιο 1m σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό huawei αλτών FC/UPC 3m

Θωρακισμένο συνήθειας υπαίθριο καλώδιο 1m σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό huawei αλτών FC/UPC 3m Η αντίσταση στη δευτερεύουσα πίεση η ίδια της θωρακισμένης οπτικής ίνας εύκαμπτων μετάλλων αυξάνεται με τη μείωση ... Read More
2020-02-08 13:58:25
Κίνα Σκοινί LC μπαλωμάτων οπτικών ινών δικτύων SM θωρακισμένων μέτρα σακακιών μετάλλων UPC 1 3 εργοστάσιο

Σκοινί LC μπαλωμάτων οπτικών ινών δικτύων SM θωρακισμένων μέτρα σακακιών μετάλλων UPC 1 3

Θωρακισμένο σκοινί LC/UPC-LC/UPC 1M 3M μπαλωμάτων οπτικών ινών σακακιών μετάλλων Εφαρμογές: • Ισχύστε για CATV, τοπικό LAN, δίκτυο τηλεπικοινωνιών, εξοπλισμός δοκιμής • CATV • Δίκτυα τηλεπικοινωνιών • Ενεργός λ... Read More
2020-02-06 13:58:58
Κίνα 12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων εργοστάσιο

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

12 χρώματα sc/upc-SM (9/125) G652D, G657A1, G657A2 0.9mm πλεξίδα οπτικής ίνας καλώδιο-1m ή 1.5m 1 περιγραφή Το σκοινί και η πλεξίδα μπαλωμάτων οπτικών ινών μπορούν να συνδέσουν με τους διαφορετικούς τύπους συνδ... Read More
2020-02-08 14:01:51
Κίνα Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc εργοστάσιο

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

Αδιάβροχο SC/APC τεθωρακισμένο οπτικό καλώδιο 5,0 ή 3,0 IP68 σκοινιού LSZH G657A2 HUAWEI μπαλωμάτων ινών οπτικό 1. Περιγραφή προϊόντων: Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι σημαντικό του οπτικού δικτύου. Το ... Read More
2020-02-06 13:58:37
Κίνα LC σε LC πολλαπλού τρόπου διπλό PLC G657A2 PVC OM3 καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 0,2 DB εργοστάσιο

LC σε LC πολλαπλού τρόπου διπλό PLC G657A2 PVC OM3 καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 0,2 DB

Οπτική πλεξίδα 0.9mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών LC/UPC SM PLC PVC OM3 G657A1 0,2 DB LSZH Περιγραφή προϊόντων: Το καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι σημαντικό του οπτικού δικτύου. Έχουν τους ίδιους ή διαφορετικ... Read More
2019-05-27 17:41:05
Κίνα ΚΙΒΏΤΙΟ SM 3m διανομής Aramid SC/UPC FTTH οπτική κατασκευή δικτύων μήκους εργοστάσιο

ΚΙΒΏΤΙΟ SM 3m διανομής Aramid SC/UPC FTTH οπτική κατασκευή δικτύων μήκους

Σκοινί SM 3m μπαλωμάτων οπτικών ινών ΚΙΒΩΤΊΩΝ SC/UPC διανομής FTTH οπτική κατασκευή δικτύων Τμήματα Cordare μπαλωμάτων οπτικών ινών αξιόπιστα εξαιρετικά που χαρακτηρίζουν τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής και την επι... Read More
2020-03-17 16:54:37
Κίνα Υλικό σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών θηκών LSZH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M εργοστάσιο

Υλικό σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών θηκών LSZH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M

Άσπρο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M 1.Product περιγραφή: Το σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH έχει δύο συνδετήρες σε κάθε τέλος του καλω... Read More
2020-02-06 13:59:29
Κίνα Καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M εργοστάσιο

Καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M

Καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M 1.Product περιγραφή: Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας FTTH αποτελείται από τη μονάδα οπτικών επικοινωνιώ... Read More
2020-02-06 13:58:49
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.