ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών SFP module

1.25 πομποδέκτης μέρος 20km T1550 R1310nm ενότητας LC SX οπτικών ινών SFP Gigabit Ethernet 1 ζευγαριών

1.25 πομποδέκτης μέρος 20km T1550 R1310nm ενότητας LC SX οπτικών ινών SFP Gigabit Ethernet 1 ζευγαριών

    • 1.25 Gigabit Ethernet Fiber Optic SFP Module LC SX Transceiver 1 Pairs Lot  20km T1550 R1310nm
    • 1.25 Gigabit Ethernet Fiber Optic SFP Module LC SX Transceiver 1 Pairs Lot  20km T1550 R1310nm
    • 1.25 Gigabit Ethernet Fiber Optic SFP Module LC SX Transceiver 1 Pairs Lot  20km T1550 R1310nm
    • 1.25 Gigabit Ethernet Fiber Optic SFP Module LC SX Transceiver 1 Pairs Lot  20km T1550 R1310nm
  • 1.25 Gigabit Ethernet Fiber Optic SFP Module LC SX Transceiver 1 Pairs Lot  20km T1550 R1310nm

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO900-2008
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-SFP-lcbi-10KM

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 20cm X 15cm X 10cm (7.87in X 5.91in X 3.94in)
    Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρα εργασίας
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, L/C, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000 + ζευγάρια + επτά ημερών
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Οπτικός πομποδέκτης LC SFP Τύπος: 1 πυρήνας
    εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTX FTTB ταχύτητα δεδομένων: 1.25 g
    μήκος κύματος: 1310nm/1550nm Connector: LC
    Απόσταση: 20KM Εγγύηση: 3 έτος

    1.25 πομποδέκτης μέρος 20km T1550 R1310nm ενότητας LC SX οπτικών ινών SFP Gigabit Ethernet 1 ζευγαριών
     
    ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ:

    Kexint BIDI-1.25G-1310/1550nm-10km-LC-DDM οι μικροί πομποδέκτες του (SFP) τύπου Pluggable είναι συμβατοί με τη μικρή συμφωνία το (MSA) πολυ-πρόσβασης τύπου Pluggable, ο πομποδέκτης αποτελείται από πέντε τμήματα: ο οδηγός LD, ο ενισχυτής περιορισμού, το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου, το λέιζερ 1310nm FP (το λέιζερ 1550nm DFB) και ο φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ. Τα στοιχεία ενότητας - συνδέστε με 20KM στην ενιαία ίνα τρόπου 9/125um.

    Η οπτική παραγωγή μπορεί να τεθεί εκτός λειτουργίας από μια λογική TTL που η υψηλού επιπέδου εισαγωγή Tx θέτει εκτός λειτουργίας, και το σύστημα μπορεί επίσης να θέσει εκτός λειτουργίας την ενότητα μέσω I2C. Το ελάττωμα Tx παρέχεται για να δείξει εκείνη την υποβάθμιση του λέιζερ. Η απώλεια παραγωγής του (LOS) σημάτων παρέχεται για να δείξει την απώλεια ενός οπτικού σήματος εισαγωγής του δέκτη ή τη θέση συνδέσεων με το συνεργάτη. Το σύστημα μπορεί επίσης να πάρει τις πληροφορίες Los (ή συνδέσεων) /Disable/Fault μέσω της πρόσβασης καταλόγων I2C.
     
    Προδιαγραφή της συσκευής αποστολής σημάτων:
    Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδα Σημείωση
    Μέση δύναμη παραγωγής ΙΚΤΑΛΟΥΡΟΣ -9   -3 dBm Σημείωση (1)
    Αναλογία εξάλειψης ER 9     DB  
    Κεντρικό μήκος κύματος λC 1290 1310 1330 NM Xyt-SFP-bx-u
    1530 1550 1570 Xyt-SFP-bx-δ
    Πλάτος φάσματος (RMS) σ     3.5 NM Λέιζερ FP
    (TX: 1310nm)
    Δευτερεύουσα αναλογία καταστολής τρόπου SMSR 30     DB Λέιζερ DFB
    Εύρος ζώνης φάσματος (- 20dB) σ     1 NM (TX: 1550nm)
    Συσκευή αποστολής σημάτων ΑΠΟ τη δύναμη παραγωγής POff     -45 dBm  
    Διαφορική σύνθετη αντίσταση εισαγωγής γραμμών RIN 90 100 110 Ωμ  
    Μάσκα ματιών παραγωγής Υποχωρητικός με IEEE802.3 ζ (κατηγορία 1 ασφάλεια λέιζερ)   Σημείωση (2)

     

    Προδιαγραφή του δέκτη:

    Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδα Σημείωση
    Οπτικό μήκος κύματος εισαγωγής λIN 1530 1550 1570 NM Xyt-SFP-bx-u
    1290 1310 1330 Xyt-SFP-bx-δ
    Ευαισθησία δεκτών ΚΑΡΦΙΤΣΑ     -20 dBm Σημείωση (1)
    Δύναμη κορεσμού εισαγωγής (υπερφόρτωση) PSAT -3     dBm  
    Το Los του σήματος βεβαιώνει PA -35     dBm  
    Το Los του σήματος de-βεβαιώνει PD     -22 dBm Σημείωση (2)
    Υστέρηση Los PA-pd 0,5 2 6 DB  

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων:

    1) Ενιαία οπτική διεπαφή δοχείων LC ή Sc υποχωρητική

    2) Καυτός-pluggable ίχνος SFP

    3) 1310nm συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ 1550nm DFB

    4) RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο

    5) Μέχρι 3km σε 9/125um SMF

    6) Περίφραξη μετάλλων για τη χαμηλότερη EMI

    7) Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

    8) Χαμηλής ισχύος διασκεδασμός <600mw>

    9) Εμπορική λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: 0 έως 70

    10) Ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος προαιρετικός

     

    Εφαρμογές:
    Gigabit Ethernet
    Κανάλι ινών
    WDM εφαρμογή

     

    Γενικός:

    Οι μικροί πομποδέκτες του (SFP) τύπου Pluggable είναι συμβατοί με τη μικρή συμφωνία το (MSA) πολυ-πρόσβασης τύπου Pluggable. Συμμορφώνονται ταυτόχρονα με Gigabit Ethernet όπως διευκρινίζεται IEEE STD 802,3 και 1x στο κανάλι ινών όπως καθορίζεται σε fc-pi-2 αναθ. 10,0. Είναι RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο.

     

    kEXINT ΜΟΡΦΉ SFP:

    Όνομα Πρότυπο Ενθυλάκωση Συχνότητα Μήκος κύματος Απόσταση MEDIA Συνδετήρας DDM Θερμοκρασία
    QSFP28 100G KXTQP28-100G-SR4 QSFP28 103G 850nm 100m MMF MPO ΝΑΙ 0℃~70℃
    KXTQP28-100G-LR4 QSFP28 103G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    10km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    KXTQP28-100G-CLR4
    CWDM4
    QSFP28 103G 1271/1291/
    1311/1331nm
    2km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    KXTQP28-100G-PSM4 QSFP28 103G 1310nm 500m SMF MPO ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtqp28-100g-lr4-α QSFP28 103/112G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    10km DML SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtqp28-100g-lr4-β QSFP28 103/112G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    10km EML SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    CFP4 100G KXTCP4-100G-SR10 CFP4 103G 850nm 100m MMF MPO ΝΑΙ 0℃~70℃
    KXTCP4-100G-LR4 CFP4 103G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    10km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    CFP2 100G KXTCP2-100G-SR10 CFP2 103G 850nm 100m MMF MPO ΝΑΙ 0℃~70℃
    KXTCP2-100G-LR4 CFP2 103G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    10km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    KXTCP2-100G-ER4 CFP2 103G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    CFP 100G Kxtcp-100g-SR10 CFP 103G 850nm 100m MMF MPO ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtcp-100g-LR4 CFP 103G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    10km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtcp-100g-ER4 CFP 103G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    QSFP+ 40G Kxtqp-40g-SR4 QSFP+ 40G 850nm 100m MMF MPO ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtqp-40g-SR-BD QSFP+ 40G 850/900nm 100m MMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtqp-40g-LR4 QSFP+ 40G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    10km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtqp-40g-ER4 QSFP+ 40G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    30km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtqp-40g-ER4 QSFP+ 40G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    QSFP 25G Kxtqp-25g-SR4 SFP28 25G 850nm 100m MMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtqp-25g-LR4 SFP28 25G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    10km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtqp-25g-LR4 SFP28 25G 1295.56/1300.05/
    1304.58/1309.14nm
    10km SMF LC ΝΑΙ «- 40℃~85℃
    ΚΚ 10G SFP+ Kxtpp-10g-SR SFP+ 10G 850nm 300m MMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-LRM SFP+ 10G 1310nm 220m MMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    10G SFP+ SM Kxtpp-10g-LR SFP+ 10G 1310nm 10km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-ER-13 SFP+ 10G 1310nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-ER SFP+ 10G 1550nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-zr SFP+ 10G 1550nm 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    10G SFP+ CWDM Kxtpp-10g-γ ** - 40 SFP+ 10G 1270~1450nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-γ ** - 40 SFP+ 10G 1470~1610nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-γ ** - 80 SFP+ 10G 1470~1610nm 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    10G SFP+ DWDM Kxtpp-10g-δ ** - 40 SFP+ 10G C20~C59 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-δ ** - 80 SFP+ 10G C20~C59 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    10G SFP+ BiDi Kxtpp-10g-b10-23 SFP+ 10G T1270/R1330nm 10km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-b10-32 SFP+ 10G T1330/R1270nm 10km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-b40-23 SFP+ 10G T1270/R1330nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-b40-32 SFP+ 10G T1330/R1270nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-b60-23 SFP+ 10G T1270/R1330nm 60km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-b60-32 SFP+ 10G T1330/R1270nm 60km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-b80-45 SFP+ 10G T1490/R1550nm 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtpp-10g-b80-54 SFP+ 10G T1550/R1490nm 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    ΚΚ 10G XFP Kxtxp-10g-SR XFP 10G 850nm 300m MMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtxp-10g-LRM XFP 10G 1310nm 220m MMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    10G XFP SM Kxtxp-10g-LR XFP 10G 1310nm 10km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtxp-10g-ER-13 XFP 10G 1310nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtxp-10g-ER XFP 10G 1550nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtxp-10g-zr XFP 10G 1550nm 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    10G XFP CWDM Kxtxp-10g-γ ** - 40 XFP 10G 1270~1450nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtxp-10g-γ ** - 40 XFP 10G 1470~1610nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtxp-10g-γ ** - 80 XFP 10G 1470~1610nm 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    10G XFP DWDM Kxtxp-10g-δ ** - 40 XFP 10G C20~C59 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtxp-10g-δ ** - 80 XFP 10G C20~C59 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtxp-10g-DT-80 XFP 10G Δυνάμενος να ξορδισθεί 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    X2 ΣΕ SFP+ X2 στο μετατροπέα SFP+ - 10G         Αριθ. 0℃~70℃
                       
    1.25G
    Ηλεκτρικός λιμένας
    Kxtfp-Γερμανία-τ SFP 1000M   100m UTP RJ45 Αριθ. 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-TA SFP 10/100/1000M   100m UTP RJ45 Αριθ. 0℃~70℃
    1.25G ΚΚ Kxtfp-Γερμανία-SX SFP 1.25G 850nm 550m MMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    1.25G SFP SM Kxtfp-Γερμανία-LX SFP 1.25G 1310nm 20km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-ΠΡΩΗΝ SFP 1.25G 1310nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-πρώην-15 SFP 1.25G 1550nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-ZX SFP 1.25G 1550nm 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-EZX SFP 1.25G 1550nm 120km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-150 SFP 1.25G 1550nm 150km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    1.25G SFP CWDM Kxtfp-Γερμανία-γ ** - 40 SFP 1.25G 1270~1610nm 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-γ ** - 80 SFP 1.25G 1270~1610nm 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-γ ** - 100 SFP 1.25G 1270~1610nm 100km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-γ ** - 120 SFP 1.25G 1270~1610nm 120km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-γ ** - 150 SFP 1.25G 1270~1610nm 150km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    1.25G SFP DWDM Kxtfp-Γερμανία-δ ** - 40 SFP 1.25G C20~C59 40km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-δ ** - 80 SFP 1.25G C20~C59 80km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-δ ** - 100 SFP 1.25G C20~C59 100km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-δ ** - 120 SFP 1.25G C20~C59 120km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    1.25G SFP BiDi Kxtfp-Γερμανία-b20-35 SFP 1.25G T1310/R1550nm 20km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃
    Kxtfp-Γερμανία-b20-53 SFP 1.25G T1550/R1310nm 20km SMF LC ΝΑΙ 0℃~70℃

     

    1.25 πομποδέκτης μέρος 20km T1550 R1310nm ενότητας LC SX οπτικών ινών SFP Gigabit Ethernet 1 ζευγαριών 

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.