Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταγρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου

Κίνα Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου προμηθευτής
Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου προμηθευτής Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου προμηθευτής Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου προμηθευτής Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: ISO9001-2008
Αριθμό μοντέλου: γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1000
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: χαρτοκιβώτιο, εσωτερικό κιβώτιο: 18*13.5*11cm Εξωτερικό κιβώτιο: 48*33*32cm
Χρόνος παράδοσης: 8
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000+PCS+1day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος Μήκος: 50/55/60/65 χιλ.
Τύπος σύνδεσης: SC LC FC ST Απώλεια εισαγωγής: 0.3dB
Χρώμα: Χρώματα materlar: SiO2
Διάμετρος: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, άλλα Εκτατή αντίσταση: 10n
Όνομα Προϊόντος: γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου
Γρήγοροι συνδετήρες και συζευκτήρες οπτικής ίνας συνδετήρων οπτικών ινών Sc του ST LC FC γρήγοροι
 
Οι γρήγοροι συνδετήρες, που μπορούν να εγκατασταθούν εύκολα στις εφαρμογές τομέων, χρησιμοποιούνται ευρέως σε FTTX. Συγκρίνοντας με άλλες συμβατικές μεθόδους, οι γρήγοροι συνδετήρες με ferrule προ-στιλβωτικής ουσίας μειώνουν το χρόνο προετοιμασιών και λήξης σημαντικά. Τα εργαλεία που απαιτούνται λειτουργία κατά τη διάρκεια της συνέλευσης τομέων των γρήγορων συνδετήρων είναι πολύ απλούστερη και εύκολη. Είναι δυνατό να βελτιωθεί η ευελιξία των οπτικών εφαρμογών καλωδίωσης και διανομής FTTX.
 
Δείκτης απόδοσης
arameters
SC/UPC
SC/APC
FC/UPC
LC/UPC
Εφαρμογή
Καλώδια πτώσης, εσωτερικά καλώδια
Διάμετρος ινών
125um (G.657 A1/A2)
Τρόπος ινών
Ενιαίος τρόπος 0,9 2,0 3,0
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής
0.5dB, χαρακτηριστικό 0.3dB
0.3dB
Λεπτό επιστροφής απώλειας
40
45
40
45
Ελάχιστη διατήρηση ινών
5N
5N
4N
Ελάχιστη διατήρηση καλωδίων
10N
10N
8N
Εκτατό φορτίο
50N
50N
10N
Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας
-40℃ σε 75℃
 
Παράμετροι Προδιαγραφές
Τύπος συνδετήρων SC/LC/FC/ST
Διάσταση 60mm
Διάμετροι καλωδίων 0.9/2.0/3.0mm
Τρόπος ινών SM/MM
Αλέθοντας τέλος-πρόσωπο UPC/APC
  UPC APC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.5dB ≤0.5dB
  UPC APC
Επιστροφής απώλεια ≥45dB ≥50dB
Δοκιμή έντασης ≥100N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~+75℃

 
 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1. Πρόγραμμα FTTH χρησιμοποιήσιμο
2. Τομέας - εγκαταστήσιμος
3. Απώλεια ενθέτων λιγότερο από 0.3dB ανώτατο 0.5dB
4. V-shape μετάλλων εργασία κοιλοτήτων καλά στην υψηλή και χαμηλή θερμοκρασία
5. Λεπτά λιγότερο από 1 εγκατάστασης
6. Αξιόπιστη και ανώτερη οπτική απόδοση
7. Η εκτατή δοκιμή καλωδίων συμμορφώνεται με τον GR-326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia

Εφαρμογή:
1. Πρόγραμμα FTTH χρησιμοποιήσιμο
2. Τομέας - εγκαταστήσιμος
3. Απώλεια ενθέτων λιγότερο από 0.15dB
4. V-shape μετάλλων εργασία κοιλοτήτων καλά στην υψηλή και χαμηλή θερμοκρασία
5. Λεπτά λιγότερο από 1 εγκατάστασης
6. Αξιόπιστη και ανώτερη οπτική απόδοση
7. Η εκτατή δοκιμή καλωδίων συμμορφώνεται με τον GR-326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia
 
 

Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου
Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου
Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου
Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου

 
Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου
Τα πλεονεκτήματά μας:
1.Good απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.
2.OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.
3.Remote τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full
4.Warranty: εξουσιοδότηση 1 έτους (ενώ η εξουσιοδότηση δεν είναι αρμόδια για εκείνους από η βία που σπάζουν ή που ενημερώνονται με άλλα εμπορικά σήματα.)
5.English λογισμικό, αγγλικός δείκτης
6.Professional, πολύ ανταγωνιστική τιμή
7.Large απόθεμα, γρήγορη παράδοση
8.Quality διαβεβαίωση
Γρήγορη οπτική ίνα 55mm APC Sc ενιαίοι συζευκτήρες 10N συνδετήρων συνδετήρων ινών τρόπου

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα