Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Κίνα Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db προμηθευτής
Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db προμηθευτής Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db προμηθευτής Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db προμηθευτής Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: CE ROSS UL
Αριθμό μοντέλου: LC/UPC οπτικός εξασθενητής ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Όροι πληρωμής: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 20000+PCS+Per εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: LC/UPC οπτικός εξασθενητής ινών brand Name: Telecom CATV Network FTTX
Υλικό: Χάλυβα Τιμές μείωσης: 0-30dB
μήκος κύματος εξασθενητών: 1310/1550 Θερμοκρασία λειτουργίας: -40°C~+75°C
Τύπος σύνδεσης: LC/UPC μανίκι: Κεραμικά
Τρόπος εξασθενητών: Στον τύπο γραμμών Repeatably: ≤0.2dbm

 

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

 

Εισαγωγή προϊόντων

 

Οι ενιαίοι μεταβλητοί οπτικοί εξασθενητές τρόπου επιτρέπουν στο χρήστη για να ποικίλουν με το χέρι τη μείωση του σήματος στην ίνα όπως διαβιβάζεται μέσω της συσκευής. Αυτό το VOAs μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να ισορροπήσει ακριβώς τις το δυνάμεις σημάτων στα κυκλώματα ινών ή για να ισορροπήσει ένα οπτικό σήμα κατά αξιολόγηση της δυναμικής περιοχής του συστήματος μέτρησης. Η μέγιστη διευκρινισμένη μείωση επιτυγχάνεται μέσα σε 10 στροφές της βίδας ρύθμισης.
Όλο το ευθύγραμμο VOAs έχει τις ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου με ένα σακάκι Ø3 χιλ. Το VOAs προσφέρεται ή ολοκλήρωσε με 2,0 χιλ. οι στενοί βασικοί συνδετήρες LC/SC/ST/FC/PC orLC/SC/FC/APC.
Κάθε εξασθενητής έχει έναν φακό για να συμφωνήσει το φως από την ίνα εισαγωγής. Μια εμποδίζοντας συσκευή ή ένα παράθυρο μπορεί να ρυθμιστεί με το χέρι από μια βίδα
Κατόπιν, ένας δεύτερος φακός χρησιμοποιείται για να συνδέσει το φως στην ίνα παραγωγής. Κατά συνέπεια, την αποδοτικότητα συζεύξεων αλλάζουν έως ότου λαμβάνεται η επιθυμητή μείωση.

 

arameter SM (9/125) ΚΚ (50/125,62.5/125)
Τιμές μείωσης 1dB σε 20dB (βήμα 1dB), 25dB, 30dB 1dB σε 25dB (βήμα 1dB)
μήκος κύματος εξασθενητών 1310NM & 1550NM 850NM&1300nm
Ανοχή μείωσης (DB) 1-10dB<> 2dB, 5dB, 10dB<>
11-25dB<> 15dB<>
1-10dB<> 2dB, 5dB, 10dB<>
11-25dB<> 15dB<>
επιστροφής απώλεια εξασθενητών PC ≥45 DB

 

/

UPC ≥55 DB
APC ≥65 DB
Τρόπος εξασθενητών Σταθερός τύπος, αρσενικό στο θηλυκό τύπο, ευθύγραμμος τύπος, μεταβλητός τύπος
λειτουργούσα θερμοκρασία εξασθενητών -40°C~+75°C
θερμοκρασία αποθήκευσης εξασθενητών -40°C~+85°C
 

 

 Εικόνες

 

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Τα πλεονεκτήματά μας:
1.Good απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.
2.OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.
3.Remote τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full
4.Warranty: εξουσιοδότηση 1 έτους (ενώ η εξουσιοδότηση δεν είναι αρμόδια για εκείνους από η βία που σπάζουν ή που ενημερώνονται με άλλα εμπορικά σήματα.)
5.English λογισμικό, αγγλικός δείκτης
6.Professional, πολύ ανταγωνιστική τιμή
7.Large απόθεμα, γρήγορη παράδοση
8.Quality διαβεβαίωση

Σχεδιάγραμμα επιχείρησης

 

CO. ΤΕΧΝΟΛΟΓΊΑΣ SHENZHEN KEXINT, ΕΠΕ. Μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που αφιερώνεται στη οπτική ίνα και η επικοινωνία δικτύων, παρέχει μια μεγάλη έκταση των προϊόντων και των λύσεων στο σύστημα FTTH (FTTX), γενικό σύστημα τηλεγράφησης (όλος-τοπικό LAN).

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db


Καλύπτει έναν τομέα 2000 τετραγωνικών μέτρων. Η επιχείρηση έχει τους ακριβείς εξοπλισμούς κατασκευής & δοκιμής, KEXINT έχει περάσει την επιχειρηματική πιστοποίηση του ISO 9001:2008, και τα προϊόντα έχουν εξαχθεί σε περισσότερες από 15 χώρες. Τα κύρια προϊόντα περιλαμβάνουν το συνδετήρα οπτικής ίνας, το γρήγορο συνδετήρα ινών, το σκοινί μπαλωμάτων ινών, τον προσαρμοστή ινών, τον εξασθενητή ινών, το συζευκτήρα ινών, το θραύστη PLC CWDM, DWDM, OADM, ενότητα MPO/MTP, τελικό κιβώτιο οπτικών ινών, περάτωση κ.λπ. συναρμογών οπτικών ινών. Τα προϊόντα χρησιμοποιούνται ευρέως στις τηλεπικοινωνίες, τη ραδιοφωνική μετάδοση & την τηλεόραση, την εφαρμοσμένη μηχανική δύναμης, καθώς επίσης και μερικές άλλες βιομηχανίες. Αυτό που είναι περισσότερος, εμείς έχει καθιερώσει τη φιλική επιχειρησιακή σχέση με τα μέρη των εταιρειών τηλεπικοινωνιών στο εσωτερικό και στο εξωτερικό.

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db  Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

Πιστοποιήσεις

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

επαφή

 

Μεταβλητός εξασθενητής 0 οπτικών ινών LC - κεραμικό υλικό χάλυβα μανικιών 30db

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα