Τηλ.::
Κίνα Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών κατασκευαστής
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταGEPON ONU

Σχέδιο δικτύων υψηλής ταχύτητας ΔΟΧΕΊΩΝ 1U WIFI 2.4G 5G FTTH Pon GPON ONU 1GE

Σχέδιο δικτύων υψηλής ταχύτητας ΔΟΧΕΊΩΝ 1U WIFI 2.4G 5G FTTH Pon GPON ONU 1GE

    • FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G High Speed Network Design
    • FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G High Speed Network Design
    • FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G High Speed Network Design
    • FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G High Speed Network Design
  • FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G High Speed Network Design

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001-2008 CE Ross
    Αριθμό μοντέλου: KXT

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 20*14*7 χαρτοκιβώτιο
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 100+pcs+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    PON: GPON Προς τα κάτω ποσοστό: 2.5Gbps
    Προς τα πάνω ποσοστό: 1.25Gbps Διάσταση: 140mm*102mm*33mm (length*width*height)
    Λειτουργών όρος: -5 ~ +55℃, λειτουργούσα υγρασία: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται) BUTTON: RST, δύναμη
    Οπτικό μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx 1490nm chipsets: REALTEK/ZTE

    Δίκτυο KXT GPON ONU, ο Μαύρος FTTH Pon 4GE+2POTS+1USB+WIFI (2.4G&5G) WiFi

     

     

    Επισκόπηση προϊόντων:

    KXTG6X σχεδιάζεται και κατασκευάζεται από Shenzhen kexint τη Co. τεχνολογίας, ΕΠΕ, ένα παθητικό οπτικό τερματικό του (GPON) δικτύων Gigabit επόμενης γενιάς, ιδανικό για την ίνα στην εγχώρια λύση. Itis μια απίστευτα γερή συσκευή που επιτρέπει στους χρήστες για να έχει πρόσβαση στις μεγάλες συνδέσεις στο Διαδίκτυο μέσω του λιμένα GPON του και μοιράζομαι το με έναν λιμένα Gigabit Ethernet. Με τα ποσοστά μετάδοσης μέχρι 2.488Gbps, ενός λιμένα GPON και ενός λιμένα Gigabit Ethernet, παρέχει τις υψηλής απόδοσης ικανότητες αποστολής να εξασφαλιστεί ομαλό VoIP, η τηλεοπτική εμπειρία ροής HD, και WIFI (2.4G & 5G).

     

    Περιγραφές προϊόντων:

    ♦ Συμμορφώνεται με τη ITU G.984.1, ITU G.984.2, η ITU G.984.3 και η ITU G.984.4 παρέχουν την περιεκτική συμβατότητα δικτύων GPON

    Προς τα κάτω ποσοστά μέχρι 2.488Gbps και προς τα πάνω ποσοστά μέχρι 1.244Gbps
    Η πρόσβαση και gigabit ο λιμένας ινών παρέχουν απίστευτα τις γρήγορες ταχύτητες μεταφοράς

    Υποστηρίζει τη μακρινή διαχείριση OMCI (διεπαφή διοικητικού ελέγχου ONT)

     

    Προδιαγραφή προϊόντων:

     

    Στοιχείο Περιγραφή
    Πρότυπα GPON ITU-Τ G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
    Chipset ZTE ή MTK
    Διεπαφή

    1 λιμένας SC/UPC PON

    4 λιμένες 10/100/1000Mbps RJ45
    2 λιμένας ΔΟΧΕΙΩΝ

    1 USB

    WIFI (2.4G & 5G)

    Ποσοστά στοιχείων &Wavelength Προς τα πάνω: 1.244Gbps, 1310nm
    Προς τα κάτω: 2.488Gbps, 1490 NM
    Απόσταση 0~ 20Km Max
    Εξωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/2A
    Διαστάσεις (ύψος πλάτους μήκους * *) 200mm×140mm×40mm
    (Πλήρης-που φορτώνεται βάρος) 0,5κλ
    Περιβαλλοντικές απαιτήσεις

    Θερμοκρασία εργασίας: 0°C~40°C

    Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 °C°C ~70

    Σχετική υγρασία: 10%~90%, non-condensing

     

     

    Σχέδιο δικτύων υψηλής ταχύτητας ΔΟΧΕΊΩΝ 1U WIFI 2.4G 5G FTTH Pon GPON ONU 1GE

    Τα πλεονεκτήματά μας:
    1.Good απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.

    2.OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.

    3.Remote τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full

    4.Warranty: εξουσιοδότηση 1 έτους (ενώ η εξουσιοδότηση δεν είναι αρμόδια για εκείνους από η βία που σπάζουν ή που ενημερώνονται με άλλα εμπορικά σήματα.)

    5.English λογισμικό, αγγλικός δείκτης

    6.Professional, πολύ ανταγωνιστική τιμή

    7.Large απόθεμα, γρήγορη παράδοση

    8.Quality διαβεβαίωση

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Βιομηχανικό πάρκο Zhida, δυτικός δρόμος Longping, περιοχή Longgang, Shenzhen, πόλη.
    Τηλ.::86-0755-36528999
    Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας Fiber Optic Armoured Cable προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.