ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

Αδιάβροχο θωρακισμένο διπλό σκοινί εσωτερικά 5.0mm μπαλωμάτων ινών αντι - αρουραίος DX LC FC

Αδιάβροχο θωρακισμένο διπλό σκοινί εσωτερικά 5.0mm μπαλωμάτων ινών αντι - αρουραίος DX LC FC

    • Waterproof Armoured Duplex Fiber Patch Cord Indoor 5.0mm Anti - Rat DX LC FC
    • Waterproof Armoured Duplex Fiber Patch Cord Indoor 5.0mm Anti - Rat DX LC FC
    • Waterproof Armoured Duplex Fiber Patch Cord Indoor 5.0mm Anti - Rat DX LC FC
    • Waterproof Armoured Duplex Fiber Patch Cord Indoor 5.0mm Anti - Rat DX LC FC
  • Waterproof Armoured Duplex Fiber Patch Cord Indoor 5.0mm Anti - Rat DX LC FC

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Hunan
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: CE ROSS ISO-9001
    Αριθμό μοντέλου: Θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων ινών οπτικό

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 4.34$
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι/τσάντα, 20 τσάντες/τσάντα
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000+PCS+Per ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: Θωρακισμένη ίνα οπτικό Patchcord Αριθμό μοντέλου: Αδιάβροχο οπτικό καλώδιο 9/125 lc-FC DX
    Τύπος συνδετήρα: LC/UPC-FC/UPC Χρώμα του καλωδίου: μαύρος
    μήκος κύματος: 1310 1550 Υλικό: LSZH, PVC.PE
    Τύπος Fiber: G652D, G657A Καλώδιο διαμέτρου: 5.0mm

    Αδιάβροχα θωρακισμένα διπλά μπλε SOS DX LC FC 20M αντι-αρουραίων σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικά εσωτερικά 5,0

       Οι αδιάβροχες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών είναι εγκατάσταση-φιλικές για τις σταθερές ή κινητές εφαρμογές και διαβιβάζουν σοβαρά τα στοιχεία πέρα από τις μεγάλες αποστάσεις υπό τις αυστηρές περιβαλλοντικές συνθήκες.

     

    Εφαρμογή:

    Δίκτυο τοπικής περιοχής το (LAN)

    Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

    Οπτικό δίκτυο μετάδοσης τηλεπικοινωνιών

    Οπτικό δίκτυο πρόσβασης (OAN)

    Ενεργός λήξη συσκευών

    Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών

    Εξοπλισμός δοκιμής και CATV

    Gigabit Ethernet

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    1 Συμμορφωθείτε με το IEC, πρότυπα telcordia-GR-326-πυρήνων

    2 Διαφορετική επιλογή μποτών μεγέθους & χρώματος

    3 Χαμηλή απώλεια εισαγωγής Υψηλή επιστροφής απώλεια

    4 100% μέτρηση παρεμβαλλόμετρων

     

    Προδιαγραφή τεχνολογίας:

    Στοιχείο προδιαγραφών τεχνολογίας Παράμετρος τεχνολογίας
    Τύπος καλωδίων GJXFJPK-1~4B6a2
    Σφιχτό χρώμα απομονωτών Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετί
    Σφιχτή διάμετρος χιλ. απομονωτών 0.85±0.05
    Τύπος ινών 9/125 (G657A2)
    Μέλος δύναμης Νήματα Aramid
    Πάχος χιλ. σακακιών 0.80±0.10
    Εσωτερικό χρώμα σακακιών υπο--καλωδίων Άσπρος
    Εξωτερικό χρώμα θηκών καλωδίων Μαύρος (PANTONE 136C, ΔE≤4)
    Υλικό σακακιών SOS LSZH θωρακισμένο
    Εσωτερικό υπο--καλώδιο 0,9 (±0.1)
    Διάμετρος χιλ. καλωδίων 5.0 (±0.2)
    Βάρος Kg/km καλωδίων 15.0
    Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα χιλ. 10D
    Μείωση dB/km ≦ 0.4at 1310nm, ≦ 0,3 σε 1550nm
    Σύντομη ένταση Ν 200
    Σύντομη συντριβή N/100mm 1000
    Θερμοκρασία ℃ λειτουργίας -40~+70
    Θερμοκρασία ℃ εγκατάστασης -5~+60
    Θερμοκρασία ℃ μεταφορών και αποθήκευσης -40~+70

     

    Αδιάβροχο θωρακισμένο διπλό σκοινί εσωτερικά 5.0mm μπαλωμάτων ινών αντι - αρουραίος DX LC FC

    Η υπηρεσία μας (KEXINT)
    1.Factor τιμή
    2.Fast παράδοση
    3.OEM
     

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.