ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΧαλκός Cable Lan

Συνήθως χρησιμοποιημένη γάτα 6 καλωδίων Cat5e του τοπικού LAN χαλκού εκτατή δύναμη ασφάλειας 1000N

Συνήθως χρησιμοποιημένη γάτα 6 καλωδίων Cat5e του τοπικού LAN χαλκού εκτατή δύναμη ασφάλειας 1000N

Commonly Used Copper Lan Cable Cat5e Cat 6 Security 1000N Tensile Strength

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: ISO9001-2008
Αριθμό μοντέλου: Cat5e-CAT6-CAT7

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα και χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρα εργασίας
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 15000+ pcs+1day
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος καλωδίων: Cat5e CAT6 CAT7 Αριθμός MModel: RJ45
Διάμετρος NoLine: 5.3mm Μετάδοση στοιχείων speedl: 305m
Υλικό: $cu ή Al Εκτατή δύναμη: 1000n
Συμπιεστική δύναμη: 250P Αριθμός πυρήνων: 4 ζευγάρια

Άλτης δικτύων γατών 5e UTP RJ45-RJ45

 

         Εφαρμογή προϊόντων:

           1. Κυρίως χρησιμοποιημένος στο σύστημα καλωδίωσης σύνθεσης αλληλογραφίας οικοδόμησης το Leading-out τερματικό εργασίας Area.Correspondence και μεταξύ της καλωδίωσης πλαισίων διανομής σύνδεσης.

 

            2. Όπως και την αλληλογραφία χρηστών του συστήματος καλωδίωσης σύνθεσης κατοικίας οδηγώ-Out.Terminal φθάνει στη θέση του εξόριστου μεταξύ της καλωδίωσης των σπειρών.

            

        Προδιαγραφή:

Asignment: Ευθύ καλώδιο Ethernet, καλώδιο Ethernet διασταυρώσεων. EIA/TIA 568A 568B
Κατηγορία: Cat3, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat6a, Cat7
Ασπίδα: UTP, STP, SSTP
Αγωγός: Tcu, $cu, CCA, CCS, ALMG. 30AWG, 28AWG, 26AWG, 24AWG, 22AWG
Μήκος: 0.25m, 0.5m, 1m, 1.5m, 2m, 3m, 5m, 10m, 15m, 20m, 30m, 50m, 80m, 100m, κ.λπ.
Χρώμα: Μαύρος, άσπρος, γκρίζος, μπλε, πράσινος, κόκκινος, πορτοκαλής, κίτρινος, πορφυρός, ρόδινος, Transparant, κ.λπ.

 

       Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

      Cat5e καλώδιο του τοπικού LAN/καλώδιο του τοπικού LAN Cat6, καλώδιο δικτύων, ethenet καλώδιο

          1)Συχνότητα Tranmission: 100-350MHZ

          2)Ταχύτητα μετάδοσης: 100-1000mbps

          3)Σειρά μετάδοσης: 100250m

          4)Συμμόρφωση: Ελεγχμένο ETL Ansi tia/eia568-2, θέμα 444 UL. (UL) τύπος γ (UL) CMR/CMG.Type CM/CMH.Type CM/CMH, NEC Srticle 800 τύπος CMP ή CM.ISO/IEC 11801.ROHS υποχωρητικό.

          5)Εφαρμογή: 100 βάση-TX, 100VG-AnyLAN, 1000Base-τ, ATM, θορυβώδες περιβάλλον

          6)Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά:

 *Impedance: 100 ± 15Ω

*Static ηλεκτρική ικανότητα: 17.1nf/kF (μέγιστο)

*Resistance: 28.6/kF (μέγιστο)

αντίσταση *Unbalance: 5% (μέγιστο)

ικανότητα *Unbalance: 330pF/100m (μέγιστο)

*Communicate ποσοστό: 65%

 

Καλώδιο του τοπικού LAN FTP SFTP Cat5e UTP, καλώδιο δικτύων
Υλικό αγωγών CCA25%, Copper100%, CCAG40%
Διάμετρος αγωγών Στερεός: 0.4mm, 0.45mm, 0.5mm
Προσαραγμένος ενός: 24 AWG, 26 AWG, AWG 28
Num του αγωγού 2P, 4P, 5P, 10P, 20P, 50P
Υλικό μόνωσης HDPE
Διάμετρος μόνωσης 0.9±0.02mm
Υλικό σακακιών PVC, PVC ROHS, LSZH
Λέξεις τυπωμένων υλών στο καλώδιο CAT5E 4PR/24AWG ΠΟΥ ΕΛΈΓΧΕΤΑΙ ΣΕ EIA/TIA 568B.2 ISO/IEC 11801 EN501
Καλώδιο του τοπικού LAN FTP SFTP Cat6 UTP, καλώδιο δικτύων
Υλικό αγωγών CCA25%, Copper100%, CCAG40%
Διάμετρος αγωγών Στερεός: 0.5mm, 0.56mm, 0.57mm
Προσαραγμένος ενός: 23AWG, 24 AWG, 28AWG
Num του αγωγού 2P, 4P, 5P, 10P, 20P, 50P
Υλικό μόνωσης PE, HDPE
Διάμετρος μόνωσης 0.9±0.02mm
Υλικό σακακιών PVC, PVC ROHS, LSZH
Λέξεις τυπωμένων υλών στο καλώδιο CAT6 4PR/24AWG ΠΟΥ ΕΛΈΓΧΕΤΑΙ ΣΕ EIA/TIA 568B.2 ISO/IEC 11801 EN501

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνήθως χρησιμοποιημένη γάτα 6 καλωδίων Cat5e του τοπικού LAN χαλκού εκτατή δύναμη ασφάλειας 1000N

 

Δεσμευόμαστε σε:

1. Καθηγητής στα τηλεφωνικά εξαρτήματα με την καλύτερη ικανότητα παραγωγής, καλύτερος ποιοτικός έλεγχος, καλύτερη υπηρεσία.

 

2. Παρέχετε την υπηρεσία OEM/ODM.

 

3. Υπομονή & επάγγελμα & αρμόδιος.

 

4. Γρήγορη απάντηση.

 

5. Με την εξουσιοδότηση των προϊόντων μας, καμία ανάγκη να ανησυχήσει για τα προβλήματα μεταπώλησης.

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER