Τηλ.::
Κίνα Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών κατασκευαστής
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταGEPON ONU

Δίκτυο ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON και EPON ONU 1 λιμένας 20KM λιμένων 1GE PON

Δίκτυο ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON και EPON ONU 1 λιμένας 20KM λιμένων 1GE PON

    • Network ONT Gigabit GEPON ONU , 1ge GPON and EPON ONU 1 PON Port  1GE port 20KM
    • Network ONT Gigabit GEPON ONU , 1ge GPON and EPON ONU 1 PON Port  1GE port 20KM
    • Network ONT Gigabit GEPON ONU , 1ge GPON and EPON ONU 1 PON Port  1GE port 20KM
  • Network ONT Gigabit GEPON ONU , 1ge GPON and EPON ONU 1 PON Port  1GE port 20KM

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001 CE Ross
    Αριθμό μοντέλου: KXTG/E02

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 100
    Τιμή: 13.9$
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 20*14*7 χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 100+pcs+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    PON: GPON Προς τα κάτω ποσοστό: 2.4 GBP
    Προς τα πάνω ποσοστό: 1.25Gbps Διάσταση: 140mm*102mm*33mm (length*width*height)
    Λειτουργών όρος: -5 ~ +55℃, λειτουργούσα υγρασία: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται) BUTTON: RST, δύναμη
    Οπτικό μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx 1490nm chipsets: REALTEK/ZTE

    Δίκτυο ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON και EPON ONU 1 λιμένας 20KM λιμένων 1GE PON

     

     

          KXTG/E02 είναι μια απίστευτα γερή συσκευή επιτρέποντας στους χρήστες για να έχει πρόσβαση στις μεγάλες συνδέσεις στο Διαδίκτυο μέσω του λιμένα GPON του και μοιράζομαι το με έναν λιμένα Gigabit Ethernet. Με τα ποσοστά μετάδοσης μέχρι 2.488Gbps, ενός λιμένα GPON και ενός λιμένα Gigabit Ethernet, παρέχει τις υψηλής απόδοσης ικανότητες αποστολής να εξασφαλιστεί ομαλό VoIP, τηλεοπτική εμπειρία ροής HD.

     

    Περιγραφές προϊόντων.

    ♦ Συμμορφώνεται με τη ITU G.984.1, ITU G.984.2, η ITU G.984.3 και η ITU G.984.4 παρέχουν την περιεκτική συμβατότητα δικτύων GPON

    ♦ Προς τα κάτω ποσοστά μέχρι 2.488Gbps και προς τα πάνω ποσοστά μέχρι 1.244Gbps
    ♦ Η πρόσβαση και gigabit ο λιμένας ινών παρέχουν απίστευτα τις γρήγορες ταχύτητες μεταφοράς

    ♦ Υποστηρίζει τη μακρινή διαχείριση OMCI (διεπαφή διοικητικού ελέγχου ONT)

     

     

    Τεχνικά στοιχεία Περιγραφές
    Chipsets REALTEK/ZTE
    Οπτική διεπαφή

    1 διεπαφή GPON, Sc single-mode/ενιαίος-ίνα,

    Προς τα κάτω ποσοστό 2.5Gbps, προς τα πάνω ποσοστό 1.25Gbps

    Οπτικό μήκος κύματος Tx 1310nm, Rx 1490nm
    Οπτική διεπαφή SC/PC
    RX ευαισθησία < -25dBm="">
    Διεπαφή τοπικού LAN

    Αυτόματες προσαρμοστικές διεπαφές Ethernet, πλήρεις/ημιαμφίδρομες, συνδετήρες RJ45

    Παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος Συνεχές ρεύμα 12V/1A, εξωτερικός προσαρμοστής δύναμης ρεύμα-συνεχές ρεύμα
    Κουμπί RST, δύναμη
    Κατανάλωση ισχύος ≤ 10W
    Λειτουργών όρος Λειτουργούντα temp: -5 ~ +55℃, λειτουργούσα υγρασία: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται)
    Αποθήκευση του όρου Αποθήκευση temp: -30 ~ +60℃, που αποθηκεύει την υγρασία: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται)
    Διάσταση 120mm*80mm*30mm (length*width*height)
    Καθαρό βάρος 0.3Kg

     

    Λειτουργίες υπηρεσίας δεδομένων

    1) Πλήρης non-blocking μετατροπή ταχύτητας.

    2) 2048 πίνακας διευθύνσεων της MAC.

    3) 64 μεγάλη έκταση 4095 ταυτότητα VLAN

    4) Υποστήριξη VLAN QinQ, διαφανής, ετικέττα, μετάφραση, κορμός, κ.λπ.

    5) Ενσωματωμένος έλεγχος λιμένων, λιμένας που αντανακλούν, ποσοστό λιμένων που περιορίζουν, λιμένας SLA, κ.λπ.

    6) Αυτόματη ανίχνευση πολικότητας υποστήριξης των λιμένων Ethernet (ΑΥΤΟΜΑΤΟ MDIX).

    7) Ενσωματωμένο IEEE802.1p QoS με τέσσερις σειρές αναμονής προτεραιότητας επιπέδων.

    8) Υποστήριξη IPv4 IGMP που κατασκοπεύει και να κατασκοπεύσει IPv6 MLD.

    9) Γεφύρωμα, δρομολογητής και γεφυρώνοντας/δρομολογητής υποστήριξης ανάμικτοι.

     

    Διάγραμμα εφαρμογής

    Δίκτυο ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON και EPON ONU 1 λιμένας 20KM λιμένων 1GE PON

    Τα πλεονεκτήματά μας:
    1. Καλή απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.

    2. OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.

    3. Μακρινό τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full

    4. Εξουσιοδότηση: εξουσιοδότηση 1 έτους (ενώ η εξουσιοδότηση δεν είναι αρμόδια για εκείνους από η βία που σπάζουν ή που ενημερώνονται με άλλα εμπορικά σήματα.)

    5. Αγγλικό λογισμικό, αγγλικός δείκτης

    6. Επαγγελματική, πολύ ανταγωνιστική τιμή

    7. Μεγάλο απόθεμα, γρήγορη παράδοση

    8. Εξασφάλιση ποιότητας

     

    ετικέτα:

    olt gepon,

    συσκευή onu

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Βιομηχανικό πάρκο Zhida, δυτικός δρόμος Longping, περιοχή Longgang, Shenzhen, πόλη.
    Τηλ.::86-0755-36528999
    Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας Fiber Optic Armoured Cable προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.