ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

Θραύστης PLC οπτικών ινών ABS FTTH, θραύστης 2,0 3.0mm ινών EPON GPON

Θραύστης PLC οπτικών ινών ABS FTTH, θραύστης 2,0 3.0mm ινών EPON GPON

    • ABS FTTH Fiber Optic PLC Splitter , EPON GPON Fiber Splitter 2.0 3.0mm
    • ABS FTTH Fiber Optic PLC Splitter , EPON GPON Fiber Splitter 2.0 3.0mm
    • ABS FTTH Fiber Optic PLC Splitter , EPON GPON Fiber Splitter 2.0 3.0mm
    • ABS FTTH Fiber Optic PLC Splitter , EPON GPON Fiber Splitter 2.0 3.0mm
  • ABS FTTH Fiber Optic PLC Splitter , EPON GPON Fiber Splitter 2.0 3.0mm

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9000
    Αριθμό μοντέλου: PLC-1*2-SC/APC-A

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικό κιβώτιο το /carton φουσκαλών
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000+PCS+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Μέγεθος: 100*80*9 Χρώμα καλωδίων: κίτρινο
    Τύπος συνδετήρα: SC FC ST LC εφαρμογή: ΤΟΠΙΚΌ LAN FTTH CATV
    Χαρακτηριστικός PDL: 0.15dB Απώλεια εισαγωγής: 7.2db
    επιστροφή απώλεια: 55/50db Μήκος του καλωδίου: 1M/1.5M
    Υψηλό φως:

    fiber optic plc splitter

    ,

    abs plc splitter

    Οπτικό κιβώτιο ABS θραυστών 1*2 2.0/3.0mm PLC ινών FTTH Gpon Epon
           Ο οπτικός θραύστης PLC ινών είναι βασισμένος σε έναν ενσωματωμένο υπόστρωμα κυματοδηγό χαλαζία η οπτική συσκευή διανομής δύναμης, έχει τα πλεονεκτήματα του μικρού όγκου, της λειτουργώντας σειράς μήκους κύματος, της υψηλής αξιοπιστίας, του καλού ελαφριού χαρακτηριστικού ομοιομορφίας κ.λπ., είναι ιδιαίτερα κατάλληλη για τον παθητικό οπτικό συνδεδεμένο τοπικό και τερματικό εξοπλισμό δικτύων (EPON, BPON, GPON κ.λπ.) και συνειδητοποιεί το οπτικό σήμα διαιρεί. Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/APC ινών τρόπου οπτικός ουδέτερος ή τρόπος συσκευασίας Customzied. κατόπιν τεθειμένος σε ένα χαρτοκιβώτιο.
     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    • Καλή ομοιομορφία και χαμηλή απώλεια εισαγωγής
    • Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης
    • Άριστη περιβαλλοντική σταθερότητα
    • Άριστος μηχανικός
    • Σταθερότητα Telcordia GR-1221 και GR-1209
     

    Εφαρμογή:

    • Ίνα στο σπίτι το (FTTH)
    • Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON)
    • Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)
    • Καλωδιακή τηλεόραση το (CATV)
    • Εξοπλισμός δοκιμής

     

    Προδιαγραφή:

    1×2 ενιαίο φύλλο στοιχείων θραυστών PLC τρόπου
     
    Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260-1650 Επιθεωρημένη ημερομηνία 2018/3/6
    P/N: PLC-BL-1X2 S/N: 20180131118
    Τύπος ινών G657A1 Μήκος ινών (μ) ≥1.0
    Τύπος συνδετήρων SC/APC Διάσταση συσκευασίας (χιλ.) 60*7*4
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+85℃ Λειτουργούσα θερμοκρασία   -40~+85℃
     
    Στοιχείο IL (DB) PDL (DB) RL (DB)
    Μήκος κύματος (NM) 1310 1550 1310 1550 1310 1550
    Προδιαγραφή. MAX4.1 MAX 0,3 ≥55
    Port1 3.64 3.66 0,08 0,12 Πέρασμα Πέρασμα
    Port2 3.51 3.76 0,04 0,01 Πέρασμα Πέρασμα
    Εισαγωγή ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ    
    MAX. 3.64 3.76 0,08 0,12 ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ. 3.51 3.66 0,04 0,01 ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Μέσος όρος 3.58 3.71 0,06 0,07 ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Ομοιομορφία (≤0.6dB) 0,13 0,09 Κατευθυντικότητα (DB) ≥55

    Θραύστης PLC οπτικών ινών ABS FTTH, θραύστης 2,0 3.0mm ινών EPON GPON 0
    FAQ
     
    Q1: Πώς μπορώ να πάρω τον κατάλογο και σας τον τιμοκατάλογο;
    Α1: Παρακαλώ μας αφήστε να ξέρουμε το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο σας ή να μας έρθουμε σε επαφή με από τον ιστοχώρο άμεσα για τον κατάλογο και μας τον τιμοκατάλογο
    Q2: Μπορώ να διαπραγματευτώ τις τιμές;
    A2: Ναι, μπορούμε να εξετάσουμε τις εκπτώσεις για το πολλαπλάσιο φορτίο εμπορευματοκιβωτίων των μικτών αγαθών.
    Q3: Πόσο οι στέλνοντας δαπάνες θα είναι;
    A3: Εξαρτάται από το μέγεθος της αποστολής σας και τη μέθοδο. Θα σας προσφέρουμε τη δαπάνη σε όπως ζητήσατε.
    Q4: Μπορώ να σας επισκεφτώ;
    A4: Βέβαιο, το εργοστάσιό μας είναι σε Zhuhai, China.Please μας έρχονται σε επαφή με για να κάνουν έναν διορισμό.
    Q5: Τι εάν υπάρχει ποιοτικό πρόβλημα όταν παίρνουμε τα αγαθά;
    A5: Εάν υπάρχει πρόβλημα quanlity όταν εσείς Η.Ε-συσκευασία που τα αγαθά, εσείς μπορούν να πάρουν τις εικόνες για την αναφορά μας, QC μας το τμήμα θα ελέγξει το πρόβλημα και θα σας δώσει τις καλύτερες λύσεις σε, επιπλέον θα λάβουμε επίσης μέτρα να βελτιώσουμε την ποιότητα στο μέλλον.

     
                             
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Χάρτης ιστοτόπου

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.