ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapters

Πράσινο APC Sc προσαρμοστών οπτικών ινών μονοκατευθυντικό οπτικό κοστούμι πλαισίων διανομής

Πράσινο APC Sc προσαρμοστών οπτικών ινών μονοκατευθυντικό οπτικό κοστούμι πλαισίων διανομής

    • Green Fiber Optic Adaptor SC APC Simplex Optical Distribution Frames Suit
    • Green Fiber Optic Adaptor SC APC Simplex Optical Distribution Frames Suit
    • Green Fiber Optic Adaptor SC APC Simplex Optical Distribution Frames Suit
    • Green Fiber Optic Adaptor SC APC Simplex Optical Distribution Frames Suit
  • Green Fiber Optic Adaptor SC APC Simplex Optical Distribution Frames Suit

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: CE Iso-9001 Ross UL
    Αριθμό μοντέλου: SC/APC μονοκατευθυντικός προσαρμοστής

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Όροι πληρωμής: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 20000+PCS+Per εβδομάδα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα: SC/APC μονοκατευθυντικός προσαρμοστής Εφαρμογή: Δίκτυο FTTX τηλεπικοινωνιών CATV
    Απώλεια εισαγωγής: =< 0.2db Απώλεια Returen: 60Db
    Υλικό: πλαστικό +ceramics Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40+80
    Connector Type: SC/APC Μανίκι: κεραμικός
    Χρώμα: πράσινος Type: Singlemode

     

    Πράσινο APC Sc προσαρμοστών οπτικών ινών μονοκατευθυντικό οπτικό κοστούμι πλαισίων διανομής

     

    Εισαγωγή προϊόντων

    Ο οπτικός προσαρμοστής (επίσης αποκαλούμενος φλάντζα) είναι ένα συνδέοντας μέρος οπτικών ινών στις δραστηριότητες των τμημάτων σύνδεσης. Η πλήρης σειρά προϊόντων, συμπεριλαμβανομένου FC, Sc, ST, LC, MTRJ, που χρησιμοποιείται ευρέως στα οπτικά πλαίσια το (ODF) διανομής, και τους εξοπλισμούς επικοινωνιών οπτικής ίνας, όργανα. Η απόδοση είναι σταθερή και αξιόπιστη.

     

    Εφαρμογή

    * Τηλεπικοινωνίες

    * CATV

    * ΤΟΠΙΚΌ LAN & ΩΧΡΌΣ

    * Δίκτυο

    * Ευρεία ζώνη

    * FTTP

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    *Single τρόπος και πολλαπλού τρόπου

    μανίκια *Zirconia ή μανίκια χαλκού φωσφόρων

    * NTT τυποποιημένο συμβατό σύστημα

    * Διαθέσιμος χωρίς φλάντζες ή με τη φλάντζα για το ντούμπλεξ,

    Διάστημα επιτροπής αποταμίευσης

    * Η υψηλή πυκνότητα SC2 8Port για την επιτροπή μπαλωμάτων τοποθετεί τις εφαρμογές

    * Ανταποκριθείτε σε JIS5974 και bellcore τα πρότυπα GR-326

    * Υποχωρητικός με IEC874-14 & IEC874-19

    * Όλα τα μέρη υποχωρητικά με ROHS

     

    Προδιαγραφή προϊόντων

    Παράμετρος Μονάδα LC, SC, FC, ST
    SM ΚΚ
    PC UPC APC PC
    Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30
    Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2
    Επανάληψη DB ≤0.2
    Διάρκεια Χρόνος >1000
    Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~75
    Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -45~85

     

     Εικόνες

    1.Low απώλεια εισαγωγής
    Οι ίνες συνδέονται με έναν προσαρμοστή μέσω ενός εσωτερικού ανοικτού μανικιού. Προσφέρουμε τους προσαρμοστές σε ποικίλες μορφές και αποδόσεις για να εξασφαλίσουμε τη σύνδεση μεταξύ των αλτών ινών.

