ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

gepon olt

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

gepon olt

(4)
Κίνα Ίνα δικτύων συσκευών 16 λιμένων GEPON OLT στον εγχώριο σίδηρο υλικό 25G εργοστάσιο

Ίνα δικτύων συσκευών 16 λιμένων GEPON OLT στον εγχώριο σίδηρο υλικό 25G

16Ports GPON OLT είναι ένας από τους εξοπλισμούς κοβαλτίου επιπέδων GPON τηλεπικοινωνιών, που είναι συμμόρφωση με το διεθνές πρότυπο ITU-τ G.984 GPON και CTC V2.1 τις τεχνικές απαιτήσεις, αυτό έχει την καλή λει... Read More
2020-03-02 22:51:28
Κίνα 8 οι λιμένες ONU FTTH GEPON OLT με το διοικητικό λογισμικό ταιριάζουν με οποιοδήποτε εμπορικό σήμα εργοστάσιο

8 οι λιμένες ONU FTTH GEPON OLT με το διοικητικό λογισμικό ταιριάζουν με οποιοδήποτε εμπορικό σήμα

8 οι λιμένες ONU FTTH GEPON OLT με το διοικητικό λογισμικό ταιριάζουν με οποιοδήποτε εμπορικό σήμα 8Ports GPON OLT είναι ένας από τους τμηματικούς εξοπλισμούς κοβαλτίου επιπέδων GPON τηλεπικοινωνιών uniEdge-MG, ... Read More
2020-03-02 22:57:51
Κίνα 1U 8 PON GEPON OLT SFP 4 οπτική ίνα 20km, ανερχόμενη ζεύξη 1/64 10g EPON OLT ONT εργοστάσιο

1U 8 PON GEPON OLT SFP 4 οπτική ίνα 20km, ανερχόμενη ζεύξη 1/64 10g EPON OLT ONT

1U 8 PON GEPON OLT SFP 4 οπτική ίνα 20km, ανερχόμενη ζεύξη 1/64 10g EPON OLT ONT Epon-olt-GP8008, η αποτελεσματικότερη τεχνολογία πρόσβασης, χρησιμοποιείται όλο και περισσότερο στην ευρυζωνική πρόσβαση τηλεπικ... Read More
2020-03-02 23:04:03
Κίνα 4 δίκτυο 20KM υποστήριξη 64 ONU αρχιτεκτονικής διακοπτών FTTH λιμένων GEPON OLT εργοστάσιο

4 δίκτυο 20KM υποστήριξη 64 ONU αρχιτεκτονικής διακοπτών FTTH λιμένων GEPON OLT

4 δίκτυο 20KM υποστήριξη 64 ONU αρχιτεκτονικής διακοπτών FTTH λιμένων GEPON OLT Epon-olt-EP7, η αποτελεσματικότερη τεχνολογία πρόσβασης, χρησιμοποιείται όλο και περισσότερο στην ευρυζωνική πρόσβαση τηλεπικοινων... Read More
2020-03-02 23:11:12
Page 1 of 1
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.