Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων MTP MPO

40gbe MPO στο διπλό καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC, πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών OM3

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

40gbe MPO στο διπλό καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC, πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών OM3

Κίνα 40gbe MPO στο διπλό καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC, πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών OM3 προμηθευτής
40gbe MPO στο διπλό καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC, πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών OM3 προμηθευτής 40gbe MPO στο διπλό καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC, πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών OM3 προμηθευτής 40gbe MPO στο διπλό καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC, πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών OM3 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  40gbe MPO στο διπλό καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC, πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών OM3

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: 5063541
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP θηλυκό σε 6 LC 12 ίνες OM3 πολλαπλού τρόπου LSZH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Οι τσάντες συσκευάζονται, κατόπιν τα κιβώτια συσκευάζονται, και ο αφρός είναι στη μέση.
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: διαπραγματευτείτε μια τιμή
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Σκοινί μπαλωμάτων MTP MPO Συνδετήρας Α: Θηλυκό (pinless)
Πολωνικός τύπος: LC ντούμπλεξ Σακάκι OD: 3,0 mm
τύπος ίνας: OM3 50/125 μήκος κύματος: 850/1310
Μείωση σε 850nm: 2.1db/KM Μείωση σε 1300nm: 0.6db/KM

   40G 100G για το κεντρικό MPO/MTP θηλυκό στοιχείων σε 6 LC 12 ίνες OM3 πολλαπλού τρόπου LSZH, καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος

 

    Το σκοινί μπαλωμάτων KEXINT MPO MTP σχεδιάζεται στις λύσεις multifibers υψηλής πυκνότητας, τακτοποίηση για το διαφορετικό περιβάλλον εγκαταστάσεων και εύκολος να εγκαταστήσει μεταξύ της γραμμής κορμών, των κέντρων δεδομένων και των κτηρίων. Τα καλώδια κορμών μας είναι εργοστάσιο 100% δοκιμασμένο και μπορούν να καλύψουν τις ειδικές απαιτήσεις σας. Όλη η συμμόρφωση συνδετήρων σκοινιού μπαλωμάτων MPO MTP με τον GR-1435-πυρήνα Telcordia υποχωρητικό.

 

Εμπορικό σήμα συνδετήρων MTP: USCONEC  

Εμπορικό σήμα MPO connectoe: SENKO 

 

Προδιαγραφές

Στοιχείο 40G 100G για το κεντρικό MPO/MTP θηλυκό στοιχείων σε 6 LC 12 ίνες OM3 πολλαπλού τρόπου LSZH, καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος
απώλεια lnsertion PC<0.6 DB
Επιστροφής απώλεια PC20 DB
Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος (500 φορές) <0.3 DB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40℃ ~ +80℃
Αντι-εκτατή δύναμη 15kgf

 

40gbe MPO στο διπλό καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC, πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών OM3

 

40gbe MPO στο διπλό καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC, πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών OM3

 

Εφαρμογή:

 

CATV

Ενεργός λήξη dvice

Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Μετρό

Δίκτυα τοπικής περιοχής (LANs)

Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

Εξοπλισμός δοκιμής

Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων.

Δίκτυα ευρείας περιοχής (WANs)

 

Το πλεονέκτημά μας:
 
1: Είμαστε ένα εργοστάσιο με περισσότερους από 200 υπαλλήλους και τους σύντομους χρόνους παράδοσης.
2: Το προϊόν έχει περάσει την ακριβή δοκιμή και η ποιότητα είναι εξασφαλισμένη.
3: Τα τσιπ εισαγωγών της Νότιας Κορέας, εργασία είναι σταθερότερα
4: υπηρεσία μεταπωλήσεων υποστήριξης 100%, εάν υπάρχει ένα πρόβλημα στη διαδικασία χρήσης προϊόντων, μπορούμε να το αντικαταστήσουμε για σας δωρεάν.

 

Διαταγή των πληροφοριών:

* Τύπος Ceonnector: SC MTP MPO LC 

* Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, SPC, UPC, APC

* Τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um ή 62.5/125um)

* Ποσότητα καλωδίων: 8cores 12cores 24cores 48cores 

* Διάμετρος καλωδίων: Φ3.0mm 

* Μήκος καλωδίων: 1,2,3 μέτρο ή προσαρμοσμένος

* Τύπος καλωδίων: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, ολομέλεια, θωρακισμένη…

* Χρώμα: Κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, γκρίζος, κόκκινος, πορφύρα…

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα