ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

Θωρακισμένο συνήθειας υπαίθριο καλώδιο 1m σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό huawei αλτών FC/UPC 3m

Θωρακισμένο συνήθειας υπαίθριο καλώδιο 1m σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό huawei αλτών FC/UPC 3m

    • Armoured Custom Fiber Optical Patch Cord Outdoor Cable 1m 3m Jumper FC/UPC huawei
    • Armoured Custom Fiber Optical Patch Cord Outdoor Cable 1m 3m Jumper FC/UPC huawei
    • Armoured Custom Fiber Optical Patch Cord Outdoor Cable 1m 3m Jumper FC/UPC huawei
    • Armoured Custom Fiber Optical Patch Cord Outdoor Cable 1m 3m Jumper FC/UPC huawei
  • Armoured Custom Fiber Optical Patch Cord Outdoor Cable 1m 3m Jumper FC/UPC huawei

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINE
    Πιστοποίηση: ISO-9001 2015
    Αριθμό μοντέλου: Θωρακισμένη ίνα οπτικό Patchcord

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10
    Τιμή: $+1.71+1PCS
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Θέστε το χαρτοκιβώτιο από το μήκος αλτών.
    Χρόνος παράδοσης: ημέρα 5 λέξεων
    Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000+PCS+Per ημέρα
    Επικοινωνία
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: Θωρακισμένη ίνα οπτικό Patchcord Μήκος του καλωδίου: 1m, 3m, 10m
    Τύπος συνδετήρα: FC/UPC Χρώμα του καλωδίου: μπλε
    μήκος κύματος: 1310 1550 Τύπος Fiber: G657A2
    Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB επιστροφή απώλεια: 55dB
    Υψηλό φως:

    duplex fiber patch cord

    ,

    fiber patch cables

    Θωρακισμένο συνήθειας υπαίθριο καλώδιο 1m σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό huawei αλτών FC/UPC 3m

     

           Η αντίσταση στη δευτερεύουσα πίεση η ίδια της θωρακισμένης οπτικής ίνας εύκαμπτων μετάλλων αυξάνεται με τη μείωση της εξωτερικής διαμέτρου του σωλήνα τεθωρακισμένων, και η μέγιστη αξία έχει φθάσει στην ακραία αξία του τρέχοντος συμβατικού εξοπλισμού δοκιμής οπτικών καλωδίων (8000N/10CM). Τα εσωτερικά και υπαίθρια οπτικά καλώδια των διάφορων προδιαγραφών που υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτήν την ειδική οπτική ίνα μπορούν εύκολα να επιτύχουν τα χαρακτηριστικά του μικρού μεγέθους, των ελαφριών, και άριστων περιβαλλοντικών χαρακτηριστικών. Είναι η πρώτη επιλογή για την οπτική μετάδοση στις σύνθετες περιβαλλοντικές συνθήκες, όπως της καλωδίωσης οικοδόμησης, της βασικής σύνδεσης δωματίων εξοπλισμού οπτικής, των διαδικασιών τομέων, της ανίχνευσης αισθητήρων, του ίνα--ο-σπιτιού, του ίνα--desktop και άλλων σύνθετων περιβαλλοντικών συνθηκών.
          Αυτή η σειρά προϊόντων οπτικών καλωδίων τέλεια ταιριάζει με τους διάφορους συνδετήρες των υπαρχόντων προτύπων. Η έννοια της από γνήσιο ατσάλι προστασίας τεθωρακισμένων έχει εγκριθεί από έναν μεγάλο αριθμό πρακτικών, και η οπτική ίνα μπορεί να εφαρμοστεί όπως ένα χάλκινο καλώδιο.

     

    Εφαρμογή

     

    1. Είναι κατάλληλο για την εσωτερική και υπαίθρια άμεση τοποθέτηση των οπτικών καλωδίων που συνδέονται κατά μήκος των τοίχων, των οροφών, των ημιωρόφων και των αγωγών. Οι πλεξίδες και ο κινητός εξοπλισμός συνδέοντας γραμμών επικοινωνίας που παράγονται με ένα τυποποιημένο και εύρωστο σχέδιο δομών μπορούν να χρησιμοποιηθούν άμεσα για τη σύνδεση μεταξύ του εξοπλισμού.
    2. Η εσωτερική οριζόντια καλωδίωση, κάθετη καλωδίωση στα κτήρια, δίκτυο LAM, κατάλληλο για τη σύνδεση των πολλαπλάσιων σημείων πληροφοριών, αυτό συστήνεται για να χρησιμοποιήσει στην περίπτωση της άμεσης σύνδεσης με το τέλος - χρήστης.
    3. Μεταξύ των υπαίθριων κτηρίων, η καλωδίωση δικτύων σπονδυλικών στηλών της κοινότητας η υπαίθρια καλωδίωση εισάγεται άμεσα στο εσωτερικό, μειώνοντας τις δαπάνες.
    4. Το καλώδιο ουρών που χρησιμοποιείται ως δίκτυο σπονδυλικών στηλών συνδέεται άμεσα με τον εξοπλισμό στο κτήριο από το δίκτυο σπονδυλικών στηλών για να απομονώσει την αστραπή και να βελτιώσει την αξιοπιστία συστημάτων.
    5. Η ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα είναι μικρή, που μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη large-capacity, multi-client εσωτερικές γενικές τοποθέτηση και την καλωδίωση μονάδων, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ανεξάρτητα. Μπορεί να συνδεθεί εύκολα με τις διάφορες τέλος-συνδεμένες συσκευές.
    6.Recommended για την καλωδίωση υψηλής πυκνότητας, μικρές διάστημα εγκαταστάσεων και την κυρτότητα εγκαταστάσεων.

     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα

    1: Έλυσε το πρόβλημα της αντι-δευτερευόντων πίεσης, του αντι-κλονισμού και της προστασίας δαγκωμάτων αντι-αρουραίων της γυμνής ίνας
    2: Καταστήστε τη δομή του καλωδίου λογικότερη, απλούστερη και καλύτερη.
    3: Μειώστε το κόστος του καλωδίου οπτικών ινών και μειώστε την απώλεια των πόρων
    4: Μπορέστε να αλλάξετε την υπάρχουσα απόδοση του προϊόντος σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών.

     

    Δομή καλωδίων

     

    Η υψηλής αντοχής ενίσχυση aramid εξασφαλίζει ότι η ίνα δεν έχει καμία εκτατή πίεση, και η εξωτερική στρέβλωση είναι ένα τυποποιημένο οπτικό καλώδιο. Είναι κατάλληλο για την εφαρμογή των διάφορων μερών συνδετήρων. Αποτελείται από το flame-retardant, φιλικό προς το περιβάλλον ή υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό καλώδιο που καλύπτει το υλικό. Ελαφριά, καλή κάμπτοντας εκτέλεση και υψηλή ευελιξία.

     

     

    Θωρακισμένο συνήθειας υπαίθριο καλώδιο 1m σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό huawei αλτών FC/UPC 3m 0

     

    Προδιαγραφή συνδετήρων

     

    Προδιαγραφή Μονάδα SC, FC, LC ST, MU, ΑΜ-RJ, SMA MTP, MPO E2000
    Single-mode Πολλαπλού τρόπου Single-mode Πολλαπλού τρόπου Πολλαπλού τρόπου Single-mode Single-mode
    UPC APC PC UPC PC PC APC UPC APC
    Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.7 ≤0.75 ≤0.3 ≤0.3
    Επιστροφής απώλεια DB ≥50 ≥60 ≥30 ≥50 ≥30 ≥25 ≥45 ≥55 ≥75
    Μήκος κύματος NM 1310/1510 1310/1510 1310/1510 1310/1510
    Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Δόνηση DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
    Διάμετρος καλωδίων χιλ. φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9
     

     

    Θωρακισμένο συνήθειας υπαίθριο καλώδιο 1m σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό huawei αλτών FC/UPC 3m 1

     

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς
    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης
    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.