ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΧαλκός Cable Lan

Υπαίθριο αδιάβροχο χάλκινο καλώδιο PE Cat5e, προστατευμένη υψηλή ταχύτητα καλωδίων UTP 24AWG του τοπικού LAN

Υπαίθριο αδιάβροχο χάλκινο καλώδιο PE Cat5e, προστατευμένη υψηλή ταχύτητα καλωδίων UTP 24AWG του τοπικού LAN

    • Outdoor Waterproof PE Cat5e Copper Cable , Shielded Lan Cable UTP 24AWG High Speed
    • Outdoor Waterproof PE Cat5e Copper Cable , Shielded Lan Cable UTP 24AWG High Speed
    • Outdoor Waterproof PE Cat5e Copper Cable , Shielded Lan Cable UTP 24AWG High Speed
  • Outdoor Waterproof PE Cat5e Copper Cable , Shielded Lan Cable UTP 24AWG High Speed

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO9001-2008
    Αριθμό μοντέλου: CAT5E UTP

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10000M
    Τιμή: $+74.28+pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα και χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρα εργασίας
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 450+ BOX+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τύπος καλωδίων: Cat5e-UTP Αριθμός MModel: RJ45
    Διάμετρος NoLine: 5,2 χιλιοστά Μετάδοση στοιχείων speedl: 305m
    Υλικό: Καθαρή χαλκού Εκτατή δύναμη: 1000n
    Συμπιεστική δύναμη: 250P Αριθμός πυρήνων: 4 ζευγάρια
    Πρότυπο: 24AWG UTP

    Υπαίθρια αδιάβροχα PE υψηλής ταχύτητας χαλκού του τοπικού LAN καλώδια υπολογιστών Cat5E 24AWG Ethernet καλωδίων κοινά

    Υψηλή ταχύτητα 4 αγωγός καλωδιακών cat5 δικτύων 24AWG 99.99%copper ζευγαριού utp cat5e με τις πιστοποιήσεις

    περασμένο δοκιμή 305m/box υψηλό - ποιοτική υψηλή ταχύτητα εσωτερικό cat6 24awg utp

    Πλεονεκτήματα:
    1) Κατάλληλη τιμή, Over-value ποιότητα, γρήγορα παράδοση, πρώτιστες υπηρεσίες.
    2) ISO9001, Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας, CE, προσιτότητα, RoHS, γραφείο Veritas και άλλα πιστοποιητικά.
    3) προσιτότητα 50 λεπτών στη θάλασσα ή τον αερολιμένα Shenzhen.
    4) 2 επαγγελματικοί μηχανικοί και 168 έμπειροι εργαζόμενοι.
    5) Τα προϊόντα μας συναντιούνται στο ΜΒ, JB, το IEC, AS/NZS, τις BS, VDE, UL και άλλα πρότυπα.
    Προϊόντα:
    1) Γυμνός αγωγός χαλκού, γυμνός αγωγός αργιλίου
    2) 450/750V και κατωτέρω, μόνωση PVC, καλώδια τροφοδοσίας και ηλεκτρικά καλώδια
    3) 0.6/1kV, μόνωση PVC, καλώδια τροφοδοσίας και ηλεκτρικά καλώδια
    4) μόνωση 0.6/1kV XLPE, καλώδια τροφοδοσίας
    5) 8.7/15kV, 3.6/6kV, 6/10kV, 12/20kV, 26/35kV, μέσα καλώδια τροφοδοσίας τάσης
    6) Καλώδια ελέγχου, καλώδια οργάνων, καλώδια ασφάλειας/προστασίας, καλώδια συναγερμών
    7) Το εύκαμπτο καλώδιο, μαλακό καλώδιο, ενώνοντας στενά καλώδια, μπαταρία συνδέει τα καλώδια, η μηχανή συνδέει τα καλώδια
    8) 1kV ή 10kV, εναέρια δέσμη/συσσωρευμένα καλώδια
    9) Πυρίμαχα καλώδια, πυρκαγιά - καλώδια καθυστερούντω, εκτιμημένα πυρκαγιά καλώδια, καλώδια LSZH, ηλιακά καλώδια,
    Καλώδια RoHS, καλώδια προστασίας του περιβάλλοντος, διασυνδεμένα ακτινοβολία καλώδια
    10) Καλώδια επικοινωνίας:
    α. καλώδια δικτύων: Γάτα 5, γάτα 5e, γάτα 6 καλώδια
    β. τηλεφωνικά καλώδια: 2 ζευγάρια, καλώδια 4 ζευγαριών, 8 ζευγαριών, 10 ζευγαριών και 20 ζευγαριών
    γ. ομοαξονικά καλώδια: Syv75-5, sywv75-5, RG6, RG11, καλώδια RG59.
     

    Μέγεθος αγωγών 0.51mm
    Υλικό αγωγών Καθαρός χαλκός
    Αριθμός αγωγού 4 ζευγάρια
    Shiled μη-
    Υλικό μόνωσης HDPE
    Πάχος μόνωσης 1.02mm
    Υλικό σακακιών PVC
    Εξωτερικό πάχος σακακιών 6.0mm
    ΣΥΝΕΧΗΣ αντίσταση (μέγιστο) 7 Ohm/100m
    Δυσαναλογία ΣΥΝΕΧΟΥΣ αντίστασης 2.50%
    Ικανότητα εργασίας 5.4nF/100m
    Λειτουργία Temperation -40℃-+75℃
    Χρώμα σακακιών PVC Σαν αίτημα πελατών
    Χαρακτηρισμός στο σακάκι Σαν αίτημα πελατών
    Μήκος 305m

     

    Υπαίθριο αδιάβροχο χάλκινο καλώδιο PE Cat5e, προστατευμένη υψηλή ταχύτητα καλωδίων UTP 24AWG του τοπικού LAN

    Πλεονεκτήματα:
    Καλή απόδοση
    Σύντομος χρόνος παράδοσης
    Πωλήσεις εργοστασίων άμεσα
    Τα ελεύθερα δείγματα είναι διαθέσιμα
    Υψηλός - ποιότητα με την ανταγωνιστική τιμή
    Δύο εργοστάσια για να ικανοποιήσει τις απαιτήσεις καλωδίου σας
    Πέρα από το δέκα ετών πεπειραμένο μηχανικό για να σας προσφέρει καλύτερα τις λύσεις στα διαφορετικά είδη προβλημάτων.

     

    Υπαίθριο αδιάβροχο χάλκινο καλώδιο PE Cat5e, προστατευμένη υψηλή ταχύτητα καλωδίων UTP 24AWG του τοπικού LAN

     

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER