Τηλ.::
Κίνα Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών κατασκευαστής
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

Πολλαπλού τρόπου θραύστης 50/125 0,9 Hytrel πορτοκαλί 850nm PLC οπτικών ινών 1×2

Πολλαπλού τρόπου θραύστης 50/125 0,9 Hytrel πορτοκαλί 850nm PLC οπτικών ινών 1×2

    • Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm
    • Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm
    • Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm
    • Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm
  • Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9000
    Αριθμό μοντέλου: PLC-1*2-MM

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικό κιβώτιο το /carton φουσκαλών
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 2000+PCS+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Υλικό σωλήνων: Hytrel Χαρακτηριστικά: Πολυ τρόπος
    Τύπος: 50/50 Συνδετήρας τύπων: SC SC FC LC
    Σειρά μήκους κύματος Operting: 850 NM Τύπος Fiber: G657A1
    Χρώμα του καλωδίου: Πορτοκάλι IL (DB): 4.0dB

    1×2 οπτικός θραύστης PLC ΚΚ ίνα πορτοκαλής 850 NM FBT 1*2 πολυ τρόπος 0,9 50/125 0,9 Hytrel
         Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/UPC ινών τρόπου PLC 1×N οπτικός ουδέτερος ή τρόπος συσκευασίας Customzied. κατόπιν τεθειμένος σε ένα carton.KEXINT παρέχει διάφορο 1×N και θραύστες PLC 2×N, είναι όλοι με την ανώτερη οπτική απόδοση, την υψηλή σταθερότητα και την υψηλή αξιοπιστία για να καλύψουν τις διάφορες απαιτήσεις εφαρμογής. Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/APC ινών τρόπου PLC 1×8 οπτικός ουδέτερος ή τρόπος συσκευασίας Customzied. κατόπιν τεθειμένος σε ένα χαρτοκιβώτιο. Ο γυμνός θραύστης PLC βάζει το τσιπ θραυστών PLC και την εισαγωγή, σειρά οπτικής ίνας παραγωγής σε έναν τετραγωνικό σωλήνα μετάλλων, έξω με τη διάμετρο 0.9mm ή 250um που η γυμνή ίνα, ίνα μπορεί να ενωθεί στενά, μπορεί επίσης τους διάφορους τύπους συνδετήρων οπτικής ίνας.
     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

    Χαμηλό συμπαγές σχέδιο PDL
    Καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών

    Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: Από το 1260 NM σε 1650nm
    Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: Από -40℃ σε 85℃
    Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

     
    Εφαρμογή:
                       1.Fiber στο σπίτι (FTTH)
                       2. Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON)
                       3. Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)
                       4.Cable τηλεόραση (CATV)

     
    Δείκτης απόδοσης

    Παράμετρος ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ Μονάδα
    Μήκος κύματος 850/1300±15 NM
    Αναλογία συζεύξεων 50/50  
    Απώλεια εισαγωγής (κανένας συνδετήρας) ≤ 4,0 DB
    Εξαρτώμενη απώλεια το (PDL) πόλωσης ≤ 0,3 DB
    Επιστροφής απώλεια (κανένας συνδετήρας) ≥ 45 DB
    Κατευθυντικότητα ≥50 DB
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~85℃
    Τύπος ινών Γυμνή ίνα MMC 50/125 OM1~OM3 (καμία συνδέστε)  
    Μήκος ινών ≥1.1 μ
    Διάσταση συσκευασίας

    Ф90*20*10

     

    χιλ.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Πολλαπλού τρόπου θραύστης 50/125 0,9 Hytrel πορτοκαλί 850nm PLC οπτικών ινών 1×2
     
    Το πλεονέκτημά μας:
                              1: Είμαστε ένα εργοστάσιο με περισσότερους από 200 υπαλλήλους και τους σύντομους χρόνους παράδοσης.
                              2: Το προϊόν έχει περάσει την ακριβή δοκιμή και η ποιότητα είναι εξασφαλισμένη.
                              3: Τα τσιπ εισαγωγών της Νότιας Κορέας, εργασία είναι σταθερότερα
                              
    Πολλαπλού τρόπου θραύστης 50/125 0,9 Hytrel πορτοκαλί 850nm PLC οπτικών ινών 1×2
     
     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Βιομηχανικό πάρκο Zhida, δυτικός δρόμος Longping, περιοχή Longgang, Shenzhen, πόλη.
    Τηλ.::86-0755-36528999
    Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας Fiber Optic Armoured Cable προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.