Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων MTP MPO

1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 12 ροδανιλίνης χαμηλή απώλεια 0.3dB μπαλωμάτων ινών κιβωτίων πυρήνων

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 12 ροδανιλίνης χαμηλή απώλεια 0.3dB μπαλωμάτων ινών κιβωτίων πυρήνων

Κίνα 1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 12 ροδανιλίνης χαμηλή απώλεια 0.3dB μπαλωμάτων ινών κιβωτίων πυρήνων προμηθευτής
1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 12 ροδανιλίνης χαμηλή απώλεια 0.3dB μπαλωμάτων ινών κιβωτίων πυρήνων προμηθευτής 1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 12 ροδανιλίνης χαμηλή απώλεια 0.3dB μπαλωμάτων ινών κιβωτίων πυρήνων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 12 ροδανιλίνης χαμηλή απώλεια 0.3dB μπαλωμάτων ινών κιβωτίων πυρήνων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: ISO- 9001
Αριθμό μοντέλου: Kxt-1u-144

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 348 $
Συσκευασία λεπτομέρειες: Οι τσάντες συσκευάζονται, κατόπιν τα κιβώτια συσκευάζονται, και ο αφρός είναι στη μέση.
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 10+PCS+Day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
ταχύτητα της μετάδοσης: 40G/100G suppler του connrctor mtp: usconec θηλυκό MTP (pinless)
μήκος κύματος: 850/1300nm επιστροφή απώλεια: >30dB/50dB
μήκος του καλωδίου: Προσαρμογή τύπος ίνας: SM/OM1/OM2/OM3/OM4 ή προσαρμοσμένος
υλικό καλωδίων: LSZH, OFNR, OFNP ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ χρώμα του καλωδίου: Magenta
Μέγεθος: 1U Αριθμός ινών: 144 ίνες

1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 μπαλωμάτων ινών 12 σύνολα ροδανιλίνης χαμηλής απώλειας 0.3dB 12 κιβωτίων πυρήνων

 

     Υψηλή πυκνότητα 144 επιτροπή μπαλωμάτων ινών ξεμπλοκαρίσματος ινών 1U 19 η» έχει ως σκοπό να συνδέσει τους λιμένες 40G QSFP με τα καλώδια ινών MTP/MPO, χαρτογραφώντας στην πλάτη της επιτροπής, ξεσπώντας έπειτα ως 48x 10G στο μέτωπο - επιτροπή με τα καλώδια ινών LC. Όλες οι επιτροπές ξεμπλοκαρίσματος καλύπτουν τις απαιτήσεις των προτύπων κ.λπ. TIA/EIA, IEC, που δημοσιευούνται σε συνέχειες και που εφαρμόζονται στο δίκτυο κέντρων δεδομένων, τηλεπικοινωνιών και χώρου αποθήκευσης.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

1. Μεγιστοποιεί την πυκνότητα με μέχρι 144 συνδέσεις ινών σε 1U για την αποδοτική χρησιμοποίηση του διαστήματος ραφιών.
2. Επιτρέπει μια εύκολη πορεία βελτίωσης που κινεί 40GbE προς 4x 10GbE ή 100GbE προς τη συνδετικότητα 4x 25GbE.
3. Παρέχει στη μειωμένη γενική απώλεια εισαγωγής το χαμηλό κανάλι για να διοχετεύσει τη μεταβλητότητα για τη βελτιωμένη απόδοση απώλειας συνδέσεων καναλιών.
4. Βελτιωμένη αξιοπιστία και γρήγορη επέκταση για να μειώσει το χρόνο και το κόστος εγκαταστάσεων.
5. Ο μετακινούμενος διοικητικός δίσκος καλωδίων στην πλάτη, διαχειρίζεται αποτελεσματικά τα καλώδια κορμών.

 

 

Οπτικά στοιχεία επιτροπής μπαλωμάτων:

επιτροπή μπαλωμάτων πυρήνων MTP/MPO 1u 144    
Συνδετήρας Απώλεια εισαγωγής Επιστροφής απώλεια
MPO ≤0.75dB ≥25dB
LC ≤0.3dB ≥50dB

 

Οπτικά στοιχεία σκοινιού μπαλωμάτων MTP MPO:

Τύπος οπτικής ίνας ΚΚ: 4F, 8F, 12F, 24F, 48F, 72F SM: 4F, 8F, 12F, 24F
Τυποποιημένη απώλεια IL (DB) <0.75 DB <0.75 DB
Τυποποιημένη απώλεια RL (DB) >25 >50 (APC), >20DB (PC)
Χαμηλή απώλεια IL (DB) 0,35 0,35
Χαμηλή απώλεια RL (DB) >35 >50 (APC), >35DB (PC)

 

Προδιαγραφές:

Όνομα προϊόντων: 1U το ράφι τοποθετεί το πλαίσιο 144 περιφράξεων 19 ίντσας κιβώτιο λήξης ινών ινών ODF
Λιμένες προσαρμοστών ΠΑΡΑΓΩΓΉ LC/MTP, SC, FC, ST, Κ.ΛΠ….
Λιμένες προσαρμοστών Β εισαγωγή 12* MTP/MPO
Υλικό κατοικίας Χάλυβας SPCC με το επίστρωμα ή το αργίλιο σκονών
Προσαρμόστε η μεγάλη υποδοχή διαταγής προσαρμόζει, πολύ καλύτερη τιμή.

 

Τελειώστε τις γεωμετρικά παραμέτρους και τα πρότυπα προσώπου:

          Απαίτηση ΚΚ (50 & 62.5/125) SM (APC)
Γωνία κλίσης επιφάνειας
                 (X)
-0.2 °/0.2° -0.2°/0.2°
Γωνία κλίσης επιφάνειας
                 (ω)
-0.2°/0.2° 7.8°/8,2 °
Ύψος ινών 1000nm - 3500nm, 1000nm - 3500nm,
Μέγιστη διαφορά ύψους όλων των οπτικών ινών <750nm> <600nm>
Ύψος πυρήνων (NM) -50-300 χιλ. -50-300 χιλ.

 

 

 

Σχέδιο: Α/Β/Γ/Δ

1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 12 ροδανιλίνης χαμηλή απώλεια 0.3dB μπαλωμάτων ινών κιβωτίων πυρήνων

 

Εφαρμογή:

 

1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 12 ροδανιλίνης χαμηλή απώλεια 0.3dB μπαλωμάτων ινών κιβωτίων πυρήνων

 

Το πλεονέκτημά μας:
 
1: Είμαστε ένα εργοστάσιο με περισσότερους από 200 υπαλλήλους και τους σύντομους χρόνους παράδοσης.
2: Το προϊόν έχει περάσει την ακριβή δοκιμή και η ποιότητα είναι εξασφαλισμένη.
3: Τα τσιπ εισαγωγών της Νότιας Κορέας, εργασία είναι σταθερότερα
4: υπηρεσία μεταπωλήσεων υποστήριξης 100%, εάν υπάρχει ένα πρόβλημα στη διαδικασία χρήσης προϊόντων, μπορούμε να το αντικαταστήσουμε για σας δωρεάν.

1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 12 ροδανιλίνης χαμηλή απώλεια 0.3dB μπαλωμάτων ινών κιβωτίων πυρήνων

1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 12 ροδανιλίνης χαμηλή απώλεια 0.3dB μπαλωμάτων ινών κιβωτίων πυρήνων

1U 144 οπτικό MTP MPO πυρήνων σκοινί OM4 12 ροδανιλίνης χαμηλή απώλεια 0.3dB μπαλωμάτων ινών κιβωτίων πυρήνων

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα