ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων MTP MPO

Οπτικό 24 MTP MPO σκοινί 5M OM4 24 ροδανιλίνης χαμηλός τύπος Β μπαλωμάτων ινών απώλειας 0.3dB πυρήνων

Οπτικό 24 MTP MPO σκοινί 5M OM4 24 ροδανιλίνης χαμηλός τύπος Β μπαλωμάτων ινών απώλειας 0.3dB πυρήνων

    • Fiber Optical 24 MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 Core Magenta Low Loss 0.3dB type B
    • Fiber Optical 24 MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 Core Magenta Low Loss 0.3dB type B
    • Fiber Optical 24 MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 Core Magenta Low Loss 0.3dB type B
    • Fiber Optical 24 MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 Core Magenta Low Loss 0.3dB type B
  • Fiber Optical 24 MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 Core Magenta Low Loss 0.3dB type B

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001 2015
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-24MTP OM4 5M

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: $+4.37+1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Οι τσάντες συσκευάζονται, κατόπιν τα κιβώτια συσκευάζονται, και ο αφρός είναι στη μέση.
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 100+3+Day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    ταχύτητα της μετάδοσης: 100G suppler του connrctor mtp: usconec θηλυκό MTP (pinless)
    μήκος κύματος: 850/1300nm επιστροφή απώλεια: >30dB
    Απόσταση μετάδοσης: 550m τύπος ίνας: OM4
    υλικό καλωδίων: LSZH, OFNR, OFNP ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ χρώμα του καλωδίου: Magenta

           Οπτικό patchcord 24 MTP OM4 5M καλώδιο 24 ροδανιλίνης LSZH χαμηλή απώλεια 0.3dB ινών ινών Om4 πυρήνων

     

          Το σκοινί μπαλωμάτων MPO/MTP σχεδιάζεται στις λύσεις multifibers υψηλής πυκνότητας, τακτοποίηση για το διαφορετικό περιβάλλον εγκαταστάσεων και εύκολος να εγκαταστήσει μεταξύ της γραμμής κορμών, των κέντρων δεδομένων και των κτηρίων. Τα καλώδια κορμών μας είναι εργοστάσιο 100% δοκιμασμένο και μπορούν να καλύψουν τις ειδικές απαιτήσεις σας. Όλη η συμμόρφωση συνδετήρων MTP/MPO με τον GR-1435-πυρήνα, τον GR-326-ΠΥΡΉΝΑ για τα patchcords, τον GR-1209-ΠΥΡΉΝΑ και τον GR-1221-ΠΥΡΉΝΑ υποχωρητικούς.

     

    Προδιαγραφές:

     

    Στοιχείο Mpo/pc/f-om3-24b-3,0-5m-ofnp-aqua-β
    απώλεια lnsertion PC<0.7 DB
    Επιστροφής απώλεια PC>25 DB
    Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος (500 φορές) <0.3 DB
    Θερμοκρασία λειτουργίας -40℃ ~ +80℃
    Αντι-εκτατή δύναμη 15kgf

     

    Γεωμετρικά παράμετροι και πρότυπα προσώπου τελών:

     

    Απαίτηση ΚΚ (50 & 62.5/125) SM (APC)

    Γωνία κλίσης επιφάνειας

    (X)

    -0.2 °/0.2° -0.2°/0.2°

    Γωνία κλίσης επιφάνειας

     (ω)

    -0.2°/0.2° 7.8°/8,2 °
    Ύψος ινών 1000nm - 3500nm, 1000nm - 3500nm,
    Μέγιστη διαφορά ύψους όλων των οπτικών ινών <750nm> <600nm>
    Ύψος πυρήνων (NM) -50-300 χιλ. -50-300 χιλ.

     

    Οπτικό 24 MTP MPO σκοινί 5M OM4 24 ροδανιλίνης χαμηλός τύπος Β μπαλωμάτων ινών απώλειας 0.3dB πυρήνων

     

    Σχέδιο: Α/Β/Γ/Δ

    Οπτικό 24 MTP MPO σκοινί 5M OM4 24 ροδανιλίνης χαμηλός τύπος Β μπαλωμάτων ινών απώλειας 0.3dB πυρήνων

    Εφαρμογή:

    Οπτικό 24 MTP MPO σκοινί 5M OM4 24 ροδανιλίνης χαμηλός τύπος Β μπαλωμάτων ινών απώλειας 0.3dB πυρήνων

     

     

    Οπτικό 24 MTP MPO σκοινί 5M OM4 24 ροδανιλίνης χαμηλός τύπος Β μπαλωμάτων ινών απώλειας 0.3dB πυρήνων

     

    Το πλεονέκτημά μας:
     
    1: Είμαστε ένα εργοστάσιο με περισσότερους από 200 υπαλλήλους και τους σύντομους χρόνους παράδοσης.
    2: Το προϊόν έχει περάσει την ακριβή δοκιμή και η ποιότητα είναι εξασφαλισμένη.
    3: Τα τσιπ εισαγωγών της Νότιας Κορέας, εργασία είναι σταθερότερα
    4: υπηρεσία μεταπωλήσεων υποστήριξης 100%, εάν υπάρχει ένα πρόβλημα στη διαδικασία χρήσης προϊόντων, μπορούμε να το αντικαταστήσουμε για σας δωρεάν.

    Οπτικό 24 MTP MPO σκοινί 5M OM4 24 ροδανιλίνης χαμηλός τύπος Β μπαλωμάτων ινών απώλειας 0.3dB πυρήνων

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER