ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕργαλεία οπτικών ινών

Υλικό χάλυβα βολφραμίου τύπων VFL650 μανδρών λέιζερ εργαλείων οπτικών ινών πηγής φωτός

Υλικό χάλυβα βολφραμίου τύπων VFL650 μανδρών λέιζερ εργαλείων οπτικών ινών πηγής φωτός

    • Light Source Fiber Optic Tools Laser Pen Type VFL650 Tungsten Steel Material
    • Light Source Fiber Optic Tools Laser Pen Type VFL650 Tungsten Steel Material
    • Light Source Fiber Optic Tools Laser Pen Type VFL650 Tungsten Steel Material
    • Light Source Fiber Optic Tools Laser Pen Type VFL650 Tungsten Steel Material
  • Light Source Fiber Optic Tools Laser Pen Type VFL650 Tungsten Steel Material

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: CE ROSS
    Αριθμό μοντέλου: VFL650 λέιζερ πηγής φωτός οπτικών ινών

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: $+22.85+1PCS
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 23x183mm
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000+pcs+per εβδομάδα
    Επικοινωνία
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Εμπορικό σήμα: KEXINT Όνομα: VFL650 λέιζερ πηγής φωτός οπτικών ινών
    Εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX, τηλεπικοινωνίες Πιστοποίηση:: ISO9001
    Υλικό: Χάλυβας βολφραμίου Συσκευασία: 1pcs/bag
    Τύπος συνδετήρα: FC SC
    Υψηλό φως:

    fiber optic tool kit

    ,

    fiber cable tools

                     VFL650 οπτικός εντοπιστής ελαττωμάτων μανδρών λέιζερ πηγής φωτός οπτικών ινών

     

     

         VFL650 η σειρά είναι υψηλή - ποιότητα του οπτικού εντοπιστή ελαττωμάτων οπτικής ίνας, περιέχει την πιό προηγμένες τεχνολογία λέιζερ και την τεχνολογία μικροηλεκτρονικής, και μπορεί να μετρηθεί με το διάφορο προσαρμοστή οπτικών ινών κοινή διεπαφή 2.5mm.

    Είναι πολύ κατάλληλο για τους να ελέγξουν τη single-mode και πολλαπλού τρόπου ίνα.

     

    Προδιαγραφή:

    Τύπος Vfl650-1 Vfl650-2 VFL650-2A Vfl650-5 Vfl650-6
    Παραγωγή λέιζερ 5mw 10mw 20mw

    5mw 10mw

    20mw 30mw

    40mw 50mw

    5mw 10mw

    20mw 30mw

    40mw 50mw

    5mw 10mw

    20mw 30mw

    40mw 50mw

    5mw 10mw

    20mw 30mw

    40mw 50mw

    Μήκος κύματος 650±10 NM
    Τύποι ινών SM ΚΚ
    Οπτική διεπαφή Καθολική διεπαφή (FC, Sc, ST)
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 2 μπαταρίες Χ
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -20℃~+60℃
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+85℃
    Υλικό της Shell Κράμα αργιλίου
    Μέγεθος 23x183mm (μην περιέχετε τη διεπαφή)
    Βάρος 110g (χωρίς μπαταρίες)

     

     

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς
    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης
    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.