ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών

(25)
Κίνα 1U APC Sc αντίσταση πετρελαίου τύπων συρταριών λιμένων επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών ραφιών Rj45 24 εργοστάσιο

1U APC Sc αντίσταση πετρελαίου τύπων συρταριών λιμένων επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών ραφιών Rj45 24

1U SC APC Rack Panel οπτικών ινών οπτικών ινών Rj45 24 Τύπος συρταριού τύπου λιπαντικού Αντίσταση λαδιού Ένα πλαίσιο διανομής οπτικών ινών είναι μια συσκευή σύνδεσης καλωδίων μεταξύ ενός οπτικού καλωδίου και μι... Read More
2020-02-27 10:55:30
Κίνα Η επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών SC/APC ODF 24 λιμένες 1U τυποποιημένος τύπος πλαισίων 19 ίντσας βγάζει εργοστάσιο

Η επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών SC/APC ODF 24 λιμένες 1U τυποποιημένος τύπος πλαισίων 19 ίντσας βγάζει

24 η επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών λιμένων SC/APC ODF 1U τυποποιημένος τύπος πλαισίων 19 ίντσας βγάζει Το πλαίσιο το (ODF) διανομής οπτικής ίνας χρησιμοποιείται για το σχηματισμό και τη διανομή του οπτικού κα... Read More
2020-02-27 10:55:35
Κίνα 2U 72 λήξη 482mm X 240mm καλωδίων επιτροπής μπαλωμάτων ινών ραφιών ραφιών πυρήνων τύπος τραβήγματος χεριών εργοστάσιο

2U 72 λήξη 482mm X 240mm καλωδίων επιτροπής μπαλωμάτων ινών ραφιών ραφιών πυρήνων τύπος τραβήγματος χεριών

2U 72 οπτικός τύπος τραβήγματος χεριών επιτροπής μπαλωμάτων ινών ραφιών πυρήνων Εφαρμογή: Το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο τερματικό των οπτικών καλωδίων, των διαφορετικών τύπων και των δομών, η διάμετρος ... Read More
2020-02-18 21:13:45
Κίνα Η επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών δικτύων 1U 24 τελικό ράφι τύπων συρταριών λιμένων τοποθετεί εργοστάσιο

Η επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών δικτύων 1U 24 τελικό ράφι τύπων συρταριών λιμένων τοποθετεί

Η επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών δικτύων 1U 24 τελικό ράφι τύπων συρταριών λιμένων τοποθετεί το τελικό παράθυρο οπτικών ινών Kxt-u-02 Εφαρμογή: Το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο τερματικό των οπτικών καλω... Read More
2019-05-21 19:22:03
Κίνα Ηλεκτρικό κιβώτιο επιτροπής μπαλωμάτων ινών ραφιών, επιτροπή μπαλωμάτων ινών 144 λιμένων 4U εργοστάσιο

Ηλεκτρικό κιβώτιο επιτροπής μπαλωμάτων ινών ραφιών, επιτροπή μπαλωμάτων ινών 144 λιμένων 4U

4U 144 τελικό κιβώτιο επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών Kxt-u-04-4U Εφαρμογή: Το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο τερματικό των οπτικών καλωδίων, των διαφορετικών τύπων και των δομών, η διάμετρος των οποίων ... Read More
2019-04-02 13:44:16
Κίνα Ο βιομηχανικός τοίχος επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών 24 λιμένων υπαίθριος τοποθετεί το Sc UPC 1U εργοστάσιο

Ο βιομηχανικός τοίχος επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών 24 λιμένων υπαίθριος τοποθετεί το Sc UPC 1U

επιτροπή μπαλωμάτων οπτικής ίνας πυρήνων 1U 24 Kxt-u-04-1U Εφαρμογή: Το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο τερματικό των οπτικών καλωδίων, των διαφορετικών τύπων και των δομών, η διάμετρος των οποίων είναι μέσ... Read More
2020-02-27 10:50:04
Κίνα 1.4U επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών Sc LC 24 τοπ διαφανής κάλυψη 48 λιμένων για την εύκολη παρατήρηση εργοστάσιο

1.4U επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών Sc LC 24 τοπ διαφανής κάλυψη 48 λιμένων για την εύκολη παρατήρηση

1.4U επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών ραφιών Sc LC 24 48 λιμένας 19 διαφανής κορυφή τύπων του U γλιστρώντας Είναι 19 " “γλιστρώντας τύπος, με τη διαφανή τοπ & μπροστινή κάλυψη, εύκολη για την παρατήρηση μετά απ... Read More
2020-02-18 21:13:50
Κίνα Το κενό ράφι τοποθετεί τη χωριστή μόνωση λήξης 6.7kg επιτροπής μπαλωμάτων ινών εργοστάσιο

Το κενό ράφι τοποθετεί τη χωριστή μόνωση λήξης 6.7kg επιτροπής μπαλωμάτων ινών

Επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών 48 SC/APC Kxt-u-04-2U Εφαρμογή: Το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο τερματικό των οπτικών καλωδίων, των διαφορετικών τύπων και των δομών, η διάμετρος των οποίων είναι μέσα στο ... Read More
2020-02-27 10:50:09
Κίνα Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών ραφιών Sc LC 48 96 λιμένας 19 διαφανής κορυφή τύπων του U γλιστρώντας εργοστάσιο

Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών ραφιών Sc LC 48 96 λιμένας 19 διαφανής κορυφή τύπων του U γλιστρώντας

2U επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών ραφιών Sc LC 48 96 λιμένας 19 διαφανής κορυφή τύπων του U γλιστρώντας Είναι 19 " “γλιστρώντας τύπος, με τη διαφανή τοπ & μπροστινή κάλυψη, εύκολη για την παρατήρηση μετά από ... Read More
2020-02-18 21:13:53
Κίνα Δίκτυο 2U 48 οπτικός τύπος 482mmx240mm τραβήγματος χεριών επιτροπής μπαλωμάτων ινών ραφιών πυρήνων εργοστάσιο

Δίκτυο 2U 48 οπτικός τύπος 482mmx240mm τραβήγματος χεριών επιτροπής μπαλωμάτων ινών ραφιών πυρήνων

2U 48 οπτικός τύπος τραβήγματος χεριών επιτροπής μπαλωμάτων ινών ραφιών πυρήνων Εφαρμογή: Το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο τερματικό των οπτικών καλωδίων, των διαφορετικών τύπων και των δομών, η διάμετρος ... Read More
2020-02-18 21:14:52
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER