Τηλ.::
Κίνα Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών κατασκευαστής
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών SFP module

Ενότητα 400G 10KM CWDM QSFP οπτικών ινών SFP δικτύων για το μεγάλο κέντρο στοιχείων

Ενότητα 400G 10KM CWDM QSFP οπτικών ινών SFP δικτύων για το μεγάλο κέντρο στοιχείων

    • Network Fiber Optic SFP Module 400G 10KM CWDM QSFP For Big Data Centre
    • Network Fiber Optic SFP Module 400G 10KM CWDM QSFP For Big Data Centre
  • Network Fiber Optic SFP Module 400G 10KM CWDM QSFP For Big Data Centre

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: CE UL ROSS
    Αριθμό μοντέλου: 400G QSFP

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Όροι πληρωμής: D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000+pcs+per εβδομάδα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    μάρκα: kexint όνομα: Οπτικός πομποδέκτης QSFP
    Τύπος Fiber: SM Απόσταση μετάδοσης: 10KM
    Διασύνδεση: LC ντούμπλεξ Υποστήριξη DDM: Ναί

    Σχεδιασμένη για τις συνδέσεις 2x 200G Ethernet 200GBASE-SR4 πέρα από τις πολλαπλάσιες πολλαπλού τρόπου ίνες, η οπτική ενότητα Gigalight 400G qsfp-dd SR8 (gqd-mpo401-SR8CA) υποστηρίζει την απόσταση μετάδοσης μέχρι 100m χρησιμοποιώντας τα μήκη κύματος 850nm.

     

    ● 8 πλήρης-διπλές ενότητες πομποδεκτών καναλιών
    ● Ποσοστό στοιχείων μετάδοσης μέχρι 53Gbps ανά κανάλι
    συσκευή αποστολής σημάτων ● 8x53Gbps PAM4 και δέκτης PAM4
    ● 8 σειρά καναλιών 850nm VCSEL
    ● 8 σειρά ανιχνευτών φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ καναλιών
    ● Εσωτερικά κυκλώματα CDR και στα κανάλια δεκτών και συσκευών αποστολής σημάτων
    ● Κατανάλωση ισχύος < 9W="">
    Τύπος ● καυτός-pluggable qsfp-dd και υποχωρητικός με CMIS
    ● Μέγιστο μήκος συνδέσεων 70m στην πολλαπλού τρόπου ίνα το (MMF) OM3 και 100m σε OM4 MMF με FEC
    Δοχείο συνδετήρων ● MPO24
    ● Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης 0°C σε +70°C
    τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος ● 3.3V
    ● RoHS-6 υποχωρητικό (αμόλυβδος)

     

    Απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

    Πρέπει να διαπιστωθεί ότι η λειτουργία παραπάνω από οποιεσδήποτε μεμονωμένες απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις να προκαλέσει τη μόνιμη ζημία σε αυτήν την ενότητα.

    Παράμετρος Σύμβολο Λ. Max Μονάδα Σημειώσεις
    Θερμοκρασία αποθήκευσης TS -40 85 Oc  
    Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος VCC -0.3 4.0 Β  
    Σχετική υγρασία (μη-συμπύκνωση) RH 5 95 %  
    Κατώτατο όριο ζημίας THD   5.0 dBm  

    Συνιστώμενες απαιτήσεις παροχής λειτουργούντων όρων και ηλεκτρικού ρεύματος

    Παράμετρος Σύμβολο Λ. Χαρακτηριστικός Max Μονάδα Σημειώσεις
    Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης ΚΟΡΥΦΗ 0   70 Oc εμπορικός
    Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος VCC 3,135 3.3 3,465 Β  
    Ποσοστό στοιχείων     100   Gb/s  
    Τάση εισαγωγής ελέγχου υψηλή   2   Vcc Β  
    Τάση εισαγωγής ελέγχου χαμηλή   0   0,8 Β  
    Απόσταση συνδέσεων (SMF) Δ     10 χλμ 9/125um

     

    Ενότητα 400G 10KM CWDM QSFP οπτικών ινών SFP δικτύων για το μεγάλο κέντρο στοιχείων

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Βιομηχανικό πάρκο Zhida, δυτικός δρόμος Longping, περιοχή Longgang, Shenzhen, πόλη.
    Τηλ.::86-0755-36528999
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας Fiber Optic Armoured Cable προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.