ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο

4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο

    • 4 Cores 3m FTTX Fiber Optical Patch Cord Data Centre SC APC Fiber Waterproof Jumper Communication room
    • 4 Cores 3m FTTX Fiber Optical Patch Cord Data Centre SC APC Fiber Waterproof Jumper Communication room
  • 4 Cores 3m FTTX Fiber Optical Patch Cord Data Centre SC APC Fiber Waterproof Jumper Communication room

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: Ce Ross IS0 9001
    Αριθμό μοντέλου: KXT-PC-στεγανοποιήστε

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 τσάντα PC ένα, ένα μικρό κιβώτιο, χαρτοκιβώτιο 10pcs ένα
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 300
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: οπτικό patchcord ινών Μήκος του καλωδίου: 1m 1.5m 2m 3m 10m 15m
    τύπος ίνας: 657A1 657A2 G657B3 G652D Τρόπος ίνας: SM OM1 OM2 OM3 OM4
    Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB Απώλεια Reture: 55
    wenlenth: 1310 1550 Επιδόσεις: Αδιάβροχο

    Οι οπτικοί ΚΚ διπλό simplex Patchcord FC/APC FC/UPC SM ινών για τα στοιχεία κεντροθετούν FTTX 1m 3m 5m 10m
     

    Περιγραφή προϊόντων:
     
    APC Sc πλεξίδων είναι εξαιρετικά αξιόπιστα συστατικά που χαρακτηρίζουν τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής και την επιστροφής απώλεια. Έρχονται με την επιλογή σας μονοκατευθυντικής ή διπλής διαμόρφωσης καλωδίων. Η εκτενής σειρά των καλωδίων μπαλωμάτων ινών ολοκληρώνεται με τους συνδετήρες κατάστασης προόδου και διαθέσιμος σε οποιοδήποτε συνδυασμό του ST, του Sc, του LC και του MTRJ με τους τύπους στιλβωτικής ουσίας PC, UPC ή APC για να συναντήσει τις διαμορφώσεις σας προτύπων ή συνήθειας.

     

    Κύρια χαρακτηριστικά:
    1) Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
     
    2) Χαμηλό PDL
     
    3) Συμπαγές σχέδιο
     
    4) Καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών
     
    5) Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: 1260-1650nm
     
    6) Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: -40°C - 85°C
     
    7) Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα
     

    Εφαρμογή:
     
    1) Συστήματα FTTX
     
    2) Δίκτυα PON
     
    3) Συνδέσεις CATV
     
    4) Διανομή οπτικών σημάτων
     
    5) Τοπικά τοπικά δίκτυα το (LAN)
    6) Συστήματα επικοινωνιών ινών
     
     
    Διαταγή των επιλογών:
    a) Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST
    β) Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
    γ) τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um ή 62.5/125um)
    δ) ποσότητα καλωδίων: Simplex, διπλό
    ε) διάμετρος καλωδίων: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm
    φ) μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος
    γ) τύπος καλωδίων: PVC, LSZH.
     
     
    Προδιαγραφή:

    Τρόπος SM ΚΚ
    Πολωνικά UPC APC PC
    Απώλεια εισαγωγής

    Χαρακτηριστικό ≤0.2dB
    Μέγιστο ≤0.3dB

    ≤0.25dB
    Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥65dB ≥35dB
    Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
    Επανάληψη ≤0.1dB
    Διάρκεια ≤0.2dB (1000 φορές ζευγαρώνοντας)
    Εκτατό Strengh > 10kg
    Θερμοκρασία ≤0.2dB (- 40+85 στηρίζουν 100 ώρες)
    Υγρασία

    ≤0.2dB (+25+65 93 ώρες R.H.100

     

     

     

    4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο

    4 πυρήνες 3m APC κεντρικού Sc στοιχείων σκοινιού μπαλωμάτων ινών FTTX οπτικό δωμάτιο επικοινωνίας αλτών ινών αδιάβροχο

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.