ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

Οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών ODF, πλεξίδα οπτικών ινών 12 χρωμάτων που συνδέει 0.9mm

Οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών ODF, πλεξίδα οπτικών ινών 12 χρωμάτων που συνδέει 0.9mm

    • ODF Fiber Optical Patch Cord , 12 Colors Fiber Optic Pigtail Splicing 0.9mm
    • ODF Fiber Optical Patch Cord , 12 Colors Fiber Optic Pigtail Splicing 0.9mm
    • ODF Fiber Optical Patch Cord , 12 Colors Fiber Optic Pigtail Splicing 0.9mm
    • ODF Fiber Optical Patch Cord , 12 Colors Fiber Optic Pigtail Splicing 0.9mm
    • ODF Fiber Optical Patch Cord , 12 Colors Fiber Optic Pigtail Splicing 0.9mm
  • ODF Fiber Optical Patch Cord , 12 Colors Fiber Optic Pigtail Splicing 0.9mm

    Λεπτομέρειες:

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    12colors οπτική πλεξίδα 0.9mm ινών για το Ο

    Κινητός προ-ολοκληρωμένος θωρακισμένος ινών οπτικών καλωδίων PDLC ODC ODVA μπαλωμάτων πύργος κυττάρων σκοινιού μακρινός ραδιο επικεφαλής

     

     

    3 . Προδιαγραφή συνδετήρων

     

    Προδιαγραφή Μονάδα SC, FC, LC ST, MU, ΑΜ-RJ, SMA MTP, MPO E2000
    Single-mode Πολλαπλού τρόπου Single-mode Πολλαπλού τρόπου Πολλαπλού τρόπου Single-mode Single-mode
    UPC APC PC UPC PC PC APC UPC APC
    Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.7 ≤0.75 ≤0.3 ≤0.3
    Επιστροφής απώλεια DB ≥50 ≥60 ≥30 ≥50 ≥30 ≥25 ≥45 ≥55 ≥75
    Μήκος κύματος NM 1310/1510 1310/1510 1310/1510 1310/1510
    Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Δόνηση DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
    Διάμετρος καλωδίων χιλ. φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

     

    4. Χρώμα οπτικών καλωδίων

    Οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών ODF, πλεξίδα οπτικών ινών 12 χρωμάτων που συνδέει 0.9mm


    5. Χρώμα του συνδετήρα

    Οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών ODF, πλεξίδα οπτικών ινών 12 χρωμάτων που συνδέει 0.9mm

     

     

    Το ειδικό να ανόητος-ενισχύσει σχέδιο ίσο με το μίνι συνδετήρα Sc HUAWEI έχει τη λειτουργία τυφλός-ζευγαρώματος Ένας μηχανικός σύρτης ξιφολόγχη-ύφους χεριών. Οι συνελεύσεις εγγυώνται ένα εύκολο, one-step σύστημα σύνδεσης με τη συνδυασμένη αντιφατική εισαγωγή και το μηχανικό σύρτη ξιφολόγχη-ύφους. Παρέχει τις γρήγορες λύσεις εγκαταστάσεων και έχει τη καλή απόδοση στο ζευγάρωμα του δοχείου/του προσαρμοστή. Το καλώδιο μπορεί να είναι θωρακισμένο ή μη-. Το βιομηχανικό επιτροπή-υποστήριγμα, πλαστικοί προσαρμοστές χρησιμεύει ως σφραγισμένο feed-through για τη σύνδεση ινών. Οι νέοι βιομηχανικοί ενσωματωμένοι προσαρμοστές φλάντζα-υποστηριγμάτων σχεδιάζονται για σφιχτό, δίπλα-δίπλα εφαρμογές.

     

    1 εφαρμογές:

    Δίκτυο τοπικής περιοχής το (LAN)

    Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

    Οπτικό δίκτυο μετάδοσης τηλεπικοινωνιών

    Οπτικό δίκτυο πρόσβασης (OAN)

    Ενεργός λήξη συσκευών

    Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών

    Εξοπλισμός δοκιμής και CATV

    Gigabit Ethernet

     

     

    2. Χαρακτηριστικά σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας

     

    2.1 τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

    2.2 Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC

    2.3 τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um): G652D, G657A

    Πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um, 62.5/125um, OM3 ή OM4)

    2.4 ποσότητα καλωδίων: Simplex, ντούμπλεξ, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores…

    2.5 διάμετρος καλωδίων: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm

    2.6 μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος

    2.7 τύπος θηκών: PVC, LSZH, OFNR, OFNP, ολομέλεια, θωρακισμένη…

     

     

    Οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών ODF, πλεξίδα οπτικών ινών 12 χρωμάτων που συνδέει 0.9mm

    Οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών ODF, πλεξίδα οπτικών ινών 12 χρωμάτων που συνδέει 0.9mm

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.