ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

Καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M

Καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M

    • FTTH Drop Cable Patch Cord Fiber Optic Cable Cable With Connector SC/APC SC/UPC 50M
    • FTTH Drop Cable Patch Cord Fiber Optic Cable Cable With Connector SC/APC SC/UPC 50M
    • FTTH Drop Cable Patch Cord Fiber Optic Cable Cable With Connector SC/APC SC/UPC 50M
  • FTTH Drop Cable Patch Cord Fiber Optic Cable Cable With Connector SC/APC SC/UPC 50M

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: Ce Ross IS0-9001
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-ftth-PC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 τσάντα PC ένα, κιβώτιο 10pcs~25pcs Onel
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 3000+pcs+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα Μήκος του καλωδίου: 20m 30m 50m 75m 100m 150m
    τύπος ίνας: 657A1 657A2 G657B3 G652D Τρόπος ίνας: SM
    Απώλεια εισαγωγής: 0.25dB Απώλεια Reture: 55 DB
    wenlenth: 1310 1550 μάρκα: Μαύρο ή άσπρο

    Καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M

    1.Product περιγραφή:

          Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας FTTH αποτελείται από τη μονάδα οπτικών επικοινωνιών, ενισχύει τα κομμάτια και η σύνθεση θηκών, που τίθεται τη μονάδα οπτικών επικοινωνιών στη μέση, και παράλληλη θέση δύο πλευρών ρίζα μη μεταλλική ενισχύει τα μέλη ή το μέταλλο που ενισχύουν το χαλύβδινο σύρμα συστατικού φωσφορικού άλατος, τελικά συμπίεση η μαύρη θήκη στο καλώδιο.

     

    2.Product κατασκευή:

    Καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M

    3. Εφαρμογές:

    Δίκτυο τοπικής περιοχής το (LAN)

    Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

    Οπτικό δίκτυο μετάδοσης τηλεπικοινωνιών

    Οπτικό δίκτυο πρόσβασης (OAN)

    Ενεργός λήξη συσκευών

    Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών

    Εξοπλισμός δοκιμής και CATV

    Gigabit Ethernet

     

    4. Τύπος καλωδίων: GJXFH-1B6a2

    4.1. Άποψη σχεδιαγράμματος:

     

    Καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M

     

     

     

    4.2. Προδιαγραφή τεχνολογίας

    Στοιχείο Παράμετρος τεχνολογίας
    Προδιαγραφή καλωδίων GJXFH-1B6a2
    Χρώμα ινών Φύση (ή προσαρμόστε)
    Τύπος ινών 9/125 (G657A2)
    Χρώμα θηκών Μαύρος
    Υλικό θηκών LSZH
    Επιχαλκωμένη διάμετρος χαλύβδινων συρμάτων (χιλ.) 0,45
    Διάμετρος χαλύβδινων συρμάτων (χιλ.) /
    Διάσταση καλωδίων (χιλ.) 3.0 (±0.1) *2.0 (±0.1)
    Βάρος καλωδίων (Kg/km) 9.9

    Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.)

    (Κατά μήκος της επίπεδης κατεύθυνσης καλωδίων)

    15 (στατικός) 30 (δυναμικός)
    Μείωση (dB/km) ≦0.4 σε 1310nm, ≦0.3 σε 1550nm

    Προκληθείσα εξάρτηση μείωση θερμοκρασίας

    (- 40℃ σε +60℃) (dB/km)

    ≤0.04
    Σύντομη ένταση (ν) 80
    Σύντομη συντριβή (N/100mm) 1000
    Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) -40~+70
    Θερμοκρασία εγκατάστασης (℃) -5~+60
    Θερμοκρασία μεταφορών και αποθήκευσης (℃) -40~+70

    Σημείωση: το προϊόν είναι συμφωνία με την οδηγία της ΕΕ RoHS.

     

    5. Χρώμα οπτικών καλωδίων

    G652D/G657A OM2 OM3 OM4 Θωρακισμένα καλώδια
    Ο Μαύρος ή λευκό Πορτοκάλι ή ο Μαύρος Aqua ή ο Μαύρος Magenta ή ο Μαύρος Μπλε ή ο Μαύρος

     

     

     

     

     

     

    6. Προδιαγραφή συνδετήρων

    6.1 γενικές απαιτήσεις

    Προδιαγραφή Μονάδα SC, FC, LC ST, MU, ΑΜ-RJ, SMA MTP, MPO E2000
    Single-mode Πολλαπλού τρόπου Single-mode Πολλαπλού τρόπου Πολλαπλού τρόπου Single-mode Single-mode
    UPC APC PC UPC PC PC APC UPC APC
    Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.7 ≤0.75 ≤0.3 ≤0.3
    Επιστροφής απώλεια DB ≥50 ≥60 ≥30 ≥50 ≥30 ≥25 ≥45 ≥55 ≥75
    Μήκος κύματος NM 1310/1510 1310/1510 1310/1510 1310/1510
    Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Δόνηση DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
    Διάμετρος καλωδίων χιλ. φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

     

    6.2 ειδικός προσδιορισμός

    Τύπος Πρότυπα, κύριος
    Ύφος LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/ΤΟ APC.MU/APC
    Ίνα Singlemode/πολλαπλού τρόπου
    50/125, 62.5/125 (πολλαπλού τρόπου) OM2&OM1
    50/125, 10G (πολλαπλού τρόπου) OM3
    Καλώδιο Simplex, διπλό
    Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm
    PVC ή LSZH
    Τρόπος στίλβωσης UPC, SPC, APC (8°& 6°)
    Απώλεια εισαγωγής ≤ 0.1dB (για το Singlemode κύριο)
    ≤ 0.25dB (για τα Singlemode πρότυπα)
    ≤ 0.25dB (για πολλαπλού τρόπου)
    Δοκιμασμένος από JDS
    Επιστροφής απώλεια
    (Singlemode)
    UPC ≥ 50dB
    SPC ≥ 55dB
    APC ≥ 60dB (typ.65dB)
    Δοκιμασμένος από JDS
    Επανάληψη ±0.1dB
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -400C σε 850C
    Απαίτηση γεωμετρίας
    (Singlemode)
    Ferrule ακτίνα Endface
    7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)
    10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)
    Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)
    Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)
    U ≤ ≤ 50nm χτυπημάτων -50nm
    Δοκιμασμένος από DORC
    Απαίτηση γεωμετρίας
    (Singlemode)
    Ferrule ακτίνα Endface
    7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)
    10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)
    Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)
    Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)
    U ≤ ≤ 50nm χτυπημάτων -50nm
    Δοκιμασμένος από DORC

     

     

    7. Χρώμα του συνδετήρα

    Καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M

     

    8.Environmentally

    Το προϊόν είναι συμφωνία με την οδηγία της ΕΕ ROHS

    Καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50MΚαλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50MΚαλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50MΚαλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M

    Καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH με το συνδετήρα SC/APC SC/UPC 50M

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.