Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών SFP module

Ενότητα 400G 10KM CWDM QSFP οπτικών ινών SFP δικτύων για το μεγάλο κέντρο στοιχείων

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Ενότητα 400G 10KM CWDM QSFP οπτικών ινών SFP δικτύων για το μεγάλο κέντρο στοιχείων

Κίνα Ενότητα 400G 10KM CWDM QSFP οπτικών ινών SFP δικτύων για το μεγάλο κέντρο στοιχείων προμηθευτής
Ενότητα 400G 10KM CWDM QSFP οπτικών ινών SFP δικτύων για το μεγάλο κέντρο στοιχείων προμηθευτής Ενότητα 400G 10KM CWDM QSFP οπτικών ινών SFP δικτύων για το μεγάλο κέντρο στοιχείων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ενότητα 400G 10KM CWDM QSFP οπτικών ινών SFP δικτύων για το μεγάλο κέντρο στοιχείων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: CE UL ROSS
Αριθμό μοντέλου: 400G QSFP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Όροι πληρωμής: D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 1000+pcs+per εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
μάρκα: kexint όνομα: Οπτικός πομποδέκτης QSFP
Τύπος Fiber: SM Απόσταση μετάδοσης: 10KM
Διασύνδεση: LC ντούμπλεξ Υποστήριξη DDM: Ναί

Σχεδιασμένη για τις συνδέσεις 2x 200G Ethernet 200GBASE-SR4 πέρα από τις πολλαπλάσιες πολλαπλού τρόπου ίνες, η οπτική ενότητα Gigalight 400G qsfp-dd SR8 (gqd-mpo401-SR8CA) υποστηρίζει την απόσταση μετάδοσης μέχρι 100m χρησιμοποιώντας τα μήκη κύματος 850nm.

 

● 8 πλήρης-διπλές ενότητες πομποδεκτών καναλιών
● Ποσοστό στοιχείων μετάδοσης μέχρι 53Gbps ανά κανάλι
συσκευή αποστολής σημάτων ● 8x53Gbps PAM4 και δέκτης PAM4
● 8 σειρά καναλιών 850nm VCSEL
● 8 σειρά ανιχνευτών φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ καναλιών
● Εσωτερικά κυκλώματα CDR και στα κανάλια δεκτών και συσκευών αποστολής σημάτων
● Κατανάλωση ισχύος < 9W="">
Τύπος ● καυτός-pluggable qsfp-dd και υποχωρητικός με CMIS
● Μέγιστο μήκος συνδέσεων 70m στην πολλαπλού τρόπου ίνα το (MMF) OM3 και 100m σε OM4 MMF με FEC
Δοχείο συνδετήρων ● MPO24
● Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης 0°C σε +70°C
τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος ● 3.3V
● RoHS-6 υποχωρητικό (αμόλυβδος)

 

Απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

Πρέπει να διαπιστωθεί ότι η λειτουργία παραπάνω από οποιεσδήποτε μεμονωμένες απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις να προκαλέσει τη μόνιμη ζημία σε αυτήν την ενότητα.

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Max Μονάδα Σημειώσεις
Θερμοκρασία αποθήκευσης TS -40 85 Oc  
Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος VCC -0.3 4.0 Β  
Σχετική υγρασία (μη-συμπύκνωση) RH 5 95 %  
Κατώτατο όριο ζημίας THD   5.0 dBm  

Συνιστώμενες απαιτήσεις παροχής λειτουργούντων όρων και ηλεκτρικού ρεύματος

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Χαρακτηριστικός Max Μονάδα Σημειώσεις
Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης ΚΟΡΥΦΗ 0   70 Oc εμπορικός
Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος VCC 3,135 3.3 3,465 Β  
Ποσοστό στοιχείων     100   Gb/s  
Τάση εισαγωγής ελέγχου υψηλή   2   Vcc Β  
Τάση εισαγωγής ελέγχου χαμηλή   0   0,8 Β  
Απόσταση συνδέσεων (SMF) Δ     10 χλμ 9/125um

 

Ενότητα 400G 10KM CWDM QSFP οπτικών ινών SFP δικτύων για το μεγάλο κέντρο στοιχείων

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα