ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

(22)
Κίνα Ο χαμηλός τύπος συνδετήρων Τ απώλειας 0.3dB γρήγορος συνδέει τους συνδετήρες SC/APC οπτικών ινών εξουσιοδότηση ενός έτους εργοστάσιο

Ο χαμηλός τύπος συνδετήρων Τ απώλειας 0.3dB γρήγορος συνδέει τους συνδετήρες SC/APC οπτικών ινών εξουσιοδότηση ενός έτους

APC Sc FTTH οπτικών ινών γρήγορη ενιαία χαμηλή απώλεια 0.3dB συνδετήρων τρόπου SC/APC γρήγορη Ο γρήγορος συνδετήρας (ο συνδετήρας ή ο τομέας συνελεύσεων τομέων ολοκλήρωσε το συνδετήρα ινών, γρήγορα το συνδετήρα ... Read More
2020-03-13 15:08:30
Κίνα Crimp κεραμικό Β αυλακώσεων Sc UPC οπτικών ινών γρήγορο εργαλείο τρόπου FTTH συνδετήρων γρήγορο ενιαίο εργοστάσιο

Crimp κεραμικό Β αυλακώσεων Sc UPC οπτικών ινών γρήγορο εργαλείο τρόπου FTTH συνδετήρων γρήγορο ενιαίο

Crimp κεραμικός Β αυλακώσεων Sc UPC κρύος γρήγορος συνδετήρας 53mm εργαλείων τρόπου FTTH οπτικών ινών γρήγορος ενιαίος Ο γρήγορος συνδετήρας συνελεύσεων (που ονομάζεται επίσης το «κανένας-πολωνικό συνδετήρα», τ... Read More
2020-02-18 21:05:15
Κίνα APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας εργοστάσιο

APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 1. Πρόγραμμα FTTH χρησιμοποιήσιμο 2. Τομέας - εγκαταστήσιμος 3. ... Read More
2020-05-05 14:20:00
Κίνα FTTH Sc UPC οπτικών ινών γρήγορος γρήγορος συνδετήρας 200 τρόπου SC/UPC συνδετήρων ενιαίος κεραμική Β αυλάκωση του S εργοστάσιο

FTTH Sc UPC οπτικών ινών γρήγορος γρήγορος συνδετήρας 200 τρόπου SC/UPC συνδετήρων ενιαίος κεραμική Β αυλάκωση του S

FTTH Sc UPC οπτικών ινών γρήγορη συνδετήρων ενιαία χαμηλή απώλεια 0.3dB συνδετήρων τρόπου SC/UPC γρήγορη Ο γρήγορος συνδετήρας (ο συνδετήρας ή ο τομέας συνελεύσεων τομέων ολοκλήρωσε το συνδετήρα ινών, γρήγορα τ... Read More
2020-02-18 21:04:38
Κίνα FC γρήγορο υλικό απώλειας SiO2 εισαγωγής συζευκτήρων 0.3dB συνδετήρων οπτικών ινών εργοστάσιο

FC γρήγορο υλικό απώλειας SiO2 εισαγωγής συζευκτήρων 0.3dB συνδετήρων οπτικών ινών

FC γρήγοροι συνδετήρες και συζευκτήρες οπτικής ίνας συνδετήρων οπτικών ινών γρήγοροι Οι γρήγοροι συνδετήρες, που μπορούν να εγκατασταθούν εύκολα στις εφαρμογές τομέων, χρησιμοποιούνται ευρέως σε FTTX. Συγκρίνον... Read More
2019-11-20 18:02:04
Κίνα Sc-apc συνδέστε γρήγορα την απώλεια εισαγωγής συνδετήρων 0.3dB οπτικών ινών εγκατήστησε εύκολα 52MM εργοστάσιο

Sc-apc συνδέστε γρήγορα την απώλεια εισαγωγής συνδετήρων 0.3dB οπτικών ινών εγκατήστησε εύκολα 52MM

Sc-apc γρήγοροι συνδετήρες και συζευκτήρες οπτικής ίνας συνδετήρων οπτικών ινών γρήγοροι Οι γρήγοροι συνδετήρες, που μπορούν να εγκατασταθούν εύκολα στις εφαρμογές τομέων, χρησιμοποιούνται ευρέως σε FTTX. Συγκρ... Read More
2020-03-02 10:15:10
Κίνα FTTH πτώσης εκτατή αντίσταση συζευκτήρων 10N συνδετήρων LC/UPC οπτικών ινών γρήγορη εργοστάσιο

FTTH πτώσης εκτατή αντίσταση συζευκτήρων 10N συνδετήρων LC/UPC οπτικών ινών γρήγορη

FTTH πτώσης εκτατή αντίσταση 2.0×3.0 συζευκτήρων 10N συνδετήρων οπτικών ινών LC/UPC γρήγορη γρήγορη Οι γρήγοροι συνδετήρες, που μπορούν να εγκατασταθούν εύκολα στις εφαρμογές τομέων, χρησιμοποιούνται ευρέως σε ... Read More
2020-02-18 21:04:45
Κίνα APC Sc οπτικών ινών γρήγορη απώλεια εισαγωγής εργαλείων 0.2dB τρόπου FTTH συνδετήρων ενιαία εργοστάσιο

APC Sc οπτικών ινών γρήγορη απώλεια εισαγωγής εργαλείων 0.2dB τρόπου FTTH συνδετήρων ενιαία

Crimp κεραμικός Β APC Sc αυλακώσεων κρύος γρήγορος συνδετήρας 53mm εργαλείων τρόπου FTTH οπτικών ινών γρήγορος ενιαίος Ο γρήγορος συνδετήρας συνελεύσεων (που ονομάζεται επίσης το «κανένας-πολωνικό συνδετήρα», τ... Read More
2020-02-18 21:06:16
Κίνα Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου εργοστάσιο

Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου

Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου Γρήγοροι συνδετήρες και συζευκτήρες οπτικής ίνας συνδετήρων οπτικών ινών Sc του ST LC FC γρήγοροι Οι γρήγοροι συνδετήρες, ... Read More
2019-11-20 18:02:05
Κίνα Γρήγορη LC/UPC εκτατή αντίσταση συζευκτήρων 10N συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορη καθολικό 0,9 2,0 3,0 εργοστάσιο

Γρήγορη LC/UPC εκτατή αντίσταση συζευκτήρων 10N συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορη καθολικό 0,9 2,0 3,0

Γρήγορη LC/UPC εκτατή αντίσταση συζευκτήρων 10N συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορη καθολικό 0,9 2,0 3,0 Οι γρήγοροι συνδετήρες, που μπορούν να εγκατασταθούν εύκολα στις εφαρμογές τομέων, χρησιμοποιούνται ευρέως σε ... Read More
2019-11-20 18:02:06
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.