ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

πολυ χρώμα κυμάτων 1650nm θραυστών SM 1650dB PLC οπτικών ινών 0.15db 1×4

πολυ χρώμα κυμάτων 1650nm θραυστών SM 1650dB PLC οπτικών ινών 0.15db 1×4

    • 0.15db 1×4 Fiber Optic PLC Splitter SM 1650dB Wave 1650nm Multi Color
    • 0.15db 1×4 Fiber Optic PLC Splitter SM 1650dB Wave 1650nm Multi Color
    • 0.15db 1×4 Fiber Optic PLC Splitter SM 1650dB Wave 1650nm Multi Color
    • 0.15db 1×4 Fiber Optic PLC Splitter SM 1650dB Wave 1650nm Multi Color
    • 0.15db 1×4 Fiber Optic PLC Splitter SM 1650dB Wave 1650nm Multi Color
  • 0.15db 1×4 Fiber Optic PLC Splitter SM 1650dB Wave 1650nm Multi Color

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9000
    Αριθμό μοντέλου: PLC-1*4-SC/APC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικό κιβώτιο το /carton φουσκαλών
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 2000+PCS+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Wavelenth: 12601650nm Χρώμα καλωδίων: Πολύχρωμο
    Τύπος συνδετήρα: SC/APC Συσκευασία: Μίνι τύπος 80*20*6
    Χαρακτηριστικός PDL: 0.15dB Απώλεια εισαγωγής: 7.2db
    επιστροφή απώλεια: 55/50db Μήκος Fiber: 1M/1.5M

    FTTH 0.9mm μίνι ενότητας θραύστης 1*4 0,9 μικροσκοπικός οπτικός θραύστης G657A1 Hytrel PLC ινών οπτικός SC/APC 1×4

     

    Περιγραφή προϊόντων

     

    Ο μίνι θραύστης PLC σωλήνων οπτικής ίνας 1*4 είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου για να διανείμει τα οπτικά σήματα από το κεντρικό γραφείο το (CO) στις πολλαπλάσιες θέσεις προϋποθέσεων.

    Ο ΜΙΝΙ θραύστης PLC τύπων έχει την ισχυρότερη προστασία ινών από το γυμνό θραύστη ινών, ο οποίος είναι ένα αποτέλεσμα μικρογράφησης του θραύστη κασετών. Χρησιμοποιείται κυρίως για τα διάφορα κιβώτια σύνδεσης και διανομής ή τα γραφεία δικτύων.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 

     

    ·  Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

    ·  Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

    ·  Άριστη περιβαλλοντική σταθερότητα

    ·  Άριστη μηχανική σταθερότητα

    ·  Telcordia GR-1221 και GR-1209

    ·  Προαιρετική λήξη συνδετήρων κατόπιν αιτήματος

    ·  Διαθέσιμος στην ίνα 250um & 900um, 2mm ή 3mm

     

    Προδιαγραφές 

     

     

    Τύπος Μονάδα 1 X 4 1 X 8 1 X 16 1 X 32
    Διάμετρος οπτικής ίνας um 9/125 um (smf-28)
    μήκος κύματος NM 1260~1620
    Απώλεια εισαγωγής DB <7.0 <10.6 <14.0 <17.3
    Ομοιομορφία DB <0.6 <1.0 <1.5 <2.3
    Απώλεια PDL DB <0.30 <0.30 <0.30 <0.30
    Κατευθυντικότητα DB >55
    Επιστροφής απώλεια DB >50
    Θερμοκρασία λειτουργίας -40~ +85
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 ~ +85
    Διάσταση συσκευών χιλ. 4 0X 4 X 4 4 0X 4 X 4 5 0X 4 X 4 5 0X 7 X 4
    Διάσταση μίνι-ενότητας χιλ. 5 0X 7 X 4 5 0X 7 X 4 6 0X 12 X 4 8 0X20 Χ 6
    Διάσταση ενότητας χιλ. 100 X 80 X 10 100 X 80 X 10 120 X 80 X 18 140 X 115 X 18

     

     

     

    FAQ

     

    Q1: Πώς μπορώ να πάρω τον κατάλογο και σας τον τιμοκατάλογο;

    Α1: Παρακαλώ μας αφήστε να ξέρουμε το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο σας ή να μας έρθουμε σε επαφή με από τον ιστοχώρο άμεσα για τον κατάλογο και μας τον τιμοκατάλογο

    Q2: Μπορώ να διαπραγματευτώ τις τιμές;

    A2: Ναι, μπορούμε να εξετάσουμε τις εκπτώσεις για το πολλαπλάσιο φορτίο εμπορευματοκιβωτίων των μικτών αγαθών.

    Q3: Πόσο οι στέλνοντας δαπάνες θα είναι;

    A3: Εξαρτάται από το μέγεθος της αποστολής σας και τη μέθοδο. Θα σας προσφέρουμε τη δαπάνη σε όπως ζητήσατε.

    Q4: Μπορώ να σας επισκεφτώ;

    A4: Βέβαιο, το εργοστάσιό μας είναι σε Zhuhai, China.Please μας έρχονται σε επαφή με για να κάνουν έναν διορισμό.

    Q5: Τι εάν υπάρχει ποιοτικό πρόβλημα όταν παίρνουμε τα αγαθά;

    A5: Εάν υπάρχει πρόβλημα quanlity όταν εσείς Η.Ε-συσκευασία που τα αγαθά, εσείς μπορούν να πάρουν τις εικόνες για την αναφορά μας, QC μας το τμήμα θα ελέγξει το πρόβλημα και θα σας δώσει τις καλύτερες λύσεις σε, επιπλέον θα λάβουμε επίσης μέτρα να βελτιώσουμε την ποιότητα στο μέλλον.

     
                             
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.