ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων MTP MPO

MTP MPO SM 12 ενιαίος τρόπος LSZH G657A2 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC ανθεκτικός στην κάμψη

MTP MPO SM 12 ενιαίος τρόπος LSZH G657A2 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC ανθεκτικός στην κάμψη

    • MTP MPO SM 12 LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode LSZH  G657A2 Resistant to bending
    • MTP MPO SM 12 LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode LSZH  G657A2 Resistant to bending
    • MTP MPO SM 12 LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode LSZH  G657A2 Resistant to bending
    • MTP MPO SM 12 LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode LSZH  G657A2 Resistant to bending
  • MTP MPO SM 12 LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode LSZH  G657A2 Resistant to bending

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001 2015
    Αριθμό μοντέλου: MTP-12 LC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: $+38.5+PCS
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Οι τσάντες συσκευάζονται, κατόπιν τα κιβώτια συσκευάζονται, και ο αφρός είναι στη μέση.
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 500+pcs+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τρόπος ινών: G657A2 όνομα: Mpo-12lc-UPC
    εφαρμογή: Δίκτυο FTTX τηλεπικοινωνιών CATV Μήκος: 3M
    Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος Υλικό: πλαστικό +ceramics
    Τύπος σύνδεσης: Θηλυκό MPO Χρώμα: κίτρινο

     MTP MPO SM 12 ενιαίος τρόπος LSZH G657A2 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC ανθεκτικός στην κάμψη
     
           Το σκοινί μπαλωμάτων MPO/MTP σχεδιάζεται στις λύσεις multifibers υψηλής πυκνότητας, τακτοποίηση για το διαφορετικό περιβάλλον εγκαταστάσεων και εύκολος να εγκαταστήσει μεταξύ της γραμμής κορμών, των κέντρων δεδομένων και των κτηρίων. Τα καλώδια κορμών μας είναι εργοστάσιο 100% δοκιμασμένο και μπορούν να καλύψουν τις ειδικές απαιτήσεις σας. Όλη η συμμόρφωση συνδετήρων MTP/MPO με τον GR-1435-πυρήνα Telcordia υποχωρητικό.
     
    Εφαρμογή:


    1. 19-ίντσα το τυποποιημένο μέγεθος, τακτοποίηση για το ράφι 19 ίντσας, μέγεθος 23 ίντσας είναι διαθέσιμο κατόπιν αιτήσεως.
    2. Το τυποποιημένο μέγεθος είναι 1U, 2U, ή 4U είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήσεως
    3. 12,24,48,96Port προαιρετικά
    4. Κατάλληλος για το Sc, FC, ST, προσαρμοστής LC, διπλός και μονοκατευθυντικός και οι δύο διαθέσιμοι.
    5. Το έξυπνο σχέδιο για να παρέχει την εταιρία προστατεύει για την οπτική τελική σύνδεση καλωδίων και την οπτική εγκατάσταση προσαρμοστών ινών
    6. Παρέχετε τη λήξη, προστασία, σύνδεση, διαχείριση του καλωδίου οπτικών ινών
    7. RoHS υποχωρητικό
    8. Πλήρης συνέλευση (που φορτώνεται) ή κενή επιτροπή προαιρετική
    9. Μαύρο ή άσπρο χρώμα
     
    Προδιαγραφή προϊόντων:

     

    Στοιχείο Mpo/pc/f-om3-12b-3,0-5m-ofnp-aqua-β
    απώλεια lnsertion PC<0.7 DB
    Επιστροφής απώλεια PC>25 DB
    Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος (500 φορές) <0.3 DB
    Θερμοκρασία λειτουργίας -40℃ ~ +80℃
    Αντι-εκτατή δύναμη 15kgf

     
     
    Γεωμετρικά παράμετροι και πρότυπα προσώπου τελών:

     

    Απαίτηση ΚΚ (50 & 62.5/125) SM (APC)
    Γωνία κλίσης επιφάνειας
    (X)
    -0.2 °/0.2° -0.2°/0.2°
    Γωνία κλίσης επιφάνειας
    (ω)
    -0.2°/0.2° 7.8°/8,2 °
    Ύψος ινών 1000nm - 3500nm, 1000nm - 3500nm,
    Μέγιστη διαφορά ύψους όλων των οπτικών ινών <750nm> <600nm>
    Ύψος πυρήνων (NM) -50-300 χιλ. -50-300 χιλ.

     

    Εικόνες:


    1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
    Οι ίνες συνδέονται με έναν προσαρμοστή μέσω ενός εσωτερικού ανοικτού μανικιού. Προσφέρουμε τους προσαρμοστές σε ποικίλες μορφές και αποδόσεις για να εξασφαλίσουμε τη σύνδεση μεταξύ των αλτών ινών.
    2. Καλή επανάληψη
    Ευρέως χρησιμοποιημένος στο πλαίσιο το (ODF) διανομής οπτικής ίνας, τον πίνακα οργάνων οπτικών ινών, το τοπικό LAN οπτικών ινών, κ.λπ.
    3. Καλή απομόνωση
    Ο τομέας σημάτων είναι ηλεκτρικά απομονωμένος από το κύριο τερματικό ελέγχου για να αποτρέψει την τυχαία απώλεια του κύριου τερματικού ελέγχου
     
     
    Πλεονέκτημα:


    1. UL το πιστοποιητικό κάνει τον ποιοτικό μοχλό να είναι το καλύτερο.
    2. Η ανεξάρτητες έρευνα και η ανάπτυξη, μπορούν να τροποποιηθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών
    3. Συσκευασία cOem διαθέσιμη, μπορούμε να τυπώσουμε το χρωματισμένο λογότυπό σας, να τυπώσει το κιβώτιο cOem σας, χαρτοκιβώτιο cOem
     
    MTP MPO SM 12 ενιαίος τρόπος LSZH G657A2 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC ανθεκτικός στην κάμψη

     

    MTP MPO SM 12 ενιαίος τρόπος LSZH G657A2 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC ανθεκτικός στην κάμψη


    Τα πλεονεκτήματά μας:


    1.Good απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.
    2.OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.
    3.Remote τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full
    4.Warranty: εξουσιοδότηση 1 έτους (ενώ η εξουσιοδότηση δεν είναι αρμόδια για εκείνους από η βία που σπάζουν ή που ενημερώνονται με άλλα εμπορικά σήματα.)
    5.English λογισμικό, αγγλικός δείκτης
    6.Professional, πολύ ανταγωνιστική τιμή
    7.Large απόθεμα, γρήγορη παράδοση
    8.Quality διαβεβαίωση


    Σχεδιάγραμμα επιχείρησης:
     
    CO. ΤΕΧΝΟΛΟΓΊΑΣ SHENZHEN KEXINT, ΕΠΕ. Μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που αφιερώνεται στη οπτική ίνα και η επικοινωνία δικτύων, παρέχει μια μεγάλη έκταση των προϊόντων και των λύσεων στο σύστημα FTTH (FTTX), γενικό σύστημα τηλεγράφησης (όλος-τοπικό LAN).

    MTP MPO SM 12 ενιαίος τρόπος LSZH G657A2 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC ανθεκτικός στην κάμψη MTP MPO SM 12 ενιαίος τρόπος LSZH G657A2 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC ανθεκτικός στην κάμψη


    Καλύπτει έναν τομέα 2000 τετραγωνικών μέτρων. Η επιχείρηση έχει τους ακριβείς εξοπλισμούς κατασκευής & δοκιμής, KEXINT έχει περάσει την επιχειρηματική πιστοποίηση του ISO 9001:2008, και τα προϊόντα έχουν εξαχθεί σε περισσότερες από 15 χώρες. Τα κύρια προϊόντα περιλαμβάνουν το συνδετήρα οπτικής ίνας, το γρήγορο συνδετήρα ινών, το σκοινί μπαλωμάτων ινών, τον προσαρμοστή ινών, τον εξασθενητή ινών, το συζευκτήρα ινών, το θραύστη PLC CWDM, DWDM, OADM, ενότητα MPO/MTP, τελικό κιβώτιο οπτικών ινών, περάτωση κ.λπ. συναρμογών οπτικών ινών. Τα προϊόντα χρησιμοποιούνται ευρέως στις τηλεπικοινωνίες, τη ραδιοφωνική μετάδοση & την τηλεόραση, την εφαρμοσμένη μηχανική δύναμης, καθώς επίσης και μερικές άλλες βιομηχανίες. Αυτό που είναι περισσότερος, εμείς έχει καθιερώσει τη φιλική επιχειρησιακή σχέση με τα μέρη των εταιρειών τηλεπικοινωνιών στο εσωτερικό και στο εξωτερικό.

    MTP MPO SM 12 ενιαίος τρόπος LSZH G657A2 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC ανθεκτικός στην κάμψη  MTP MPO SM 12 ενιαίος τρόπος LSZH G657A2 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC ανθεκτικός στην κάμψη
    MTP MPO SM 12 ενιαίος τρόπος LSZH G657A2 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC ανθεκτικός στην κάμψη

     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.