ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Κουτί Διανομής

2 πυρήνων μίνι FTTH φλόγα κιβωτίων διανομής τελική - APC Sc καθυστερούντω οι προσαρμοστές περιλαμβάνουν

2 πυρήνων μίνι FTTH φλόγα κιβωτίων διανομής τελική - APC Sc καθυστερούντω οι προσαρμοστές περιλαμβάνουν

    • 2 Core Mini FTTH Distribution Terminal Box Flame Retardant SC APC Adapters Include
    • 2 Core Mini FTTH Distribution Terminal Box Flame Retardant SC APC Adapters Include
    • 2 Core Mini FTTH Distribution Terminal Box Flame Retardant SC APC Adapters Include
    • 2 Core Mini FTTH Distribution Terminal Box Flame Retardant SC APC Adapters Include
    • 2 Core Mini FTTH Distribution Terminal Box Flame Retardant SC APC Adapters Include
  • 2 Core Mini FTTH Distribution Terminal Box Flame Retardant SC APC Adapters Include

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Hunan
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-A04

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτί συσκευασίας
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000pcs/ημέρα
    Επικοινωνία
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Χρώμα: Άσπρος Τύπος: Sc
    Υλικό: ABS COem: Ναι
    Λιμένας καλωδίων: 1~2 λιμένες, Διάσταση: 84*130*24 χιλ.
    Εφαρμογή: FTTH Όνομα προϊόντων: Kxt-A04
    Υψηλό φως:

    fiber optic joint box

    ,

    ftth fiber optic terminal box

    FTTH 2~4 μίνι φλόγα διανομής οπτικών ινών πυρήνων - τελικό κιβώτιο καθυστερούντω

     

    Εισαγωγή:

    Εφαρμόσιμος στη λήξη οπτικής ίνας στο σύστημα FTTx, που χρησιμοποιείται κυρίως για την άμεση σύνδεση και τη σύνδεση κλάδων μεταξύ των εσωτερικών καλωδίων.

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

     

    Μικρό μέγεθος και ελαφρύς για το εύκολο συμπαγές σώμα εγκαταστάσεων

    ·Τοίχος που τοποθετείται με τη μηχανική λειτουργία προστασίας

    ·Διαθέσιμος για FC, Sc, ST, adatpers LC

    ·Η ίνα μπορεί να μπεί από το κατώτατο σημείο ή την πλευρά

    ·Αντι-UV, υπεριώδης ακτίνα ανθεκτικοί και βροχοπτώσεις ανθεκτικές

     

    Παράμετροι προϊόντων:

    Στοιχείο Kxt-A04
    Μέγεθος (HxWxD) χιλ. 84x130x24
    Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) Ф0.9~Ф8
    Λιμένες καλωδίων 2 ή 4
    Λιμένες προσαρμοστών 2 ή 4
    Ανώτατη ικανότητα της συναρμογής 4
    Κατάλληλος προσαρμοστής SC, LC, E2000 SC, FC, LC, E2000
    Υλικά ABS, PC Ή ABS+PC
    EnvironmentalTemperature (℃) - 25~40

     

    Σημείωση: το προϊόν είναι συμφωνία με την οδηγία της ΕΕ RoHS
    2 πυρήνων μίνι FTTH φλόγα κιβωτίων διανομής τελική - APC Sc καθυστερούντω οι προσαρμοστές περιλαμβάνουν 02 πυρήνων μίνι FTTH φλόγα κιβωτίων διανομής τελική - APC Sc καθυστερούντω οι προσαρμοστές περιλαμβάνουν 12 πυρήνων μίνι FTTH φλόγα κιβωτίων διανομής τελική - APC Sc καθυστερούντω οι προσαρμοστές περιλαμβάνουν 22 πυρήνων μίνι FTTH φλόγα κιβωτίων διανομής τελική - APC Sc καθυστερούντω οι προσαρμοστές περιλαμβάνουν 32 πυρήνων μίνι FTTH φλόγα κιβωτίων διανομής τελική - APC Sc καθυστερούντω οι προσαρμοστές περιλαμβάνουν 42 πυρήνων μίνι FTTH φλόγα κιβωτίων διανομής τελική - APC Sc καθυστερούντω οι προσαρμοστές περιλαμβάνουν 52 πυρήνων μίνι FTTH φλόγα κιβωτίων διανομής τελική - APC Sc καθυστερούντω οι προσαρμοστές περιλαμβάνουν 6

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς
    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης
    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.