ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕπιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών

Ηλεκτρικό κιβώτιο επιτροπής μπαλωμάτων ινών ραφιών, επιτροπή μπαλωμάτων ινών 144 λιμένων 4U

Ηλεκτρικό κιβώτιο επιτροπής μπαλωμάτων ινών ραφιών, επιτροπή μπαλωμάτων ινών 144 λιμένων 4U

Electrical Rack Fiber Patch Panel Box , 144 Port Fiber Patch Panel 4U

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: ISO-9001
Αριθμό μοντέλου: Kxt-u-04-4U

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Εξωτερικό κιβώτιο: 500*350*540/5pcs Εσωτερικό κιβώτιο: 485*285*290/pcs
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 300 + PC + επτά ημερών
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: ψυχρής έλασης χάλυβα πλάκα Εφαρμογές: Mountable γραφείο ραφιών στο κέντρο δεδομένων
Ικανότητα συνδετήρων: Sc 144 PC Τύπος σύνδεσης: SC/APC
Διαστάσεις: 482mmx300mmx4U Βάρος: 9.55kg
Αριθμός Μοντέλου:: Kxt-u-04-4U εφαρμογή: Ταγματάρχης που εφαρμόζεται στη σύνδεση κλάδων της λήξης οπτικών καλωδίων
Χρώμα: γκρί
Υψηλό φως:

patch panel rack cabinet

,

ethernet wall patch panel

4U 144 τελικό κιβώτιο επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών

Kxt-u-04-4U

 

Εφαρμογή:
Το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο τερματικό των οπτικών καλωδίων, των διαφορετικών τύπων και των δομών, η διάμετρος των οποίων είναι μέσα στο δίσκο 18mm (f).

 

 

Δομικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Α. Όλοι οι δείκτες ιδιοκτησίας είναι σύμφωνα με τα εθνικά πρότυπα YD/T925-1997.

Β. Το σώμα χρησιμοποιεί την ισχυρή συγκολλητική δύναμη φύλλων χάλυβα κρύου κυλίσματος, καλλιτεχνικός και ανθεκτικός.

Γ. το διακριτικό σχέδιο της εισόδου καλωδίων 1-6 και της εξόδου ινών 1-24 πυρήνων βεβαιώνει την ευελιξία.

Δ. η είσοδος καλωδίων σφραγίζεται με την αντίσταση NBR πετρελαίου για να αυξήσει την ευελιξία. Οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν να τσιμπήσουν την είσοδο και την έξοδο.

         Ε. ο επικαλύπτοντας ίνα-λειώνοντας δίσκος και η χωριστή γήινη μονάδα μόνωσης κάνουν τη διάθεση των πυρήνων, που επεκτείνουν την ικανότητα και καλώδιο-χωμάτινος τον εύκαμπτο, κατάλληλος και ασφαλής.

 

Κύριες τεχνικές προδιαγραφές:

 

1 Διάσταση (χιλ.) 482x300x4U
2 Βάρος 9.65kg
3 ακτίνα τυλίγματος οπτικής ίνας ≥40mm
4 πρόσθετη απώλεια δίσκου ινών κανένας
5 μήκος ινών που αφήνεται στο δίσκο ≥1.6m
6 ικανότητα ινών 144 πυρήνες
7 θερμοκρασία εργασίας -400C ~ + 600C
8 πλευρική πίεση-αντίσταση 500N
9 κλονισμός-αντίσταση 750N
10 Υλικό Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
12 Ανώτατη ικανότητα 144 SC/APC
14 Πάχος 1.2mm


Διαδικασίες:

1. Ξεφλουδίστε το καλώδιο, βγάλτε την εξωτερική και εσωτερική κατοικία, καθώς επίσης και το χαλαρό σωλήνα συμβάσεων, και το πλύσιμο από το λίπος πλήρωσης, αφήνοντας τον πυρήνα ινών 1.1~1.6m και χάλυβα 20~40mm.

2. Καθορίστε την καλώδιο-πιέζοντας κάρτα και το καλώδιο, καθώς επίσης και το καλώδιο ενισχύει τον πυρήνα χάλυβα.

3. Οδηγήστε την ίνα στην τήξη και ο συνδέοντας δίσκος, καθορίζει το σωλήνα συμβάσεων θερμότητας και το λειωμένο σωλήνα σε μια από τη συνδέοντας ίνα. Μετά από να λειώσει και να συνδέσει την ίνα, κινήστε το σωλήνα συμβάσεων θερμότητας και το λειωμένο σωλήνα και καθορίστε τον ανοξείδωτο (ή το χαλαζία) ενισχύει το ραβδί πυρήνων, σιγουρεύεται ότι το συνδέοντας σημείο είναι στη μέση του σωλήνα κατοικίας. Θερμάνετε το σωλήνα για να κάνετε τα δύο σε ένας. Βάλτε την προστατευμένη ένωση στο δίσκο ίνα-τοποθέτησης. (ένας δίσκος μπορεί να βάλει 12 πυρήνες)

4. Βάλτε την αριστερή ίνα στο λειώνοντας και συνδέοντας δίσκο ομοιόμορφα, και καθορίστε την άνεμος ίνα με τους νάυλον δεσμούς. Χρησιμοποιήστε τους δίσκους από το κατώτατο σημείο επάνω. Εξάλλου η ίνα έχει συνδεθεί, καλύπτει το τοπ στρώμα και το καθορίζει.

         5. Το τοποθετήστε και χρησιμοποιήστε το γήινο καλώδιο σύμφωνα με το σχέδιο προγράμματος.

Κατάλογος συσκευασίας:

Α. τελικό κύριο σώμα περίπτωσης: 1 κομμάτι

Β. γυαλίζοντας ύφασμα άμμου: PC 1

Γ. λειώνοντας και συνδέοντας σημάδι: PC 1

Δ. θερμότητα - shrinkable μανίκι: 2~24 PC

         Ε. δεσμός: 4~24 PC

 

Τα πλεονεκτήματά μας:
      1.Good απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.

      2.OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.

      3.Remote τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full
  
      4.Warranty: εξουσιοδότηση 1 έτους (ενώ η εξουσιοδότηση δεν είναι αρμόδια για εκείνους από η βία που σπάζουν ή που ενημερώνονται με άλλα εμπορικά σήματα.)

      5.English λογισμικό, αγγλικός δείκτης

      6.Professional, πολύ ανταγωνιστική τιμή

      7.Large απόθεμα, γρήγορη παράδοση

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Χάρτης ιστοτόπου

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.