ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΘωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

Υπαίθρια GYXTC8S 12G652D αυτοφερόμενη Erial οπτικών ινών θωρακισμένη εγκατάσταση 8 καλωδίων OS2 δομή

Υπαίθρια GYXTC8S 12G652D αυτοφερόμενη Erial οπτικών ινών θωρακισμένη εγκατάσταση 8 καλωδίων OS2 δομή

    • Outdoor GYXTC8S 12G652D Fiber Optic Armoured Cable OS2 Self Supporting Erial Installation 8 Structure
    • Outdoor GYXTC8S 12G652D Fiber Optic Armoured Cable OS2 Self Supporting Erial Installation 8 Structure
  • Outdoor GYXTC8S 12G652D Fiber Optic Armoured Cable OS2 Self Supporting Erial Installation 8 Structure

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001 2015
    Αριθμό μοντέλου: GYTC8S

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10KM
    Τιμή: 457.14$
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 0.82*0.73*0.82m 2km~4km, μήκος ανά ρόλο, ξύλινο τύμπανο
    Χρόνος παράδοσης: 8
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000 + χλμ + επτά ημερών
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    εξωτερικό σακάκι: PE Η HDPE Αρίθμηση ινών: 2~12
    Τύπος Fiber: G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2 Εμπορικό σήμα ινών: Corning/YOFC/FIBERHOME
    Αγγελιοφόρος: 8.0*5.0mm ή 7.0*5.0mm μήκος ανά περίπτωση ανατροπής: 2km 4km
    Οδηγίες: Υπαίθριος εναέριος αυτοφερόμενος Θωρακισμένος: Ζαρωμένη λουρίδα χάλυβα

    Υπαίθρια GYXTC8S 12G652D αυτοφερόμενη Erial οπτικών ινών θωρακισμένη εγκατάσταση 8 καλωδίων OS2 δομή

     

    Περιγραφή

     

    Η ίνα 250um τοποθετείται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδιάβροχη ένωση πλήρωσης. Ένα χαλύβδινο σύρμα εντοπίζει στο κέντρο του πυρήνα ως μεταλλικό μέλος δύναμης. Οι σωλήνες (και υλικά πληρώσεως) είναι προσαραγμένοι γύρω από το μέλος δύναμης σε έναν συμπαγή και κυκλικό πυρήνα καλωδίων. Μετά από ένα πολυαιθυλένιο αργιλίου η φυλλόμορφη υγρασία του (APL) πιό battier εφαρμόζεται γύρω από τον πυρήνα καλωδίων, αυτό το μέρος του καλωδίου που συνοδεύεται με τα προσαραγμένα καλώδια δεδομένου ότι το ενισχυτικό μέρος ολοκληρώνεται με μια θήκη του (PE) πολυαιθυλενίου για να είναι σχήμα 8 τη δομή.

     

    Το σχήμα μας 8 καλώδιο GYXTC8S GYXTC8A GYTC8S GYTC8A GYTC8Y οπτικών ινών είναι επίσης διαθέσιμο κατόπιν αιτήσεως. Αυτό το καλώδιο τύπων υποβάλλεται αίτηση συγκεκριμένα για την αυτοφερόμενη εναέρια εγκατάσταση.

     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα

    Η υψηλή εκτατή δύναμη των προσαραγμένων καλωδίων καλύπτει την απαίτηση αυτοφερόμενου και μειώνει την εγκατάσταση χυτή

    Καλή μηχανική και εκτέλεση θερμοκρασίας

    Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική

    Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας

    Τα ακόλουθα μέτρα λαμβάνονται για να εξασφαλίσουν το καλώδιο υδατοστεγές:

    Χαλύβδινο σύρμα που χρησιμοποιείται ως κεντρικό μέλος δύναμης

    Χαλαρή ένωση πλήρωσης σωλήνων

    100% πλήρωση πυρήνων καλωδίων

    APL εμπόδιο υγρασίας

    Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία: -40℃~+70℃

     

