ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

Υπαίθριο αδιάβροχο σκοινί FTTA πλήρες AXS μπαλωμάτων ινών οπτικό στο διπλό τύπο αλτών LC

Υπαίθριο αδιάβροχο σκοινί FTTA πλήρες AXS μπαλωμάτων ινών οπτικό στο διπλό τύπο αλτών LC

    • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type
    • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type
    • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type
    • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type
    • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type
  • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: IS0-9001
    Αριθμό μοντέλου: KXT-PC-αδιάβροχος-τεθωρακισμένο

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10
    Τιμή: 37.76
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 τσάντα PC ένα, ένα μικρό κιβώτιο, χαρτοκιβώτιο 10pcs ένα
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 300 PC 1 ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: FULLAXS στεγανοποιήστε το σκοινί μπαλωμάτων τεθωρακισμένων Μήκος του καλωδίου: 100m 150m
    τύπος ίνας: 657A2 Τρόπος ίνας: SM OM1 OM2 OM3 OM4
    Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB Χρώμα: μαύρος
    wenlenth: 1310 1550 850 Επιδόσεις: Αδιάβροχο
    Τύπος σύνδεσης: Fullaxs

    FULLAXS στεγανοποιήστε την ίνα οπτικό FTTA υψηλή - ποιότητα FullAXS στο διπλό σκοινί μπαλωμάτων αλτών LC

     

            Το σύστημα συνδετήρων FullAXS καλύπτει αυτήν την απαίτηση λαμβάνοντας υπ'όψη μια μεγάλη ανοχή ζ-κατεύθυνσης επίσης προσφέροντας το όφελος της εγκατάστασης ένας-χεριών του κοχυλιού συνδετήρων. Με αυτό το νέο προϊόν που προσφέρει, οι χρήστες μπορούν επίσης βολικά να αφαιρέσουν και να αντικαταστήσουν τους πομποδέκτες μέσω μιας διακοπής στο διάφραγμα που εξαλείφει πλήρως την ανάγκη να ανοιχτεί το ολόκληρο μακρινό ραδιο κιβώτιο και να εκτεθεί το περιεχόμενό του στις επικίνδυνες καιρικές συνθήκες. Για την οπτική σύνδεση, το σύστημα συνδετήρων περιλαμβάνει μια διπλή LC διεπαφή βιομηχανικά τυποποιημένων για γρήγορα να ζευγαρώσει με όλους τους διπλούς SFP πομποδέκτες LC. Ο συνδετήρας FullAXS μπορεί να σχεδιαστεί για είτε τον ενιαίο τρόπο είτε τις πολλαπλού τρόπου οπτικές εφαρμογές μετάδοσης.

     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

    1). Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

    2). Υψηλή επιστροφής απώλεια

    3). Καλή επανάληψη

    4). Καλή ανταλλαγή

    5). Άριστη περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα

    6). Θετικός μηχανικός ανατροφοδοτεί για να ενημερώσει το χειριστή πότε το συνδετήρα ζευγαρώνουν πλήρως
    7). Κανένα καλώδιο που κουμπώνει κατά τη διάρκεια ή μετά από της εγκατάστασης
    8). Γερό κλείδωμα ξιφολογχών για το εύκολο, γρήγορο και ασφαλές ζευγάρωμα
    9). Ένα αδιάβροχο, dust-proof και αντιδιαβρωτικό σχέδιο που χρησιμοποιεί τον κύβο μετάλλων πέταξε το διάφραγμα
    10). Εξοικονόμηση κόστους μέσω της αποβολής της διαχείρισης ινών στη ραδιο μονάδα

     Εφαρμογή:

    1). Δωμάτια επικοινωνίας

    2).FTTH (ίνα στο σπίτι)

    3).LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)

    4).FOS (αισθητήρας οπτικών ινών)

    5). Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών

    6). Η οπτική ίνα σύνδεσε και διεβίβασε τον εξοπλισμό

    7). Ετοιμότητα αμυντικού αγώνα

     

     Χαρακτηριστικά σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας

    1 τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

    2 Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC

    3 τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um): G652D, G657A

    Πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um, 62.5/125um, OM3 ή OM4)

    4 ποσότητα καλωδίων: Simplex, ντούμπλεξ, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores…

    5 διάμετρος καλωδίων: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm

    6 μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος

    7 τύπος θηκών: PVC, LSZH, OFNR, OFNP, ολομέλεια, θωρακισμένη…

     

    Προδιαγραφή:

    Τύπος Πρότυπα, κύριος
    Ύφος LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/ΤΟ APC.MU/APC
    Ίνα Singlemode/πολλαπλού τρόπου
    50/125, 62.5/125 (πολλαπλού τρόπου) OM2&OM1
    50/125, 10G (πολλαπλού τρόπου) OM3
    Καλώδιο Simplex, διπλό
    Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm
    PVC ή LSZH
    Τρόπος στίλβωσης UPC, SPC, APC (8°& 6°)
    Απώλεια εισαγωγής ≤ 0.1dB (για το Singlemode κύριο)
    ≤ 0.25dB (για τα Singlemode πρότυπα)
    ≤ 0.25dB (για πολλαπλού τρόπου)
    Δοκιμασμένος από JDS 
    Επιστροφής απώλεια
    (Singlemode)
    UPC ≥ 50dB
    SPC ≥ 55dB
    APC ≥ 60dB (typ.65dB)
    Δοκιμασμένος από JDS RM3750
    Επανάληψη ±0.1dB
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -400C σε 850C
    Απαίτηση γεωμετρίας
    (Singlemode)
    Ferrule ακτίνα Endface
    7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)
    10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)
    Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)
    Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)
    U ≤ ≤ 50nm χτυπημάτων -50nm
    Δοκιμασμένος από DORC 
    Απαίτηση γεωμετρίας
    (Singlemode)
    Ferrule ακτίνα Endface
    7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)
    10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)
    Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)
    Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)
    U ≤ ≤ 50nm χτυπημάτων -50nm
    Δοκιμασμένος από DORC 

     

    Χρώμα οπτικών καλωδίων

    Υπαίθριο αδιάβροχο σκοινί FTTA πλήρες AXS μπαλωμάτων ινών οπτικό στο διπλό τύπο αλτών LC

     

    Κατάλογος προϊόντων:

    Μπότα Συνδετήρας Τύπος ινών Αριθμός καλωδίων Ferrule Συνδετήρας
    0.9mm LC 9/125um SM Simplex PC 1M
    2.0mm FC 50/125um ΚΚ Διπλός APC 2M
    3.0mm Sc 62.5/125um ΚΚ Πολυ-ίνα UPC 3M4M
      ST OM3 Κορδέλλα   5M
      MU OM4     .........
      D4       Προσαρμοσμένος
      MTRJ        
      MPO        
      DIN        
               

     

     

     

    Υπαίθριο αδιάβροχο σκοινί FTTA πλήρες AXS μπαλωμάτων ινών οπτικό στο διπλό τύπο αλτών LCΥπαίθριο αδιάβροχο σκοινί FTTA πλήρες AXS μπαλωμάτων ινών οπτικό στο διπλό τύπο αλτών LCΥπαίθριο αδιάβροχο σκοινί FTTA πλήρες AXS μπαλωμάτων ινών οπτικό στο διπλό τύπο αλτών LCΥπαίθριο αδιάβροχο σκοινί FTTA πλήρες AXS μπαλωμάτων ινών οπτικό στο διπλό τύπο αλτών LC

    Υπαίθριο αδιάβροχο σκοινί FTTA πλήρες AXS μπαλωμάτων ινών οπτικό στο διπλό τύπο αλτών LC

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.