ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

Μαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικό

Μαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικό

    • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0
    • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0
    • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0
    • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0
    • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0
  • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: Ce Ross IS0 9001
    Αριθμό μοντέλου: KXT-PC-αδιάβροχος-τεθωρακισμένο

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 τσάντα PC ένα, ένα μικρό κιβώτιο, χαρτοκιβώτιο 10pcs ένα
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 300 PC 1 ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: Οπτικό αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων τεθωρακισμένων ινών Μήκος του καλωδίου: 1m 1.5m 2m 3m 10m 15m
    τύπος ίνας: 657A1 657A2 G657B3 G652D Τρόπος ίνας: SM OM1 OM2 OM3 OM4
    Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB Χρώμα: μαύρος
    wenlenth: 1310 1550 Επιδόσεις: Αδιάβροχο
    Τύπος σύνδεσης: Corning

    Αδιάβροχο τεθωρακισμένο IP68 οπτικό καλώδιο 5,0 ή 3,0 SC/APC σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικό

     

    1. Περιγραφή προϊόντων:
            Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι σημαντικό του οπτικού δικτύου. Το ειδικό να ανόητος-ενισχύσει σχέδιο ίσο με το μίνι συνδετήρα Sc Corning και HUAWEI έχει τη λειτουργία τυφλός-ζευγαρώματος Ένας μηχανικός σύρτης ξιφολόγχη-ύφους χεριών. Οι συνελεύσεις εγγυώνται ένα εύκολο, one-step σύστημα σύνδεσης με τη συνδυασμένη αντιφατική εισαγωγή και το μηχανικό σύρτη ξιφολόγχη-ύφους. Παρέχει τις γρήγορες λύσεις εγκαταστάσεων και έχει τη καλή απόδοση στο ζευγάρωμα του δοχείου/του προσαρμοστή. Το καλώδιο μπορεί να είναι θωρακισμένο ή μη-. Το βιομηχανικό επιτροπή-υποστήριγμα, πλαστικοί προσαρμοστές χρησιμεύει ως σφραγισμένο feed-through για τη σύνδεση ινών. Οι νέοι βιομηχανικοί ενσωματωμένοι προσαρμοστές φλάντζα-υποστηριγμάτων σχεδιάζονται για σφιχτό, δίπλα-δίπλα εφαρμογές.

     

    2. Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

    1). Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

    2). Υψηλή επιστροφής απώλεια

    3). Καλή επανάληψη

    4). Καλή ανταλλαγή

    5). Άριστη περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα

     

    3. Εφαρμογή:

    1). Δωμάτια επικοινωνίας

    2).FTTH (ίνα στο σπίτι)

    3).LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)

    4).FOS (αισθητήρας οπτικών ινών)

    5). Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών

    6). Η οπτική ίνα σύνδεσε και διεβίβασε τον εξοπλισμό

    7). Ετοιμότητα αμυντικού αγώνα

     

    4. Χαρακτηριστικά σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας

    4.1 τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

    4.2 Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC

    4.3 τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um): G652D, G657A

    Πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um, 62.5/125um, OM3 ή OM4)

    4.4 ποσότητα καλωδίων: Simplex, ντούμπλεξ, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores…

    4.5 διάμετρος καλωδίων: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm

    4.6 μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος

    4.7 τύπος θηκών: PVC, LSZH, OFNR, OFNP, ολομέλεια, θωρακισμένη…

     

    5.Specification:

    Τύπος Πρότυπα, κύριος
    Ύφος LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/ΤΟ APC.MU/APC
    Ίνα Singlemode/πολλαπλού τρόπου
    50/125, 62.5/125 (πολλαπλού τρόπου) OM2&OM1
    50/125, 10G (πολλαπλού τρόπου) OM3
    Καλώδιο Simplex, διπλό
    Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm
    PVC ή LSZH
    Τρόπος στίλβωσης UPC, SPC, APC (8°& 6°)
    Απώλεια εισαγωγής ≤ 0.1dB (για το Singlemode κύριο)
    ≤ 0.25dB (για τα Singlemode πρότυπα)
    ≤ 0.25dB (για πολλαπλού τρόπου)
    Δοκιμασμένος από JDS 
    Επιστροφής απώλεια
    (Singlemode)
    UPC ≥ 50dB
    SPC ≥ 55dB
    APC ≥ 60dB (typ.65dB)
    Δοκιμασμένος από JDS RM3750
    Επανάληψη ±0.1dB
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -400C σε 850C
    Απαίτηση γεωμετρίας
    (Singlemode)
    Ferrule ακτίνα Endface
    7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)
    10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)
    Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)
    Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)
    U ≤ ≤ 50nm χτυπημάτων -50nm
    Δοκιμασμένος από DORC 
    Απαίτηση γεωμετρίας
    (Singlemode)
    Ferrule ακτίνα Endface
    7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)
    10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)
    Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)
    Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)
    U ≤ ≤ 50nm χτυπημάτων -50nm
    Δοκιμασμένος από DORC 

     

    6. Χρώμα οπτικών καλωδίων

    Μαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικό

     

    7.Product κατάλογος:

    Μπότα Συνδετήρας Τύπος ινών Αριθμός καλωδίων Ferrule Συνδετήρας
    0.9mm LC 9/125um SM Simplex PC 1M
    2.0mm FC 50/125um ΚΚ Διπλός APC 2M
    3.0mm Sc 62.5/125um ΚΚ Πολυ-ίνα UPC 3M4M
      ST OM3 Κορδέλλα   5M
      MU OM4     .........
      D4       Προσαρμοσμένος
      MTRJ        
      MPO        
      DIN        
               

     

     

    8.Production προδιαγραφή:

    Μαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικό

     

    8. Σχέδια σχεδίου των προϊόντων:

    Μαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικόΜαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικόΜαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικόΜαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικόΜαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικόΜαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικόΜαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικό

     

     

    Μαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικόΜαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικόΜαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικόΜαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικό

    Μαύρο τεθωρακισμένο IP68 SC/APC 5,0/3,0 σκοινιού LSZH G657A2 Corning μπαλωμάτων ινών οπτικό

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER