Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

Κίνα Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC προμηθευτής
Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC προμηθευτής Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC προμηθευτής Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: CE ROSS UL
Αριθμό μοντέλου: οπτικός εξασθενητής ινών 15 DB

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Όροι πληρωμής: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 20000+PCS+Per εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: 15db οπτικός εξασθενητής ινών brand Name: Telecom CATV Network FTTX
Τιμές μείωσης: 0-25db μήκος κύματος εξασθενητών: 1310/1550
Θερμοκρασία λειτουργίας: -40°C~+75°C Τύπος σύνδεσης: LC/UPC
Λειτουργούν μήκος κύματος (SM): 1310nm και 1550 Απώλεια τμήματος πόλωσης: <0>
Εγγύηση: 2 χρόνια

 

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

 

Εισαγωγή προϊόντων

Ο οπτικός εξασθενητής εξασθενητών είναι μια ακριβής συσκευή που μπορεί να καλύψει τη διαφορετική μείωση την ανάγκη. Χρησιμοποιούνται στη γραμμή μετάδοσης ίνας. Υπάρχουν δύο είδη εξασθενητή, μεταβλητός και σταθεροποιήσιμος. Το έντυπο 1dB μείωσης σε 65dB.
Ο οπτικός εξασθενητής είναι μια ακριβής συσκευή που παρέχει ότι το έντυπο 1dB μείωσης σε 65dB.It είναι σχέδιο κάτω από το διεθνές πρότυπο και η συμφωνία με τα πρότυπα IEC.It χρησιμοποιείται κατά ένα μεγάλο μέρος στον τομέα της οπτικής επικοινωνίας.
Ο σταθεροποιήσιμος εξασθενητής μπορεί να ρυθμιστεί που έχει ανάγκη από πρόγραμμα. Χρησιμοποιείται σε πολλές μεταδόσεις ινών. Υπάρχουν τρία είδη αυτών των προϊόντων, μετατροπέας FC/SC/ST, υψηλός επιστροφής lossof FC/SC τύπος, υψηλή επιστροφής απώλεια σε απευθείας σύνδεση τύπου.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Χαμηλή πίσω αντανάκλαση και χαμηλό PDL
Αξία μείωσης υψηλής ακρίβειας
Έλεγχος ακρίβειας της σειράς μείωσης
Ευρεία σειρά μείωσης
Κεραμικό ferrule ακρίβειας
FC, SC, ST, LC… ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
Υλικό κατοικίας πλαστικού ή μετάλλων

 

Εφαρμογή:
1.Fiber οπτικό σύστημα τηλεπικοινωνιών
2.Fiber οπτικό CATV
3.Fiber οπτικός αισθητήρας
4.Testing εξοπλισμός

 

arameter SM (9/125) ΚΚ (50/125,62.5/125)
Τιμές μείωσης 1dB σε 20dB (βήμα 1dB), 25dB, 30dB 1dB σε 25dB (βήμα 1dB)
μήκος κύματος εξασθενητών 1310NM & 1550NM 850NM&1300nm
Ανοχή μείωσης (DB) 1-10dB<> 2dB, 5dB, 10dB<>
11-25dB<> 15dB<>
1-10dB<> 2dB, 5dB, 10dB<>
11-25dB<> 15dB<>
επιστροφής απώλεια εξασθενητών PC ≥45 DB

 

/

UPC ≥55 DB
APC ≥65 DB
Τρόπος εξασθενητών Σταθερός τύπος, αρσενικό στο θηλυκό τύπο, ευθύγραμμος τύπος, μεταβλητός τύπος
λειτουργούσα θερμοκρασία εξασθενητών -40°C~+75°C
θερμοκρασία αποθήκευσης εξασθενητών -40°C~+85°C
 

 

 Εικόνες

 

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

 

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

 

 

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

 

Τα πλεονεκτήματά μας:
1.Good απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.
2.OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.
3.Remote τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full
4.Warranty: εξουσιοδότηση 1 έτους (ενώ η εξουσιοδότηση δεν είναι αρμόδια για εκείνους από η βία που σπάζουν ή που ενημερώνονται με άλλα εμπορικά σήματα.)
5.English λογισμικό, αγγλικός δείκτης
6.Professional, πολύ ανταγωνιστική τιμή
7.Large απόθεμα, γρήγορη παράδοση
8.Quality διαβεβαίωση

Σχεδιάγραμμα επιχείρησης

 

CO. ΤΕΧΝΟΛΟΓΊΑΣ SHENZHEN KEXINT, ΕΠΕ. Μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που αφιερώνεται στη οπτική ίνα και η επικοινωνία δικτύων, παρέχει μια μεγάλη έκταση των προϊόντων και των λύσεων στο σύστημα FTTH (FTTX), γενικό σύστημα τηλεγράφησης (όλος-τοπικό LAN).

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC


Καλύπτει έναν τομέα 2000 τετραγωνικών μέτρων. Η επιχείρηση έχει τους ακριβείς εξοπλισμούς κατασκευής & δοκιμής, KEXINT έχει περάσει την επιχειρηματική πιστοποίηση του ISO 9001:2008, και τα προϊόντα έχουν εξαχθεί σε περισσότερες από 15 χώρες. Τα κύρια προϊόντα περιλαμβάνουν το συνδετήρα οπτικής ίνας, το γρήγορο συνδετήρα ινών, το σκοινί μπαλωμάτων ινών, τον προσαρμοστή ινών, τον εξασθενητή ινών, το συζευκτήρα ινών, το θραύστη PLC CWDM, DWDM, OADM, ενότητα MPO/MTP, τελικό κιβώτιο οπτικών ινών, περάτωση κ.λπ. συναρμογών οπτικών ινών. Τα προϊόντα χρησιμοποιούνται ευρέως στις τηλεπικοινωνίες, τη ραδιοφωνική μετάδοση & την τηλεόραση, την εφαρμοσμένη μηχανική δύναμης, καθώς επίσης και μερικές άλλες βιομηχανίες. Αυτό που είναι περισσότερος, εμείς έχει καθιερώσει τη φιλική επιχειρησιακή σχέση με τα μέρη των εταιρειών τηλεπικοινωνιών στο εσωτερικό και στο εξωτερικό.

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC  Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

Πιστοποιήσεις

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

επαφή

 

Σταθερός οπτικός εξασθενητής 10 DB ινών 15 DB, ενιαίος εξασθενητής τρόπου LC UPC

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα