• Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών
  • Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών
  • Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών
  • Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών
Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών

Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Hunan
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: ISO-9001
Αριθμό μοντέλου: Kxt-A03

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Τιμή: $+686+PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτί συσκευασίας
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 PCS/day
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Τύπος: SC LC FC Χρώμα: Άσπρος
Υλικό: ABS Η PC COem: Ναι
Λιμένας καλωδίων: 1~2 λιμένες, Διάσταση: 115*86*25 χιλ.
Εφαρμογή: FTTH Όνομα προϊόντων: Kxt-A03
Υψηλό φως:

κοινό κιβώτιο οπτικών ινών

,

Το πλαίσιο τερματικού FTTH οπτικών ινών

Περιγραφή προϊόντων

Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών

Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών

 

Εισαγωγή:

Εφαρμόσιμος στη λήξη οπτικής ίνας στο σύστημα FTTx, που χρησιμοποιείται κυρίως για την άμεση σύνδεση και τη σύνδεση κλάδων μεταξύ των εσωτερικών καλωδίων.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Μικρό μέγεθος και ελαφρύς για το εύκολο συμπαγές σώμα εγκαταστάσεων

·Τοίχος που τοποθετείται με τη μηχανική λειτουργία προστασίας

·Διαθέσιμος για FC, Sc, ST, adatpers LC

·Η ίνα μπορεί να μπεί από το κατώτατο σημείο ή την πλευρά

·Αντι-UV, υπεριώδης ακτίνα ανθεκτικοί και βροχοπτώσεις ανθεκτικές

 

Παράμετροι προϊόντων:

Στοιχείο Kxt-A03
Μέγεθος (HxWxD) χιλ. 115x86x25
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) Ф0.9~Ф8
Λιμένες καλωδίων 1~ 2
Λιμένες προσαρμοστών 1~ 2
Ανώτατη ικανότητα της συναρμογής 2
Κατάλληλος προσαρμοστής SC, LC, E2000 SC, FC, LC, E2000
Υλικά ABS, PC Ή ABS+PC
EnvironmentalTemperature (℃) - 25~40

 

Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών 0Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών 1Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών 2Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών 3Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών 4Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών 5Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών 6Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών 7

Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών 8

Σημείωση: το προϊόν είναι συμφωνία με την οδηγία της ΕΕ RoHS

 

 

 

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Φλόγα κιβωτίων G657A2 διανομής οπτικών ινών ABS κιβωτίων λήξης FTTH - καθυστερών θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.