ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικό wdm

WDM ινών συζευκτήρων FBT 1×2 οπτικός μίνι 0,9 50/50 APC Sc συνδετήρας 1310 1490 1550

WDM ινών συζευκτήρων FBT 1×2 οπτικός μίνι 0,9 50/50 APC Sc συνδετήρας 1310 1490 1550

    • FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550
    • FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550
    • FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550
    • FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550
  • FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO9001-2008
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-FBT

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 20*10*2
    Χρόνος παράδοσης: 8
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 250+pcs+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    μήκος κύματος: 1310 1490 1550 Παράμετροι: 1*N το /2 *N
    Αναλογία θραυστών: 5/95 10/90 15/85 20/80 25/75 30/70 35/65 40/60 45/65 50/50 Connector: ΣΥΝΔΕΤΉΡΕΣ SC LC FC ΤΟ /UPC ΤΟ /APC
    συσκευασία: σωλήνας χάλυβα εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
    Όνομα Προϊόντος: FBT 1*2 0,9 μίνι Συσκευασία (αποκλείστε τις μπότες): 90*20*10 χιλ.

    WDM ινών συζευκτήρων FBT 1×2 οπτικός μίνι 0,9 APC Sc συνδετήρας 1310 1490 1550

     

          Μας παρέχει ολόκληρη τη σειρά προϊόντων θραυστών 1xN και 2xN που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα προϊόντα συναντούν τον GR-1209-ΠΥΡΗΝΑ και GR-1221-CORE.We προσφέρει και το δέντρο και τον τύπο αστεριών ευθύγραμμοι συζευκτήρες/θραύστες. Παρέχουν ότι μια αξιόπιστη λύση που χωρίζει/συνδυάζει τα σήματα. Η χωρίζοντας αναλογία κυμαίνεται από 1x2 ως τους λιμένες 1x32 για τους συζευκτήρες δέντρων, και από 2x2 μέχρι 2x32 για τους συζευκτήρες αστεριών. Διαθέσιμος στα ενιαία, διπλά, και tripple παράθυρα μήκους κύματος (1310/1490/1550nm). Ο θραύστης οπτικών ινών FBT είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας τη λιωμένη δικωνική τεχνολογία ταινιών. Χαρακτηρίζει το μικρό μέγεθος, την υψηλή αξιοπιστία, το φτηνό κόστος και την καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών, και χρησιμοποιείται ευρέως στα δίκτυα PON για να πραγματοποιήσει το διαχωρισμό δύναμης οπτικών σημάτων.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    _________________________________________________________

    Σφιχτή και λεπτή δομή
    Άριστες παράμετροι στο IL & RL
    Υψηλές αξιοπιστία και κατευθυντικότητα
    Μη ευαίσθητο μήκος κύματος
    Καλή υψηλής θερμοκρασίας εκτέλεση χαμηλής θερμοκρασίας
    Κατάλληλες εφαρμογές εφαρμοσμένης μηχανικής
    Λεπτή πόλωση
    Ευρύ μήκος κύματος πεδίου

     

    Εφαρμογές

    _______________________________________________________________

     

    Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών
    Δίκτυο πρόσβασης FTTX βασισμένο στη δομή PON
    Τοπικός βρόχος και παθητικό οπτικό δίκτυο το (PON)
    Δίκτυο CATV
    ΤΟΠΙΚΌ LAN, ΩΧΡΌΣ ΚΑΙ ΆΤΟΜΟ
    Εξοπλισμοί δοκιμής

     

    Προδιαγραφές

    _______________________________________________________________

    Έκθεση δοκιμής συζευκτήρων τριών παραθύρων
    S/N: 20190139186001 
    ΤΥΠΟΣ Oc-1X2-SM-50/50-345-1m-0,9-SC/APC
    Μήκος κύματος δοκιμής NM 1310/1490/1550
    Αναλογία συζεύξεων 50/50
    Παραγωγή 1310 1490 1550
    Out1 Out2 Out1 Out2 Out1 Out2
    Απώλεια εισαγωγής DB 3.44 3.09 3.16 3.30 3.42 3.17
    Αναλογία συζεύξεων % 48.01% 51.99% 50.77% 49.23% 48.57% 51.43%
    PDL DB ≤0.20
    Κατευθυντικός DB ≥45
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~+70
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+85
    μήκος ινών μ 1.0
    Διάσταση χιλ. ¢3*54
    Τύπος ινών Corning SMg657A2 9/125,0.9mm
    Συνδετήρας SC/APC

     

    WDM ινών συζευκτήρων FBT 1×2 οπτικός μίνι 0,9 50/50 APC Sc συνδετήρας 1310 1490 1550

    WDM ινών συζευκτήρων FBT 1×2 οπτικός μίνι 0,9 50/50 APC Sc συνδετήρας 1310 1490 1550

    Οι υπηρεσίες μας:

    _________________________________________________________

     

    1.Professional κατασκευαστής, 100% που εξετάζεται για περισσότερες από 3 φορές.

    2.Customers λύσεις στις ημέρες, όχι εβδομάδες.

    3.Warmly υπηρεσίες με τις ιδιαίτερες προσοχές.

    4.Can παρέχουν τη συγκεκριμένη έρευνά σας μέσα σε 24 ώρες.

    5.Save πολύ κόστος, φέρνει περισσότερα οφέλη για τον πελάτη για να επεκτείνει την επιχείρηση.

    6.We είναι 12 έτη εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Είμαστε ο επαγγελματικός προμηθευτής που μπορείτε να εμπιστευθείτε.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.