Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

(12)
Κίνα Ο ενιαίος τρόπος καθόρισε το μεταβλητό εξασθενητή LC UPC 3 25 τηλεπικοινωνίες CATV οπτικών ινών DB εργοστάσιο

Ο ενιαίος τρόπος καθόρισε το μεταβλητό εξασθενητή LC UPC 3 25 τηλεπικοινωνίες CATV οπτικών ινών DB

Ο ενιαίος τρόπος καθόρισε το μεταβλητό εξασθενητή LC UPC 3 25 τηλεπικοινωνίες CATV οπτικών ινών DB Εισαγωγή προϊόντων Ο οπτικός εξασθενητής εξασθενητών είναι μια ακριβής συσκευή που μπορεί να καλύψει τη διαφορ... Read More
2019-04-04 11:44:22
Κίνα Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC εργοστάσιο

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC Εισαγωγή προϊόντων Ο οπτικός εξασθενητής εξασθενητών είναι μια ακριβής συσκευή που μπορεί να καλύψει τη διαφορετική μείωση την α... Read More
2019-04-04 11:44:24
Κίνα 5DB θηλυκό εξασθενητών οπτικών ινών στην αρσενική υποστήριξη εξεταστικού εξοπλισμού 6db εργοστάσιο

5DB θηλυκό εξασθενητών οπτικών ινών στην αρσενική υποστήριξη εξεταστικού εξοπλισμού 6db

Θηλυκό εξασθενητών οπτικών ινών στην αρσενική υποστήριξη εξεταστικού εξοπλισμού 6db Εισαγωγή προϊόντων Οι ενιαίοι εξασθενητές οπτικών ινών τρόπου διπλοί ευθύγραμμοι μεταβλητοί επιτρέπουν στο χρήστη για να ποικ... Read More
2019-04-04 11:44:31
Κίνα Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db εργοστάσιο

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db Εισαγωγή προϊόντων Οι ενιαίοι μεταβλητοί οπτικοί εξασθενητές τρόπου επιτρέπουν στο χρήστη για να ποικίλουν με το χέρι τη μείωση το... Read More
2019-04-04 11:44:51
Κίνα 10 DB 5DB ευθύγραμμη οπτικών ινών μονοκατευθυντική μεταβλητή τρόπου LC UPC εξασθενητών ενιαία εργοστάσιο

10 DB 5DB ευθύγραμμη οπτικών ινών μονοκατευθυντική μεταβλητή τρόπου LC UPC εξασθενητών ενιαία

Ενιαίοι εξασθενητές 0-30db οπτικών ινών τρόπου μονοκατευθυντικοί ευθύγραμμοι μεταβλητοί με το συνδετήρα LC/UPC 1 οι ενιαίοι μεταβλητοί οπτικοί εξασθενητές τρόπου επιτρέπουν στο χρήστη για να ποικίλουν με το χέρ... Read More
2019-04-02 13:44:26
Κίνα Μεταβλητός οπτικός εξασθενητής εξασθενητών VOA οπτικών ινών μεταβλητός με το συνδετήρα FC/PC εργοστάσιο

Μεταβλητός οπτικός εξασθενητής εξασθενητών VOA οπτικών ινών μεταβλητός με το συνδετήρα FC/PC

Μεταβλητός οπτικός εξασθενητής εξασθενητών VOA οπτικών ινών μεταβλητός με το συνδετήρα FC/PC Εισαγωγή προϊόντων Ο οπτικός εξασθενητής εξασθενητών είναι μια ακριβής συσκευή που μπορεί να καλύψει τη διαφορετική ... Read More
2019-04-02 13:44:26
Κίνα Το Sc FC καθόρισε το οπτικό χαμηλό PDL FTTX δίκτυο Telecommunciation εξασθενητών εργοστάσιο

Το Sc FC καθόρισε το οπτικό χαμηλό PDL FTTX δίκτυο Telecommunciation εξασθενητών

Το Sc FC καθόρισε το οπτικό χαμηλό PDL FTTX δίκτυο Telecommunciation εξασθενητών Εισαγωγή προϊόντων Ο οπτικός εξασθενητής εξασθενητών είναι μια ακριβής συσκευή που μπορεί να καλύψει τη διαφορετική μείωση την α... Read More
2019-04-02 13:44:25
Κίνα LC ενιαίο μήκος κύματος εξασθενητών 1310nm 1550nm οπτικών ινών τρόπου διευθετήσιμο εργοστάσιο

LC ενιαίο μήκος κύματος εξασθενητών 1310nm 1550nm οπτικών ινών τρόπου διευθετήσιμο

LC ενιαίο μήκος κύματος εξασθενητών 1310nm 1550nm οπτικών ινών τρόπου διευθετήσιμο Εισαγωγή προϊόντων Ο οπτικός εξασθενητής εξασθενητών είναι μια ακριβής συσκευή που μπορεί να καλύψει τη διαφορετική μείωση την ... Read More
2019-04-02 13:44:25
Κίνα Θηλυκό αρσενικό 0 εξασθενητών Sc UPC ευθύγραμμο οπτικό - εξαρτήματα οπτικών ινών 25db εργοστάσιο

Θηλυκό αρσενικό 0 εξασθενητών Sc UPC ευθύγραμμο οπτικό - εξαρτήματα οπτικών ινών 25db

Θηλυκό αρσενικό 0 εξασθενητών Sc UPC ευθύγραμμο οπτικό - εξαρτήματα οπτικών ινών 25db Εισαγωγή προϊόντων Ο οπτικός εξασθενητής εξασθενητών είναι μια ακριβής συσκευή που μπορεί να καλύψει τη διαφορετική μείωση ... Read More
2019-04-02 13:44:25
Κίνα Διευθετήσιμο ανύπαντρο εξασθενητών 1db 25db MU ινών τρόπου στο θηλυκό Μαύρο εργοστάσιο

Διευθετήσιμο ανύπαντρο εξασθενητών 1db 25db MU ινών τρόπου στο θηλυκό Μαύρο

Άνδρα-γυναίκας εξασθενητής 1db 2db 3db 5db 7db 10db 25db της MU ινών οπτικός Αυτό που είναι ο εξασθενητής ινών Ένας εξασθενητής ινών είναι μια οπτική συσκευή που μειώνει την ενέργεια ενός οπτικού σήματος. Χρησ... Read More
2019-04-02 13:44:25
Page 1 of 2|< 1 2 >|