    Εφαρμογή

    Χρησιμοποιήσιμος σε αυτοφερόμενο

     

    Παράμετροι καλωδίων

    Στοιχεία Προδιαγραφές
    Αρίθμηση ινών 4
    Χρωματισμένος ντύνοντας την ίνα Διάσταση 250µm±15µm
    Χρώμα Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρο
    Χαλαρός σωλήνας Διάσταση 1.8 mm±0.05mm
    Υλικό PBT
    Χρώμα Φυσικός
    Μέλος δύναμης χάλυβα Διάμετρος 1.0mm x7
    Υλικό Χάλυβας
    Εξωτερικό σακάκι Διάσταση Ανώτερος 5.0mm±0.1mm, χαμηλότερο μέρος 8.0mm±0.1mm
    Υλικό PE
    Χρώμα Μαύρος

     

    Μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά

    Στοιχεία Ενώστε Προδιαγραφές
    Ένταση (μακροπρόθεσμη) Ν 600
    Ένταση (βραχυπρόθεσμη) Ν 1500
    Συντριβή (μακροπρόθεσμη) N/10cm 300
    Συντριβή (βραχυπρόθεσμη) N/10cm 1000
    Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (δυναμική) χιλ. 20D
    Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (στατική) χιλ. 10D
    Θερμοκρασία εγκατάστασης -20~+60
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+70
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+70

     

     

    Χαρακτηριστικά μετάδοσης
      G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm

    Ανώτατη μείωση

    (dB/km) (+20℃)

    850 NM     3.0 3.3
    1300 NM     1.0 1.0
    1310 NM 0,36 0,4    
    1550 NM 0,24 0,23    
    Καλώδιο χαριτωμένος-από το μήκος κύματος (NM) ≤1260 ≤1450    

     

     

    Μηχανικές απαιτήσεις και μέθοδοι καλωδίου ινών

    Εκτατή δύναμη 2850N, προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-E1 ενώ η πίεση ινών είναι ≤0.33%
    Συντριβή 2200N/100mm, προσαρμόζονται στο IEC 794-1-E3
    Αντίκτυπος προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-E4
    Επαναλαμβανόμενη κάμψη προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-E6
    Δοκιμή ανακύκλωσης θερμοκρασίας προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-F1

    Κωδικοποίηση χρώματος ινών

    Κάθε ίνα θα είναι ευπροσδιόριστη σε όλο το μήκος του καλωδίου σύμφωνα με την ακόλουθη ακολουθία χρώματος. Το χρώμα ινών σε κάθε σωλήνα αρχίζει από το Νο 1 μπλε.

    Κώδικας χρώματος ινών 1 2 3 4 5 6
    Μπλε Πορτοκάλι Πράσινος Καφετής Πλάκα Άσπρος
    7 8 9 10 11 12
    Κόκκινος Μαύρος Κίτρινος Βιολέτα Αυξήθηκε Aqua

     
     
    Χρωματίζοντας εργαστήριο
    Υπαίθρια GYXTC8S 12G652D αυτοφερόμενη Erial οπτικών ινών θωρακισμένη εγκατάσταση 8 καλωδίων OS2 δομή
     
     
    Συσκευασία και ναυτιλία:
     

    1. Η όλη συσκευασία καλωδίων οπτικών ινών μας είναι με το ξύλινο τύμπανο εξαγωγής.

    2. 2~3km/drum, η ξύλινη διάσταση του υπαίθριου καλωδίου οπτικών ινών είναι 110cm*110cm*71cm, 0.85CBM,

    3. Μπορέστε να είστε φορτίο για 39 τύμπανα για ένα 20GP.
         Επίσης δεχτείτε το τύμπανο καλωδίων συνήθειας από τους πελάτες. υποδοχή για να μας έρθει σε επαφή με!
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.