ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Κίνα καλύτερος Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Οπτικών Ινών PLC Splitter στις πωλήσεις
Top Προϊόντα

είμαστε καλής ποιότητας προμηθευτής του Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών, Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα, Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής από την Κίνα.

SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
1 2 3 4

SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

Οι ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ Co., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND που ιδρύθηκε στο έτος 2007 είναι μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας ειδικευμένη στην έρευνα και την ανάπτυξη εξοπλισμού δικτύων επικοινωνίας τηλεπικοι... Διαβάστε περισσότερα

Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER