ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων MTP MPO

OM3 12 MTP MPO μπλε χρώμα νερού σκοινιού 40G 3M LSZH SENKO μπαλωμάτων ινών οπτικό

OM3 12 MTP MPO μπλε χρώμα νερού σκοινιού 40G 3M LSZH SENKO μπαλωμάτων ινών οπτικό

    • OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color
    • OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color
    • OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color
  • OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001 2015
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-12MPO OM3 3M

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: $+28.77+1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Οι τσάντες συσκευάζονται, κατόπιν τα κιβώτια συσκευάζονται, και ο αφρός είναι στη μέση.
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000+1+Day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    τύπος ίνας: OM3 υλικό καλωδίων: LSZH, OFNR, OFNP ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ
    Απόσταση μετάδοσης: 300 μ suppler του connrctor mtp: Θηλυκό SENKO MTP (pinless)
    χρώμα του καλωδίου: Μπλε νερού ταχύτητα της μετάδοσης: 40 γ
    μήκος κύματος: 850/1300nm επιστροφή απώλεια: >30dB

    100M OM3 12 MTP MPO μπλε χρώμα νερού της 3M LSZH SENKO σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό

     

     

            Οι απαραίτητες προϋποθέσεις για την κατασκευή του δωματίου υπολογιστών και την κατασκευή του Διαδικτύου των πραγμάτων! Τυποποιημένη απώλεια, χαμηλή απώλεια, που καλύπτει single-mode OM3, ίνα OM4 εάν είναι πυρήνας 12, 24 αφαιρούν τον πυρήνα ή πυρήνων 1U-96 ράφι, ράφι πυρήνων 1U-144, υποστήριξη πλήρων αλυσίδων, μιας στάσης κατασκευή υπηρεσιών, όλα!

          Το σκοινί μπαλωμάτων MPO/MTP σχεδιάζεται στις λύσεις multifibers υψηλής πυκνότητας, τακτοποίηση για το διαφορετικό περιβάλλον εγκαταστάσεων και εύκολος να εγκαταστήσει μεταξύ της γραμμής κορμών, των κέντρων δεδομένων και των κτηρίων. Τα καλώδια κορμών μας είναι εργοστάσιο 100% δοκιμασμένο και μπορούν να καλύψουν τις ειδικές απαιτήσεις σας. Όλη η συμμόρφωση συνδετήρων MTP/MPO με τον GR-1435-πυρήνα, τον GR-326-ΠΥΡΉΝΑ για τα patchcords, τον GR-1209-ΠΥΡΉΝΑ και τον GR-1221-ΠΥΡΉΝΑ υποχωρητικούς.

     

    MPO: SENKO

     

    Προδιαγραφές:

     

    Στοιχείο Mpo/pc/f-om3-24b-3,0-5m-ofnp-aqua-β
    απώλεια lnsertion PC<0.7 DB
    Επιστροφής απώλεια PC>25 DB
    Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος (500 φορές) <0.3 DB
    Θερμοκρασία λειτουργίας -40℃ ~ +80℃
    Αντι-εκτατή δύναμη 15kgf

     

    Γεωμετρικά παράμετροι και πρότυπα προσώπου τελών:

     

    Απαίτηση ΚΚ (50 & 62.5/125) SM (APC)

    Γωνία κλίσης επιφάνειας

    (X)

    -0.2 °/0.2° -0.2°/0.2°

    Γωνία κλίσης επιφάνειας

     (ω)

    -0.2°/0.2° 7.8°/8,2 °
    Ύψος ινών 1000nm - 3500nm, 1000nm - 3500nm,
    Μέγιστη διαφορά ύψους όλων των οπτικών ινών <750nm> <600nm>
    Ύψος πυρήνων (NM) -50-300 χιλ. -50-300 χιλ.

     

     

     

    Το πλεονέκτημά μας:
     
    1: Είμαστε ένα εργοστάσιο με περισσότερους από 200 υπαλλήλους και τους σύντομους χρόνους παράδοσης.
    2: Το προϊόν έχει περάσει την ακριβή δοκιμή και η ποιότητα είναι εξασφαλισμένη.
    3: Τα τσιπ εισαγωγών της Νότιας Κορέας, εργασία είναι σταθερότερα
    4: υπηρεσία μεταπωλήσεων υποστήριξης 100%, εάν υπάρχει ένα πρόβλημα στη διαδικασία χρήσης προϊόντων, μπορούμε να το αντικαταστήσουμε για σας δωρεάν.

     

    OM3 12 MTP MPO μπλε χρώμα νερού σκοινιού 40G 3M LSZH SENKO μπαλωμάτων ινών οπτικό

     

    Σχέδιο: Α/Β/Γ/Δ

    OM3 12 MTP MPO μπλε χρώμα νερού σκοινιού 40G 3M LSZH SENKO μπαλωμάτων ινών οπτικό

    Εφαρμογή:

     

     

    OM3 12 MTP MPO μπλε χρώμα νερού σκοινιού 40G 3M LSZH SENKO μπαλωμάτων ινών οπτικό

     

    OM3 12 MTP MPO μπλε χρώμα νερού σκοινιού 40G 3M LSZH SENKO μπαλωμάτων ινών οπτικό

     

    OM3 12 MTP MPO μπλε χρώμα νερού σκοινιού 40G 3M LSZH SENKO μπαλωμάτων ινών οπτικό

     

     

    Οι υποσχέσεις επιχείρησής μας:

     

    1.Are εσείς το πραγματικό εργοστάσιο

    Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο με την ιστορία 11 ετών.

    2.What είναι η ίνα σας εμπορικό σήμα;

    Εμπορικά σήματα ινών συμπεριλαμβανομένου: CONNING, FIBERHOME

    3.What είναι τα κύρια προϊόντα σας

    Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH ADSS

    Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

    4.Product ποιοτική εγγυητική περίοδος;

    εγγύηση 25 ετών για το καλώδιο οπτικών ινών

    5.Do έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

    Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

    6.What είναι η παράδοσή σας χρόνος;

    Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη 30KM καλωδίου οπτικών ινών

    1 ~2 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

    7.MOQ: αυτό που είναι η ελάχιστη ποσότητά σας

    MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

    Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

    8.Do έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

    Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

    9.Payment:

    Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

    Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές.

    10.Shipping & παράδοση:

    Για τις μεγάλες διαταγές: θαλασσίως (LCL ή FCL)

    Για τις μικρές διαταγές: θαλασσίως (LCL), αεροπορικώς ή από τις υπηρεσίες αγγελιαφόρων, οποιαδήποτε από τις οποίες είναι προαιρετική.

     

     

     

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.