    2.Good επανάληψη
    Ευρέως χρησιμοποιημένος στο πλαίσιο το (ODF) διανομής οπτικής ίνας, τον πίνακα οργάνων οπτικών ινών, το τοπικό LAN οπτικών ινών, κ.λπ.

    3.Good απομόνωση
    Ο τομέας σημάτων είναι ηλεκτρικά απομονωμένος από το κύριο τερματικό ελέγχου για να αποτρέψει την τυχαία απώλεια του κύριου τερματικού ελέγχου

     

    Πράσινο APC Sc προσαρμοστών οπτικών ινών μονοκατευθυντικό οπτικό κοστούμι πλαισίων διανομής

    Πράσινο APC Sc προσαρμοστών οπτικών ινών μονοκατευθυντικό οπτικό κοστούμι πλαισίων διανομής

    Πράσινο APC Sc προσαρμοστών οπτικών ινών μονοκατευθυντικό οπτικό κοστούμι πλαισίων διανομής

    Πράσινο APC Sc προσαρμοστών οπτικών ινών μονοκατευθυντικό οπτικό κοστούμι πλαισίων διανομής

     

    Τα πλεονεκτήματά μας:
    1.Good απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.
    2.OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.
    3.Remote τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full
    4.Warranty: εξουσιοδότηση 1 έτους (ενώ η εξουσιοδότηση δεν είναι αρμόδια για εκείνους από η βία που σπάζουν ή που ενημερώνονται με άλλα εμπορικά σήματα.)
    5.English λογισμικό, αγγλικός δείκτης
    6.Professional, πολύ ανταγωνιστική τιμή
    7.Large απόθεμα, γρήγορη παράδοση
    8.Quality διαβεβαίωση

    Σχεδιάγραμμα επιχείρησης

     

         Η επιχείρησή μας είναι μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που αφιερώνεται στη οπτική ίνα και η επικοινωνία δικτύων, παρέχει μια μεγάλη έκταση των προϊόντων και των λύσεων στο σύστημα FTTH (FTTX), γενικό σύστημα τηλεγράφησης (όλος-τοπικό LAN).

    Πράσινο APC Sc προσαρμοστών οπτικών ινών μονοκατευθυντικό οπτικό κοστούμι πλαισίων διανομής


        Καλύπτει έναν τομέα 2000 τετραγωνικών μέτρων. Η επιχείρηση έχει τους ακριβείς εξοπλισμούς κατασκευής & δοκιμής, KEXINT έχει περάσει την επιχειρηματική πιστοποίηση του ISO 9001:2008, και τα προϊόντα έχουν εξαχθεί σε περισσότερες από 15 χώρες. Τα κύρια προϊόντα περιλαμβάνουν το συνδετήρα οπτικής ίνας, το γρήγορο συνδετήρα ινών, το σκοινί μπαλωμάτων ινών, τον προσαρμοστή ινών, τον εξασθενητή ινών, το συζευκτήρα ινών, το θραύστη PLC CWDM, DWDM, OADM, ενότητα MPO/MTP, τελικό κιβώτιο οπτικών ινών, περάτωση κ.λπ. συναρμογών οπτικών ινών. Τα προϊόντα χρησιμοποιούνται ευρέως στις τηλεπικοινωνίες, τη ραδιοφωνική μετάδοση & την τηλεόραση, την εφαρμοσμένη μηχανική δύναμης, καθώς επίσης και μερικές άλλες βιομηχανίες. Αυτό που είναι περισσότερος, εμείς έχει καθιερώσει τη φιλική επιχειρησιακή σχέση με τα μέρη των εταιρειών τηλεπικοινωνιών στο εσωτερικό και στο εξωτερικό.

    επαφή

     

    Πράσινο APC Sc προσαρμοστών οπτικών ινών μονοκατευθυντικό οπτικό κοστούμι πλαισίων διανομής

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.