Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο

Κίνα 4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο προμηθευτής
4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο προμηθευτής 4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: Ce Ross IS0 9001
Αριθμό μοντέλου: KXT-PC-στεγανοποιήστε

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 τσάντα PC ένα, ένα μικρό κιβώτιο, χαρτοκιβώτιο 10pcs ένα
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 300
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: οπτικό patchcord ινών Μήκος του καλωδίου: 1m 1.5m 2m 3m 10m 15m
τύπος ίνας: 657A1 657A2 G657B3 G652D Τρόπος ίνας: SM OM1 OM2 OM3 OM4
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB Απώλεια Reture: 55
wenlenth: 1310 1550 Επιδόσεις: Αδιάβροχο

Οι οπτικοί ΚΚ διπλό simplex Patchcord FC/APC FC/UPC SM ινών για τα στοιχεία κεντροθετούν FTTX 1m 3m 5m 10m
 

Περιγραφή προϊόντων:
 
APC Sc πλεξίδων είναι εξαιρετικά αξιόπιστα συστατικά που χαρακτηρίζουν τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής και την επιστροφής απώλεια. Έρχονται με την επιλογή σας μονοκατευθυντικής ή διπλής διαμόρφωσης καλωδίων. Η εκτενής σειρά των καλωδίων μπαλωμάτων ινών ολοκληρώνεται με τους συνδετήρες κατάστασης προόδου και διαθέσιμος σε οποιοδήποτε συνδυασμό του ST, του Sc, του LC και του MTRJ με τους τύπους στιλβωτικής ουσίας PC, UPC ή APC για να συναντήσει τις διαμορφώσεις σας προτύπων ή συνήθειας.

 

Κύρια χαρακτηριστικά:
1) Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
 
2) Χαμηλό PDL
 
3) Συμπαγές σχέδιο
 
4) Καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών
 
5) Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: 1260-1650nm
 
6) Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: -40°C - 85°C
 
7) Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα
 

Εφαρμογή:
 
1) Συστήματα FTTX
 
2) Δίκτυα PON
 
3) Συνδέσεις CATV
 
4) Διανομή οπτικών σημάτων
 
5) Τοπικά τοπικά δίκτυα το (LAN)
6) Συστήματα επικοινωνιών ινών
 
 
Διαταγή των επιλογών:
a) Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST
β) Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
γ) τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um ή 62.5/125um)
δ) ποσότητα καλωδίων: Simplex, διπλό
ε) διάμετρος καλωδίων: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm
φ) μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος
γ) τύπος καλωδίων: PVC, LSZH.
 
 
Προδιαγραφή:

Τρόπος SM ΚΚ
Πολωνικά UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής

Χαρακτηριστικό ≤0.2dB
Μέγιστο ≤0.3dB

≤0.25dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥65dB ≥35dB
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επανάληψη ≤0.1dB
Διάρκεια ≤0.2dB (1000 φορές ζευγαρώνοντας)
Εκτατό Strengh > 10kg
Θερμοκρασία ≤0.2dB (- 40+85 στηρίζουν 100 ώρες)
Υγρασία

≤0.2dB (+25+65 93 ώρες R.H.100

 

 

 

4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο

4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα