Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταGEPON ONU

ο Μαύρος WiFi συσκευών 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 λιμένας KEXINT Sc UPC PON

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

ο Μαύρος WiFi συσκευών 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 λιμένας KEXINT Sc UPC PON

Κίνα ο Μαύρος WiFi συσκευών 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 λιμένας KEXINT Sc UPC PON προμηθευτής
ο Μαύρος WiFi συσκευών 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 λιμένας KEXINT Sc UPC PON προμηθευτής ο Μαύρος WiFi συσκευών 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 λιμένας KEXINT Sc UPC PON προμηθευτής ο Μαύρος WiFi συσκευών 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 λιμένας KEXINT Sc UPC PON προμηθευτής ο Μαύρος WiFi συσκευών 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 λιμένας KEXINT Sc UPC PON προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  ο Μαύρος WiFi συσκευών 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 λιμένας KEXINT Sc UPC PON

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: ISO-9001-2008 CE Ross
Αριθμό μοντέλου: KXTG4B

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20*14*7 χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 100+pcs+1day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
PON: GPON Προς τα κάτω ποσοστό: 2.5Gbps
Προς τα πάνω ποσοστό: 1.25Gbps Διάσταση: 140mm*102mm*33mm (length*width*height)
Λειτουργών όρος: -5 ~ +55℃, λειτουργούσα υγρασία: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται) BUTTON: RST, δύναμη
Οπτικό μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx 1490nm chipsets: REALTEK/ZTE

Δίκτυο KXT GPON ONU, ο Μαύρος FTTH Pon 4GE+2POTS+1USB+WIFI (2.4G&5G) WiFi

 

 

Επισκόπηση προϊόντων:

KXTG4B σχεδιάζεται και κατασκευάζεται από Shenzhen kexint τη Co. τεχνολογίας, ΕΠΕ, ένα παθητικό οπτικό τερματικό του (GPON) δικτύων Gigabit επόμενης γενιάς, ιδανικό για την ίνα στην εγχώρια λύση. _Itis ένας απίστευτα γερός συσκευή επι:τρέπω χρήστης να έχω πρόσβαση ταχύτητα σύνδεση στο Διαδίκτυο μέσω του GPON λιμένας και μοιράζομαι αυτός με ένας Gigabit Ethernet λιμένας. _με ο μετάδοση ποσοστό μέχρι 2.488Gbps, ένας GPON λιμένας και ένας Gigabit Ethernet λιμένας, αυτός παρ:έχω υψηλής απόδοσης διαβιβάζω ικανότητα να εξασφαλίζω ομαλός VoIP, HD τηλεοπτικός ρέω εμπειρία, και WIFI (2.4G & 5G).

 

Περιγραφές προϊόντων:

♦ Συμμορφώνεται με τη ITU G.984.1, ITU G.984.2, η ITU G.984.3 και η ITU G.984.4 παρέχουν την περιεκτική συμβατότητα δικτύων GPON

Προς τα κάτω ποσοστά μέχρι 2.488Gbps και προς τα πάνω ποσοστά μέχρι 1.244Gbps
Η πρόσβαση και gigabit ο λιμένας ινών παρέχουν απίστευτα τις γρήγορες ταχύτητες μεταφοράς

Υποστηρίζει τη μακρινή διαχείριση OMCI (διεπαφή διοικητικού ελέγχου ONT)

 

Προδιαγραφή προϊόντων:

 

Στοιχείο Περιγραφή
Πρότυπα GPON ITU-Τ G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
Chipset ZTE ή MTK
Διεπαφή

1 λιμένας SC/UPC PON

4 λιμένες 10/100/1000Mbps RJ45
2 λιμένας ΔΟΧΕΙΩΝ

1 USB

WIFI (2.4G & 5G)

Ποσοστά στοιχείων &Wavelength Προς τα πάνω: 1.244Gbps, 1310nm
Προς τα κάτω: 2.488Gbps, 1490 NM
Απόσταση 0~ 20Km Max
Εξωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/2A
Διαστάσεις (ύψος πλάτους μήκους * *) 200mm×140mm×40mm
(Πλήρης-που φορτώνεται βάρος) 0,5κλ
Περιβαλλοντικές απαιτήσεις

Θερμοκρασία εργασίας: 0°C~40°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 °C°C ~70

Σχετική υγρασία: 10%~90%, non-condensing

 

 

ο Μαύρος WiFi συσκευών 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 λιμένας KEXINT Sc UPC PON

Τα πλεονεκτήματά μας:
1. Καλή απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.

2. OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.

3. Μακρινό τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full

4. Εξουσιοδότηση: _1 έτος εξουσιοδότηση (ενώ ο εξουσιοδότηση είμαι όχι αρμόδιος για εκείνος σπάζω από βία ή ενημερώνω με άλλος σήμα.)

5. Αγγλικό λογισμικό, αγγλικός δείκτης

6. Επαγγελματική, πολύ ανταγωνιστική τιμή

7. Μεγάλο απόθεμα, γρήγορη παράδοση

8. Εξασφάλιση ποιότητας

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)